Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NMíraP - Profil | Ne 1.6.2014 18:58:19

osud >> Předpokládám, že to jsou ocelové vidličky s povrchovou barvou imitující carbon.

    Nosud - Profil | Ne 1.6.2014 16:46:35

    Ti Sento >> Snad budou dobré protože je mám už týden objednané.

      Nosud - Profil | Čt 29.5.2014 10:22:49

      bibop >> dej vědět až ji odzkoušíš?

        Nbibop - Profil | St 28.5.2014 21:03:11

        osud >> doprava zdarma 26 dní.

          Nosud - Profil | Út 27.5.2014 18:27:10

          bibop >> Ahoj jak dlouho jsi čekal na tu šňůru

            Nmikos12 - Profil | Ne 25.5.2014 12:02:04

            karloson >> karloson® - 25.5.2014 11:42:43 >> Jo,už jsem ji zkoušel a je to jak ve dne.

              Nkarloson® - Profil | Ne 25.5.2014 11:42:43

              mikos12 >> Budeš spokojenej, mám podle číňana ale o 400lm výkonnější :-)
              Ale je to paráda

                Nmikos12 - Profil | Ne 25.5.2014 10:29:31

                Tahle čelovka za16 dolarů,svítí luxusně a přišla za 22 dní.Jediné mínus je že číňan psal svítivost 1600 lumenu a na krabici je 800 ale s tím jsem počítal.http://www.aliexpress.com/snapshot/6079681818.html

                  Nmikos12 - Profil | Ne 25.5.2014 9:56:01

                  minulý týden mně dorazily hodinky.Kvalita vypadá velice slušně,cena 8 dolaru a za 17 dní doma.
                  http://www.aliexpress.com/snapshot/6067378286.html

                    NTi Sento - Profil | So 24.5.2014 21:50:13

                    venca1 >> ahoj na pytel byl s tim problem museli jsme to vratit nic vic nic min nelzu

                      Nvenca1 - Profil | So 24.5.2014 21:21:14

                      Ti Sento >> Ty na smrt nemocný, nepohyblivý, jezdíš do Práglu očumovat zboží. ? :-)))Jak to dopadlo s tím člunem?

                        Nvenca1 - Profil | So 24.5.2014 21:15:52

                        czobchod1 >> Co si tak vyplnit kartu, ať víme s jakým překupníčkem máme tu čest.

                          NTi Sento - Profil | So 24.5.2014 21:07:03

                          Jinak ta kosile je sehnatelna na ulici parizska v praze za cca 5500kc sehnal jsem ji za 550kc na aliexpres.com slusna cena a mam mineni ze na te parizske je to stejny

                            NTi Sento - Profil | So 24.5.2014 21:05:00

                            ahojte vcera mi doslo z ciny tohle tricko, hadice ta smrstovaci a neco pro decka a v tech barevnych pytlicich caje s ruznou prichuti spokojenost a jeste moji nejaka bizuterie a kratasy adidas:::))))

                              Nbibop - Profil | So 24.5.2014 13:47:41

                              osud >> Kvalita od pohledu vypadá velmi dobře kdo vody se dostanou až za týden.
                              Taky jsem dlouho hledal potápivou.http://www.aliexpress.com/snapshot/6066104764.html

                                Nosud - Profil | Čt 22.5.2014 6:39:42

                                bibop >> Ahoj jaká je kvaliíta té šňůry od pohledu, je mi jasné žes to ještě nezkoušel. Můýu tě poprosit o odkaz? Já všechny co nalézám tak u nich píšou plouvoucí

                                  Nosud - Profil | St 21.5.2014 18:28:23

                                  czobchod1 >> clo a poplatky neplatím :-D stačí se domluvit s prodejcem

                                    Červené karty: Kajman60