- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
zvýšený tlak na váš revír?
cítíte po zveřejnění videa, fotky nebo komentáře zvýšený tlak na "profláknutou" vodu??vysvětlím: po zveřejnění fotky s komentářem o úspěšném lovu se na pisatele snese smršť negativních komentářů, že prozrazuje úspěšnou lokalitu.
cítíte tlak na vodu? viz otázka
A) ano70%
B) ne19%
C) na ryby nechodím, bo jsem furt na MRKu10%
Od 10.2.2014 hlasovalo 203 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NRavachol - Profil | St 12.2.2014 21:38:17
NMrknato - Profil | St 12.2.2014 21:37:41
Pak by "propálení" slušného revíru bylo o hodně těžší, než dnes.
NSAHIB - Profil | St 12.2.2014 21:35:21
nazdar,
souhlas i s Tebou,je to kolikrát opravdu sranda pozorovat,co jsou schopní proto udělat,dovolené,hodit se marodi,no prstě jen aby tam byl a tu rybu dostal,..a znám hodně,kteří jsou opravdu schopní(a dělají to),že jezděj i 100-150kiláků,jen aby tam byli...a rybu odvezli,dokud tam něco je...
Nnofish - Profil | St 12.2.2014 21:34:12
I když letos je v plánu taková menší konspirace :-))) Fotoaparát připraven, pak doladit zbytek, možná photoshop :-))) Pak si budu ověřovat, kolik lidí se "chytlo".
NSAHIB - Profil | St 12.2.2014 21:32:26
jasné-)),
my máme 2ks/týden,ale i tak jsou přeborníci,by ses divil.kolik toho nabagrují za rok,jak hektarový rybník skoro....ale tady celkem rybníky sou-ryb poméně,ale jsou "zdatnější"MO a-méně zdatnější a tak to vidíš hned,kde lidi sedí a kde ne..,..,kde je tlačenice,...
NRavachol - Profil | St 12.2.2014 21:30:41
NVL.K. - Profil | St 12.2.2014 21:26:29
Nmarmyš - Profil | St 12.2.2014 21:26:24
NSAHIB - Profil | St 12.2.2014 21:24:11
omluva!
Už je mi to jasný!
Teď sem kouk do kartóšky pořádně,-)),je to fakt už dlouho..-) a za tu poklonu díkes-))
a máš recht,je to tak,děje se to..
NSAHIB - Profil | St 12.2.2014 21:20:01
ale dyk ju,
já neříkám že ne,..
U nás je to veřejně známo,může se jít každý podívat,jakou rybu krásnou umíme udělat...,proč ne..
Já to jen myslel v kontextu,že těch"pár" plničů mražáků si to hlídá jak výhru ve sportce,aby měli svý jistý,mapují revíry a dělají si plný,jak který den kam pojedou,kolik tam můžou kaprů,a objíždějí revíry jeden za druhým,..ANO-může chytat kde se dá,ale přijed takle k nim na revír v takovou dobu-a nebudeš se stačit divit,už tam číhá připravená RS a eště pořádně nevybalíš,a už Ti "ladí"NOTY,ZNECHUTÍ TĚ,co nejvíce lidu dostat pryč ještě než začne chytat,..taky je to pravdilem,a povím Ti taky proč..
Většinou tyto MO mají sami málo ryb ve vodě ke konzumu,tak si je hlídají takto,bud nemají,.nebo neumí rybu v rybochovném zařízení udělat,či jsou to už jen"spekulenti",což se také v hodně případech ukazuje,..
Todle víš se mi nelíbí,,každý může všude,ale..Když ty jedeš sem-já si jedu zachytat tam,onde,a ne že vy všude můžete ,ale k nám si ohlídáme,kolik lidí a koho tam pustíme,víš..
NVL.K. - Profil | St 12.2.2014 21:18:27
Nnofish - Profil | St 12.2.2014 21:14:28
Nejde o to, že by tam ti lidé hned něco chytli, ale prostě funguje ta snaha hned na te revír jet to zkusit taky, atd... Kdysi jsem tomu taky nevěřil...
Jako není to nic dramatického, že se díky fotce na netu nahrne celý okres na jeden flek, ale nějaký vliv to občas má.
edit: Ale podobný vliv na místa má somozřejmě i to, že tě někdo vidí jak tam cyhtáš a hned volá kamarádovi "sbal to, přijeď...." .... Jsme prostě moderní společnost a tak i ta informovanost je někde jinde. V dnešní době je obecně lepší držet hubu a vykecat toho co nejméně.
NRavachol - Profil | St 12.2.2014 21:10:55
Nmarmyš - Profil | St 12.2.2014 21:09:23
NSAHIB - Profil | St 12.2.2014 21:07:17
nazdar,
klidně mi tykej,..
je to odpozorováno za leta a leta rybaření(skoro 45let),a existovalo to už tenkrát,za dob mého radostného skotačení,začínajícího rybaření coby usmrkánek a otrhánek,.-))
A taky mohu s klidem pls,že nás k tomu dokonce "stařešinové" nabádali,ať se dobře učime-sledujeme, jak se co dělá,..Já jsem na todle nebyl nikdy,neříkám že jsem na takový revír nezajel-ale jen proto,abych si zachytal,..protože mladýho smrda baví ryba na klacku,a ne na pekáči,..(alespoň v mém případě),
Už tenkrát se taky pozorovalo,hlídalo-kdo,kdy-kde- a kolik,a kdy se bude moct,obzvláště na podzim,aby se udělaly zásoby na vánoce dopředu,..
To se dneska nevidí,to se o tom nemluví,nikdo to nevzpomene,protože by musel chtě - nechtě kápnout "božskou"každý a přiznat,že to tak bylo a že to dělal taky,..a to se nenosí dneska že,protože je každý "IN"..
"Stařešinoivé"prostě učili mládež to,co o rybách věděli,znali,měli zkušenosti,to jim neberu ty zásluhy,vztah k přírpodě-za to jim dávám za jedna,ale byly tady i tyto dnes již jakoby nevidoucí ,vedlejší produkty doby,...která to nesla..
Na jednu stranu se jim nedivím,opravdu to mysleli dobře,at jedu si zachytat,chytit rybu,..ale byli jak"kormoráni"taky-)),aniž by si to většinou uvědomovali sam,že konají stejně..-)
Dnes to je trošku jinačí kabátek,skvostněji se temu "nadává",jsou rafinovanějsší způsoby,jak to z některých"nás" - bez urážky konkrétna dokážou vycucat,kde,kolik,kdy...a pak je už jen slet masařek,zasednutí na "týdenní"víkendovky a genocida kapř,potažmo línečků,parmiček,a dalších rybyšek,a až je vyčistíno,přesun na jiný revírek,opravdu jako cormoráni.--)
Je to skutečnost,je to fakt,je to pravda a dělá to neskutečně hodně rybářů,i když se tady bijí v prsa,druhémů nadávají,ale za těmi nadávkami sami čekají,že dotryčný se ukecne na revír,..
a ted do mne,..
ale je to můj soukromý názor,je to odpozorované,u vody chtě-nechtě vyslechnuté,někdy přímo "navalené"skoro ,sousedem chytajícím vedle,bušeno opakovaně,že musí,jinak by neměl za rok splacené noty a spol,..a top mi mnení po chiuti,todle ne...
Pokud sami se nebudeme chtít změnit,tak to bude nastálo porád...
Nnofish - Profil | St 12.2.2014 21:00:08
NRavachol - Profil | St 12.2.2014 20:46:50
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NRybářsko-houbařské jádro .-)45006
NUdírny a uzení51139
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412759
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NDokumenty z přírody kolem vody624
NBrněnské jádro364683
NRybářský retro bazar.16779
NORLÍK - volná diskuse240486
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
Kde to žije - všechna témata
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












