Jak je to s esencí?

K otázce mě vede jednoduše to, že se podle mě tak nějak vžilo rozdělení boilies na "sladké" a "masové" příchutě. A aby toho nebylo málo, tak se už pěkných pár let traduje, že sladké je dobré na zimu a maso na teplejší vodu. MRK je plný otázek jestli je lepší švestka nebo ananas, oliheň nebo kaviár,...atd. Není důležitější chuť a úplně jiné složky než právě esence? Z osobní zkušenosti vím, že koule bez esence kapříci baští s velkou chutí. Zaměřuji se víceméně na chuť, sladidla, sůl, koření a různé chuťové palatanty, stimulátory, říkejte tomu jak chcete.

Jednoduše si myslím, že se druh esence přeceňuje. A to pomíjím skutečnost, že není třeba oliheň jako oliheň. Myslím si, že důležitější než název esence je její nosič. Lidi se ptají jak funguje na nějaké vodě oliheň. Bez vtipkování bych přirovnal název oliheň k barvě kastle auta. Nám voní několik esencí jako oliheň, ale v podstatě je to jen něco jako barva kastle auta. Podstatné je to co je pod kapotou :o)

Jak jste na tom s esencemi vy? Necháváte se strhnout příjemnou vůní nebo kouli i ochutnáte, aby jste zjistili, že má třeba k jahodě hodně daleko?

Mimochodem jsem chytal v ledové vodě na játra a jezdilo to neskutečně na rozdíl od koulí moruše, ale to je přece to "sladké ovoce" vhodné na zimu.
Autor diskuse: Kocháč - Profil , 10.2.2014 kaprařina - nástrahy, návnady

Nkritik - Profil | Čt 13.2.2014 19:41:23

FOUSATEJ HAT >> Když myslíš, vyvracet ti to nebudu....:-)

    NKocháč - Profil | Čt 13.2.2014 19:40:45

    NeBeroun alias Qwert >> Tak to bych se vykašlal na házení o deset metrů dál a šupl to právě pod nohy :o)))

      NNeBeroun alias Qwert - Profil | Čt 13.2.2014 19:39:13

      Kocháč >> Tonda na značku 74m, Pepík na značku 83m a Kája na značku dopravní obsluze vjezd povolen :-)

        NFOUSATEJ HAT - Profil | Čt 13.2.2014 19:38:23

        kritik >> To ochutnávání je taky spíš k smíchu, zajímalo by mě kolik lidí chutnalo žížalu a nebo červy a nebo nějakej ten vodní hmyz :-) myslim že by to šmakovalo málo komu z nás a rybám to jede :-)))

          NKocháč - Profil | Čt 13.2.2014 19:36:18

          Pavao >> jo takhle :o) A kam háží dědové?

            NPavao - Profil | Čt 13.2.2014 19:34:40

            Kocháč >> ne, jen, pokud se chci dostat aspoň na trochu větší ryby, musím to šlahnout, co to jde, kde mají problém se starší rybáři dostat a to by s takovým přívěsem, respektive PVA nedoletělo!

              NKocháč - Profil | Čt 13.2.2014 19:25:57

              Pavao >> berou tak opatrně?

                NPavao - Profil | Čt 13.2.2014 19:14:33

                Kocháč >> tak to pak jo. Pro mě to využití nemá. Tam, kde nejčastěji lovím, je naopak nutné dostat nástrahu, co to jde:-))

                  Nkritik - Profil | Čt 13.2.2014 18:28:22

                  Tavris29 >> Ochutnávám :o)

                    NTavris29 - Profil | Čt 13.2.2014 18:27:09

                    kritik >> Nákej chytrej....:o)

                      Nkritik - Profil | Čt 13.2.2014 18:24:31

                      Tavris29 >> Rozloupni v ruce a ochutnej uvnitř.. .-)

                        NTavris29 - Profil | Čt 13.2.2014 18:23:15

                        kritik >> Já bych i ochutnal,ale když jí mělo v ruce X stovek lidí předemnou?

                          Nkritik - Profil | Čt 13.2.2014 18:16:01

                          Kocháč >> Stačí se podívat někde na výstavě nebo předváděčce, každej hned zaboří rypák do pytlíku s koulema nebo nádobky s obalovačkou......
                          Ale ochutná málokdo :-))

                            NFOUSATEJ HAT - Profil | Čt 13.2.2014 17:38:10

                            Kocháč >> Jj já vim :-)

                              NKocháč - Profil | Čt 13.2.2014 17:36:48

                              FOUSATEJ HAT >> V kšeftu je to prostě tak. Lidi chtějí voňavé koule. Vůně prodává. Projeď si tady otázky :o)

                                NFOUSATEJ HAT - Profil | Čt 13.2.2014 17:00:06

                                Kocháč >> No já nevim jak na závodech, toho se neůčastním :-) ale zjistil jsem, že ta esence nemá na počet záběrů moc vliv, pokud jde o normální chytání, pozačátku jsem nepoužíval esence vůbec, všechno jsem měl "navoněný" jen kořením a moučkama a nebo sejrem a belachanem, Esence jsem začal používat, až na popud lidí, pro který koulím no. A když to srovnám s chytačkama z dřívějška, tak bych neřekl, že toho teď pochytám víc nebo míň, Což vlastně znamená, že ty esence v těch koulých na škodu asi nebudou, ale nejsou tam až zase tak důležitý

                                  NKocháč - Profil | Čt 13.2.2014 16:48:56

                                  FOUSATEJ HAT >> Nezavrhuji esence, chraň ten na obláčku. Mnohokrát nás esence na závodech vytáhly z louže. Kapr je od své podstaty zvědavej jak opice a při velké potravní konkurenci a zaměření lovu na kapry jakékoliv velikosti má esence své opodstatnění. Jen si myslím, že při cíleném lovu těch dejme tomu opatrnějších a trofejních kusů se význam esence možná přeceňuje :o)

                                    NFOUSATEJ HAT - Profil | Čt 13.2.2014 16:35:13

                                    Kocháč - >> Jsem rád, že to někdo cejtí podobně jako já :-) Dlouho si lámu hlavu i nad tím, jestli tam ta esence neni na škodu, páč bůh ví, jak to ta ryba vůbec vnímá, páč ty esence jsou většinou umělé, a pokud má ryba šňupec skoro jako laboratoř, tak doví co z toho nakonec cejtí.
                                    Podle mě je esence spíš jen pro rybáře než pro ryby :-)

                                      NKocháč - Profil | Čt 13.2.2014 16:32:23

                                      Natáhneš mezi vlas a háček napůlené koule v podobném PVA a nemotá se i dlouhá vlas. Rozumíš jak to myslím?

                                        NKocháč - Profil | Čt 13.2.2014 16:29:26

                                        Pavao >> Jsem kalužák a chytám pod břehem. Navíc mám pár vychytávek, který motání zamezují. Tohle není úplně ono, ale jde to podobně protáhnout. Jinou fotku nemám, musíš si to domyslet :o)