Jak je to s esencí?

K otázce mě vede jednoduše to, že se podle mě tak nějak vžilo rozdělení boilies na "sladké" a "masové" příchutě. A aby toho nebylo málo, tak se už pěkných pár let traduje, že sladké je dobré na zimu a maso na teplejší vodu. MRK je plný otázek jestli je lepší švestka nebo ananas, oliheň nebo kaviár,...atd. Není důležitější chuť a úplně jiné složky než právě esence? Z osobní zkušenosti vím, že koule bez esence kapříci baští s velkou chutí. Zaměřuji se víceméně na chuť, sladidla, sůl, koření a různé chuťové palatanty, stimulátory, říkejte tomu jak chcete.

Jednoduše si myslím, že se druh esence přeceňuje. A to pomíjím skutečnost, že není třeba oliheň jako oliheň. Myslím si, že důležitější než název esence je její nosič. Lidi se ptají jak funguje na nějaké vodě oliheň. Bez vtipkování bych přirovnal název oliheň k barvě kastle auta. Nám voní několik esencí jako oliheň, ale v podstatě je to jen něco jako barva kastle auta. Podstatné je to co je pod kapotou :o)

Jak jste na tom s esencemi vy? Necháváte se strhnout příjemnou vůní nebo kouli i ochutnáte, aby jste zjistili, že má třeba k jahodě hodně daleko?

Mimochodem jsem chytal v ledové vodě na játra a jezdilo to neskutečně na rozdíl od koulí moruše, ale to je přece to "sladké ovoce" vhodné na zimu.
Autor diskuse: Kocháč - Profil , 10.2.2014 kaprařina - nástrahy, návnady

NMichalU - Profil | Pá 14.2.2014 13:13:21

FOUSATEJ HAT >> ale zas treba trnka chut ma a dou na ni I kapri. Treba zizala kdyz spadne do vody muze vydavat nejake smrad nebo tam bude lakavi pohyb. S tema koulema a ochutnavani to muze byt spojeno treba s vlastni zkusenosti. Ja treba chutnam vse co udelam. Tak vim co jak chutna a co dobre fungovalo. Tak kdyz ochutnam cizi tak se muzu domnivat jak to poslape. Samo v dobrych rukach. Mozna s tim delame mic velkou vedu. Ale pokud vis ze ti to tak funguje tak proc ne. Sice je to mozna drasi ale cas jeste vic...


    NFOUSATEJ HAT - Profil | Pá 14.2.2014 11:09:42

    MichalU >> tak a to je prave ono. Co clovek pozna tim ze ochutna nejake boilies . A kdyz ho ochutna ta dela chytraka ze je to dobry ze na to ryby pujdou a nebo naopak vyklada ze na to brat nebudou. Jak rikam je to k smichu. Proc ty ryby zerou zizaly kdyz nemaji zadnou chyt. A jakto ze ji ve vode najdou kdyz treba rousnak nijak ani nesmrdi

      NSlavíček - Profil | Pá 14.2.2014 10:18:57

      Na tohle není jednoduchá odpověď když to člověk vezme proč pak někteří rybáři namačí už tak převoněný koule v esenci a rozhodně nechytají žádný jebky . Když ryby nežerou opět fungují víc převoněný koule . Třeba podrazil základní řada navoněný piliny a jak to šlape . Takže i esence je dobrý atraktor ale bez chuti krmení nebude mít takový efekt .

        NTomajo - Profil | Pá 14.2.2014 9:19:54

        MichalU >> třeba kdyby si tu žížalu umyl, tak by jak hlína nechutnala :-)))

          NMichalU - Profil | Pá 14.2.2014 6:11:18

          FOUSATEJ HAT >> uz sem to tu nekde na mrku psal, mel sem spoluzaka , kteremu take veci ochutnat nedelalo proble. Rikal ze zizala kdyz ji vymacknes tak nema skoro zadnou chut a kdyz ne tak chutna jak hlina. Ja kdysi jedl ustrice a krom citronu sem tam taky necitil nic.

            NLexoun - Profil | Pá 14.2.2014 0:32:48

            Kocháč - >> Jak to tu pročítám,skoro by to svádělo k názoru že stačí použít samotný nosič a bude to fungovat stejně i bez esence.Hádám,že takhle jednoduché to ale nebude.Přeci jenom některé esence fungují lépe než druhé i když jsou na stejném základu.Nebo jste to někdo zkoušel ?
            Schválně teď zkusím dát do jedněch kuliček na jaro jenom alkohol.......schválně co to udělá :-))).
            Osobně dávám do koulí esence málo,jen tam tak trochu prdnu.....takže hluboce pod minimálním dávkováním.Takže nějaký zastánce esencí nejsem.L

              Nkura11 - Profil | Čt 13.2.2014 21:59:27

              tento prispevok bol k tomu ocichavaniou alebo onuchavaniu zizal a inej prirodzenej potravy... ktora je na hony vzdialena rybarskym navnadam..

                Nkura11 - Profil | Čt 13.2.2014 21:50:17

                tak napriklad aj u cloveka zdrave veci su povecsine nie moc chutne, radsej si da smazene hranolky alebo hnus z mekaca, popripade nejaku nechutnu mastnu konzervu, telu to sice da hovno ale je to chutne a tak to zereme, ale pre nas vyvoj je dolezita uplne ina strava a ziviny, len mi ako tvor najsamrozumnejsi si to vobec neuvedomujeme a tak zasierame organizmus balastami narozdiel od toho trebarz kapra.. toto asi kapor skor rozoznava, cize si myslim ze pre svoj vyvoj, zdravie a pod, vyhladava skor tu prirodzenu potravu, a az tak ako nieco navyse zerie rybarske dobroty, neraz aj tie vonavky.. proste ako bonbony.. ale ze by to zral stale to ee na rozdiel od cloveka ktory tie hambace a ine hnusy dokaze zrat stale :-)) hlavne ze je to chutne.. cize ak je gulicka nutricne bohata bude ju zrat popri prirodzenej potrave ale urcite si myslim ze ju gulami nenahradi(nutricne dobrymi gulami snad z casti ano), sojovku navonanu, sladku slukne koli tej chuti, mozno sa aj naladuje ale coskoro sa toho preje a zasa sa vrati k svojej prirodzenej rybnicnej potrave, .. zasa zalezi aj na tom kolko tej prirodzenej vo vode ma bo na hladovej vode je lepsia ta vonava soja ako vobec nic..

                  NPavao - Profil | Čt 13.2.2014 20:34:05

                  Tomajo >> každopádně, ať se o tom napíše cokoliv, prodávat se to bude vždy a hodně dlouho. Přibývají nové generace rybářů a dobře postavená reklama zmůže hodně.

                    NTomajo - Profil | Čt 13.2.2014 20:27:24

                    Pavao >> jasan stejně tak třeba Mysterka (né te Těšova). To je taky dá se říct legenda a za ty roky má na kontě mraky a mraky řekl bych hodně slušnejch kaprů. A není v ní ani kapka esence ani ničeho podobného. Jeden kamarád si jí dokonce válel bez tekutých složek. Jen mix a vejce a taky na to nachytal velmi pěkně :-)

                      NPavao - Profil | Čt 13.2.2014 20:04:32

                      Tomajo >> třeba to Lobo, co zmínil Peťa, je fakt už legenda! Chytá to spoustu let a prakticky všude. Je to o důvěře a jak ses zmínil, hlavně o umu, zkušeností a citu. Nelze to hodit jen tak na pass blind někam a čekat na zázrak.

                        NTomajo - Profil | Čt 13.2.2014 19:54:10

                        Pavao >> takovej koulí je vícero co maj na kontě kraky pěknejch ryb a není tam ani kapka esence. Abych tědy něco napsal k tématu: Ecence jistě mají smysl a fungují. To je bezesporu snadno dokázané na plovkách, plastovej kukuřicích atd. Stejně tak dobře to jde ale i bez nich. Hlavní je být ve správnou dobu na správném místě :-)

                          NNeBeroun alias Qwert - Profil | Čt 13.2.2014 19:51:56

                          Kocháč >> právě.. zaplať pán Bůh ;-)

                            NKocháč - Profil | Čt 13.2.2014 19:50:45

                            NeBeroun alias Qwert >> Takhle se totiž nedá chytat v bandě u karavanu a grilu :o)))

                              NPavao - Profil | Čt 13.2.2014 19:46:15

                              Kocháč >> přesně tak

                                NNeBeroun alias Qwert - Profil | Čt 13.2.2014 19:45:40

                                Kocháč >> jsem téhož názoru.... ale,
                                většina rybářů už neumí sedět na břehu nepozorovaně a nenápadně.. :-)

                                  NFOUSATEJ HAT - Profil | Čt 13.2.2014 19:44:53

                                  kritik >> nemyslim, vim, myšlení je matka omylu ;-)

                                    NKocháč - Profil | Čt 13.2.2014 19:43:53

                                    Pavao >> Myslíš lobo baits?

                                      NPavao - Profil | Čt 13.2.2014 19:43:48

                                      Kocháč >> tak klasika, šrot, krmelec, teleskop a na tech 50m jim to minimálně doletí.

                                        NPavao - Profil | Čt 13.2.2014 19:42:11

                                        Ale abych něco řekl taky k tématu, vím, o jedněch koulích, které jsou bez esencí nebo jakýchkoliv chemických přísad a nachytaly stovky a stovky nemalých ryb. Krom oleje v tom není nic, jen směs, vejce a čistě přírodní ochucení. Nemyslím se, že by byla esence až takovou nutností. Jak už tu bylo několikráte zmíněno, asi bude důležitější, aby to rybě jelo a něco jí to dávalo, aby měla důvod, si zobnout i příště.