Jak je to s esencí?

K otázce mě vede jednoduše to, že se podle mě tak nějak vžilo rozdělení boilies na "sladké" a "masové" příchutě. A aby toho nebylo málo, tak se už pěkných pár let traduje, že sladké je dobré na zimu a maso na teplejší vodu. MRK je plný otázek jestli je lepší švestka nebo ananas, oliheň nebo kaviár,...atd. Není důležitější chuť a úplně jiné složky než právě esence? Z osobní zkušenosti vím, že koule bez esence kapříci baští s velkou chutí. Zaměřuji se víceméně na chuť, sladidla, sůl, koření a různé chuťové palatanty, stimulátory, říkejte tomu jak chcete.

Jednoduše si myslím, že se druh esence přeceňuje. A to pomíjím skutečnost, že není třeba oliheň jako oliheň. Myslím si, že důležitější než název esence je její nosič. Lidi se ptají jak funguje na nějaké vodě oliheň. Bez vtipkování bych přirovnal název oliheň k barvě kastle auta. Nám voní několik esencí jako oliheň, ale v podstatě je to jen něco jako barva kastle auta. Podstatné je to co je pod kapotou :o)

Jak jste na tom s esencemi vy? Necháváte se strhnout příjemnou vůní nebo kouli i ochutnáte, aby jste zjistili, že má třeba k jahodě hodně daleko?

Mimochodem jsem chytal v ledové vodě na játra a jezdilo to neskutečně na rozdíl od koulí moruše, ale to je přece to "sladké ovoce" vhodné na zimu.
Autor diskuse: Kocháč - Profil , 10.2.2014 kaprařina - nástrahy, návnady

NKocháč - Profil | Po 10.2.2014 20:03:36

Na selekci je vhodnější spíš prodloužení vlasu, to vyzkoušené mám tam kde je násaďáků hodně a nedej Bože krmení najdou :o)

    NStrnda - Profil | Po 10.2.2014 20:02:37

    Tak jak je to stema esencema:) bez alebo s..:)

      Nneutral - Profil | Po 10.2.2014 20:01:51

      Přemas >> CarpHouser - 10.2.2014 19:54:39 >> ...s Robinem ?

        Nneutral - Profil | Po 10.2.2014 20:01:10

        Kocháč >> asa mě udělala akorát selekci v peněžence.Rybám to bylo úplně fuk a žraly to hovada,jak kdyby to stálo pár korun :(

          NCarpHouser - Profil | Po 10.2.2014 19:54:39

          neutral >> No vidíš, já mám zase opačné zkušenosti :o))

            NKocháč - Profil | Po 10.2.2014 19:54:16

            neutral >> Ani esenčák ASA a černej nepřinesly trochu té selekce?

              NCarpHouser - Profil | Po 10.2.2014 19:53:59

              Kocháč - >> To je jako tradování, že lososák v kouli není dobrý do studené vody. A ouha, jak jezdí olejem nasycenej krab, nebo mastná halibutka. Jinak o esenci to je, a hlavně o jejich kombinacích. A přesně, není esence jako esence :o))

                NPellets - Profil | Po 10.2.2014 19:53:38

                neutral >> Nevymýšlím si to,jenom nevím proč jsi zkoušel,to co zkoušelo mraky lidu před tebou-se stejným výsledkem.

                  NKocháč - Profil | Po 10.2.2014 19:53:23

                  neutral >> Robin už vypustím, ale i tak mi směska pár pěkných ryb přinesla.

                    NKocháč - Profil | Po 10.2.2014 19:51:51

                    Pellets >> No už to vím, že robin red - mrňous hned. Jak píše Neutral :o)

                      NKocháč - Profil | Po 10.2.2014 19:51:01

                      foglos >> Spíš tuším ashima long vel. 2 :o))) Montáž na hovno, blbě poskládaná. Už jedu hlavně Heavy carpy.

                        Nneutral - Profil | Po 10.2.2014 19:50:37

                        Robin Red-mrňous hned !

                          NKocháč - Profil | Po 10.2.2014 19:49:59

                          Pavao >> Tam sumečci nejsou a koule není pravda vysušená. Jen týden od vaření, takže taková spíš tuhá, než tvrdá.

                            NPellets - Profil | Po 10.2.2014 19:49:50

                            Pellets >> Kocháč>> a to jsi lišácky dal hned pod háček:)

                              Nneutral - Profil | Po 10.2.2014 19:48:49

                              Pellets >>To je hezké,ale já ti nevím čéče,nic není zaručené.Lidi mě básnili o pálivém čili,pepřu,N-Butricu a houno,houno zlatá rybko.Ono taky záleží,kolik "škodné" ve vodě je...

                                NPellets - Profil | Po 10.2.2014 19:48:01

                                Kocháč >> ??? ne cukr ( Robin Red ) stejně jako (mega dávky čili,pepře,cibule,N-butricu,octu :)))

                                  Nfoglos - Profil | Po 10.2.2014 19:47:59

                                  Kocháč >> Solar háček???

                                    NPavao - Profil | Po 10.2.2014 19:46:55

                                    Kocháč >> to udělají hravě sumečci. Nebo to nastražuješ poloměkký?

                                      NKocháč - Profil | Po 10.2.2014 19:46:08

                                      Pellets >> Robin red mezi tyto suroviny nepatří.

                                        NKocháč - Profil | Po 10.2.2014 19:45:08

                                        neutral >> Je pravda, že i koule bez esence jsou pro menší ryby velkým lákadlem. Takhle dopadly koule bez esence. Původní velikost 30mm. Koule na fotce pro porovnání s původní velikostí 30mm po cca 10ti hodinách.