A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    Nzelí - Profil | Ne 17.1.2016 11:07:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Poušťák >> Veno dekuji!!!

    Nene candoši jsou moje srdcovka a na víc malokdo je umi chytat tak jako JÁ,tak je tam musim mít jako dukaz:-)))))))))))))))))))

    Jen to co jsem jim včera nasypal bude dnes všechno pod sněhem:-(( to asi nenajdou

      NPoušťák - Profil | Ne 17.1.2016 10:56:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      zelí >> zmnen si profilovku Láďo a místo těch céček si vraž do jedný ruky Volavku a do druhý Sýkorku nebo Lednáčka...o))Máš to čímdál tím pjeknější

        Nzelí - Profil | Ne 17.1.2016 10:54:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        :-)

          NDenny - Profil | Ne 17.1.2016 0:56:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tihle hoste ze severu jsou take strasne plasi.

            Njirka0 - Profil | So 16.1.2016 23:50:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            ,,,

              NTEZAR - Profil | So 16.1.2016 22:36:03

              jaa1959 >> Tady to chodí denně krmit desítky lidí-jsou zvyklí.-)Ale chocholačky na to kašlou-loví si vodní šneky a ke břehu skoro nejdou.

                Njaa1959 - Profil | So 16.1.2016 22:29:50

                TEZAR >> Tak tam kde jsem dnes byl to ukrmit nejde:-)

                  NTEZAR - Profil | So 16.1.2016 22:24:00

                  jaa1959 >> To víš-krmíme.-)

                    Njaa1959 - Profil | So 16.1.2016 22:21:43

                    TEZAR >> Vy to tam máte vochočený, předem tady i ty kachny utíkaj:-)

                      NTEZAR - Profil | So 16.1.2016 22:13:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Zblízka.

                        Njaa1959 - Profil | So 16.1.2016 19:49:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Slunce se na mne z dálky smálo, já byl většinou jak pod dekou:-)

                          Njaa1959 - Profil | So 16.1.2016 19:47:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Sledoval jsem hejno Konopek. Ale třístovka je dobrá tak z okna ke krmítku:-)

                            Njaa1959 - Profil | So 16.1.2016 19:46:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ...na chvíli punťa vylez, za teplem táhly husy.

                              Nzelí - Profil | So 16.1.2016 19:45:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              :-)

                                Nzelí - Profil | So 16.1.2016 19:44:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                .. a konečně jsem se dočkal

                                  Njaa1959 - Profil | So 16.1.2016 19:43:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ahoj kluci. Z dnešního výletu, tma jak v pytli. Lysky nahusto.

                                    Nzelí - Profil | So 16.1.2016 19:43:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    ..jinak bylo dnes hodne odpadu a spousta fotek jde do koše:-((

                                      Nzelí - Profil | So 16.1.2016 19:42:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      .. stalý host a zvědavec co jsem přinesl dobrého:-))

                                        Nzelí - Profil | So 16.1.2016 18:58:07

                                        jirka0 >> :-)))))))))

                                          Njirka0 - Profil | So 16.1.2016 18:49:51

                                          zelí >> to byla moje kamarádka,,,já si ji tam krmil,jednu chvíli mi stála i na botě ale to už se fotit nedalo