A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

b.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    zelí - Profil | So 16.1.2016 18:45:36

    jirka0 >> chudak červenka v tom bahně:-))

    Jinak fotky hezkééé

      jirka0 - Profil | So 16.1.2016 18:30:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        jirka0 - Profil | So 16.1.2016 18:04:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        ☺na krmítku

          jirka0 - Profil | So 16.1.2016 17:58:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          ,,,

            jirka0 - Profil | So 16.1.2016 17:54:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            ,,,

              Leďáček - Profil | So 16.1.2016 17:10:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dnes pěkně vymrzlý , ale splněno !!!

                Erva - Profil | So 16.1.2016 16:54:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dneska počasí na focení hodně zlé :-((

                  Bacon - Profil | So 16.1.2016 16:35:32

                    Bušák - Profil | So 16.1.2016 11:14:29

                    zelí >> o pár místech vím,ale oni mají velkej prostor a mě nabaví čekat na jednom fleku to se raději projdu

                      zelí - Profil | So 16.1.2016 11:11:14

                      Bušák >> zkus na nej pockat u toho potoka co se vleva do vltavy,tam urcite casto sedava.Je to tam od nej cele posrané

                        Bušák - Profil | So 16.1.2016 10:44:50

                        a husám dám nějakej čas pokoj,prubnu ty ledňáčky,to bude chození kolem vody než je zase najdu

                          Bušák - Profil | So 16.1.2016 10:35:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          včera tam byly zase už jen dvě

                            Bušák - Profil | So 16.1.2016 10:34:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            kdyby chtěl někdo na peřinu

                              Bušák - Profil | So 16.1.2016 10:33:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              ,

                                Bušák - Profil | So 16.1.2016 10:33:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                tahle mě mrzí že se nepovedla

                                  Bušák - Profil | So 16.1.2016 10:32:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  zelí >> to víš,chodím každej den ven,nejvíc tady k Vltavě,tak fotím a testuju foťáček,90 % fotek stejně doma hnedka smáznu

                                    zelí - Profil | So 16.1.2016 10:21:17

                                    Bušák >> Ty ses do toho voprel s tim focenim.Ja ted naloupal vlasaky a vyrazim roznest do krmitek.Na foceni to dnes vubec neni a to ty kujwy hlasili na sobotu docela hezky jeste na zacatku tydne.Tak je alespon přikrmím potvory

                                      Bušák - Profil | So 16.1.2016 10:12:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      už jsme tady zase jen sami

                                        Bušák - Profil | So 16.1.2016 10:10:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        kuk

                                          Bušák - Profil | So 16.1.2016 10:09:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          co to tam je