A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    Nzelí - Profil | Čt 14.1.2016 21:35:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    ,,, sykora babka?? dnes poprve na krmítku

      Nzelí - Profil | Čt 14.1.2016 20:37:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      :-))

        Nzelí - Profil | Čt 14.1.2016 20:26:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        :-))

          Nzelí - Profil | Čt 14.1.2016 20:15:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          ..a nebyl bych to já bez Volavek

            Nzelí - Profil | Čt 14.1.2016 19:36:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Denny >> tobe Veverky a ja dneska načapal jak mi tam chodi tato potvora.mám nasypane pochopitelne kolem krmitka i na zemi a jak ji chutná:-)))
            Takže budu jeste nosit mrkev a zeleninu:-))

              NTEZAR - Profil | Čt 14.1.2016 19:20:30

              Bušák >> To by měly-bylo by hned veselo a barevno.-)

                NBušák - Profil | Čt 14.1.2016 19:17:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                TEZAR >> mohli by si zajebati mladý káčátka udělati

                  NTEZAR - Profil | Čt 14.1.2016 19:12:47

                  Denny >> Je tam pár dní.Ten kačer už od podzimu.

                    NDenny - Profil | Čt 14.1.2016 19:12:22

                    zelí >> Hezke,asi zacnu take delat nejake aranzovani,jenze ja moc nemuzu,vsechno co neni povesene sezerou veverky :-)

                      Nzelí - Profil | Čt 14.1.2016 19:06:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      :-))

                        NDenny - Profil | Čt 14.1.2016 18:58:48

                        TEZAR >> Zvlastni,ze je sama.

                          NBušák - Profil | Čt 14.1.2016 18:52:08

                          TEZAR >> prostě to zkusíme,jestli ještě napadne pořádně sníh,fertik

                            NTEZAR - Profil | Čt 14.1.2016 18:49:23

                            Bušák >> Doufám,že jo.

                              NTEZAR - Profil | Čt 14.1.2016 18:48:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Denny >> Ty Karolínky mají menší světlé skvrny na bocích a všechny na těch fotkách mají jednobarevně tmavý zobák.Tahle u nás je v tomhle odlišná.

                                NDenny - Profil | Čt 14.1.2016 18:45:08

                                zelí >> To vypada,ze ne jen mlatil zobakem,ale i hrabal :-)))

                                  Nzelí - Profil | Čt 14.1.2016 18:42:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Dnes mi priletel delat na krmitko bordel Strakapoud:-)))

                                    NBušák - Profil | Čt 14.1.2016 18:41:15

                                    TEZAR >> tak je to teda páreček ? dneska bych je nechytil chce to počkat na sníh,to samečka chytnu na100 %,zamičku nevím dneska ke mě vůbec nešla,je dost plachá

                                      Njaa1959 - Profil | Čt 14.1.2016 18:40:24

                                        NBušák - Profil | Čt 14.1.2016 18:38:51

                                        jaa1959 >> aha,tak toho jsem nikdy neviděl