A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NBušák - Profil | Pá 15.1.2016 8:57:22

    TEZAR >> vlastně jo,něco jsi tady na tom přece jednou zkoušel

      NBušák - Profil | Pá 15.1.2016 8:56:18

      zelí >> já ho buď mám zaplý nebo vyplý,nic víc nic míň

        Nzelí - Profil | Pá 15.1.2016 1:18:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        ..tak jeste jedna na dobrou noc:-))

          NTEZAR - Profil | Čt 14.1.2016 22:47:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Bušák >> Máš to tam,ale nevím,co umí.

            Nzelí - Profil | Čt 14.1.2016 22:41:35

            Bušák >> tak ja mam ten blesk stazeny na min.záblesk a nejak je to netankuje:-))

              NBušák - Profil | Čt 14.1.2016 22:28:47

              zelí >> to se tím bleskem čamrák nevyplaší ?

                NBušák - Profil | Čt 14.1.2016 22:27:34

                TEZAR >> já vůbec nevím jestli nějakej v noutbuku mám,nic mi tam Eva nedávala a já to neumím

                  Nzelí - Profil | Čt 14.1.2016 22:20:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  za šera fotim neustale posledni dobou a musim i blesk použivat

                    NTEZAR - Profil | Čt 14.1.2016 22:20:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Bušák >> Máš pěkný fotky,hlavně když je slunce,je znát,že máš lepší foták.Profík nejsem a nebudu-nebaví mě to študovat.-) Někdy spolu mrknem na ten program na úpravu fotek,co máš v PC-to udělá taky dost.

                      NBušák - Profil | Čt 14.1.2016 22:09:32

                      TEZAR >> ty už jsi ale uplnej profík fotograf,mě udělá radost každá lepší fotka co se mi povede

                        NTEZAR - Profil | Čt 14.1.2016 22:07:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Bušák >> Světlo dělá hodně.Ale někdy mi to nedá a fotím i za šera.

                          NBušák - Profil | Čt 14.1.2016 22:02:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          v nejhorším si to rozdaj na trojku,a to už bylo aby nebyli housátka

                            NBušák - Profil | Čt 14.1.2016 22:00:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            asi páreček

                              NBušák - Profil | Čt 14.1.2016 22:00:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              .

                                NBušák - Profil | Čt 14.1.2016 21:59:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                zelí >> dneska bylo parádní sluníčko to bude asi tím,jinak fotím furt stejným foťáčkem,husy se mi dneska povedly

                                  NBušák - Profil | Čt 14.1.2016 21:52:44

                                  zelí >> tak se třeba potkáme,vyrazím asi s plavačkou kolem břehů

                                    Nzelí - Profil | Čt 14.1.2016 21:48:54

                                    Bušák >> jako to tvoje foceni se lepsi kazdou vychazkou!!! V pondeli si beru volno a chystam se odpoledne po obede k vám.Rano mokrad a pak Modř...
                                    Doufam ze teda bude slunečno

                                      Nzelí - Profil | Čt 14.1.2016 21:47:10

                                      jirka0 >> dekuji moc Jirko!!!

                                        NBušák - Profil | Čt 14.1.2016 21:47:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        zelí >> taky jsem jednoho dneska cvaknul

                                          Njirka0 - Profil | Čt 14.1.2016 21:43:55

                                          zelí >> Jj,babka,,,parádní fotky