A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    Nzelí - Profil | Čt 14.1.2016 17:55:56

    Bušák >> tak to je parada,by mohli zahnizdit a vyvest housata!!!

      NBušák - Profil | Čt 14.1.2016 17:54:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      tohle je ta třetí,taky má kroužek,osobně si myslím že to neni ta naše místní,ale to prostě nevím přesně

        NBušák - Profil | Čt 14.1.2016 17:51:44

        zelí >> nejsou,sameček je stále na starým fleku

          NBušák - Profil | Čt 14.1.2016 17:50:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          ale bomba dne je toto,jsou tady už 3 ty husy divoký

            Nzelí - Profil | Čt 14.1.2016 17:48:32

            Bušák >> Haureka a sameček je kde?? Jeste nejsou spolu??

            uz vidim

              NBušák - Profil | Čt 14.1.2016 17:48:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              škoda že sameček je nějaký 3 kiláčky proti proudu

                NBušák - Profil | Čt 14.1.2016 17:46:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                čau místní,dneska jsem měl dobrý odpoledne,našel jsem konečně tu samičku Mandarinky

                  NLeďáček - Profil | Čt 14.1.2016 17:09:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Také něco přidám z dnešní procházky !

                    Njaa1959 - Profil | Čt 14.1.2016 16:57:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Přijel jsem z míst kde není po sněhu ani památky:-) A to azuro.

                      Njaa1959 - Profil | Čt 14.1.2016 16:55:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Vyjel jsem o pár metrů výš a čekalo mne něco fantastického.

                        Njaa1959 - Profil | Čt 14.1.2016 16:50:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Vyrazil jsem dnes na dvě hoďky na vzduch a narazil jsem na hejno papoušků jak na zřícenině vybírají semínka z trav. Jak jinak než daleko, ale i tak mne to potěšilo. Naposled jsem je viděl už dávno v Krkonoších.

                          NErva - Profil | Čt 14.1.2016 15:51:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Koňadra ...

                            NErva - Profil | Čt 14.1.2016 10:28:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Modřinka ..

                              NDenny - Profil | Čt 14.1.2016 4:31:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dnes jsem byl doplnit krmitka.Do jednoho drateneho krmitka jsem predchazejici dny vzdy daval neco,jako jsou doma lojove koule,jen ve tvaru prizpuzovenem tomu krmitku.Specielne do toho na fotce jsem daval nejakou smes pro strakapoudy a datly.Dnes jsem to vymenil a dal tam lisovane seminka.Vzapeti priletel strakapoud a bylo videt,ze je z toho evidentne rozcarovan,protoze jeho oblibene zradlo zmizelo :-) Urcite ale neprijde zkratka,v tesnem okoli jsem povesil dalsi tri krmitka,kde je to co hleda :-)

                                Njaa1959 - Profil | St 13.1.2016 22:53:27

                                Erva >> Jj. Je na co vzpomínat :-) Tak dobrou.

                                  NErva - Profil | St 13.1.2016 22:48:43

                                  jaa1959 - Když ono je kolikrát hodně těžké pochopit umělce a to jakéhokoliv :-)))

                                    NErva - Profil | St 13.1.2016 22:47:21

                                    Poušťák - Tak dobrou , taky popackuju :-))

                                      Njaa1959 - Profil | St 13.1.2016 22:44:01

                                      Erva >> Pamatuji to jako dnes, jak jí to zarazilo. Přitom já na to koukal jako fakt na umělecké dílo :-))) Dnes by to bylo úplně out. Tehdy mne to naučil jeden pan fotograf z památkové péče.

                                        NPoušťák - Profil | St 13.1.2016 22:43:59

                                        Erva >> ahoj Radku a zároveň dobrou

                                          NPoušťák - Profil | St 13.1.2016 22:41:19

                                          jaa1959 >> o)))))))))