A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

b.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    jaa1959 - Profil | St 13.1.2016 22:40:22

    Poušťák >> Asi tak:-) Ale jen pár let, Lípou jsem víceméně profrčel. V Ústí jsme se nepotkali, ty sportovec, já flamendr:-)))

      Erva - Profil | St 13.1.2016 22:39:11

      jaa1959 - Pěkně , jsem se po chuti zasmál , jo a dobrý večer přeju :-)))

        Poušťák - Profil | St 13.1.2016 22:36:57

        jaa1959 >> myslíš Radka?

          jaa1959 - Profil | St 13.1.2016 22:36:12

          zelí >> Zdá mne tady velice dobře jen jeden člověk, ten by mohl vyprávět:-))) Ale tomu by nikdo nevěřil.

            Poušťák - Profil | St 13.1.2016 22:35:20

            volové........jsme všichni...o))

              jaa1959 - Profil | St 13.1.2016 22:33:22

              Poušťák >> Já to honění nechtěl rozvádět:-)

                zelí - Profil | St 13.1.2016 22:32:54

                Poušťák >> hele nikdy nevis:-)))

                  zelí - Profil | St 13.1.2016 22:32:32

                  jaa1959 >> ty jsi rizek:-)))

                    Poušťák - Profil | St 13.1.2016 22:31:35

                    zelí >> jen aby u tebe nebyla zjištěna Ládíku nekrof....e......o))))))))

                      jaa1959 - Profil | St 13.1.2016 22:30:03

                      zelí >> Já jsem dělával před těmi téměř čtyřiceti lety fotky na papír 50x60 a za mokra jsem je nalepil herkulesem na dřevěný rám, co jsem si nechal dělat od truhláře. Dokud to bylo vlhké tak jsem vzal pilníkem co bylo přes hranu. Když to uschlo tak to bylo vyplé jak plátno na bicích. Pamatuji že jsem měl nějakou fotku ze hřbitova co se mi strašně líbila, jakou měla atmosféru. Fotil jsem to někdy záměrně na 30din Ilford, to zrno pak tomu dávalo šmrnc. Dělal jsem docela často takto fotky pro lidi jako dekoraci. Dal jsem to tehdy jedné holce co jsem píchal, a ona si to vysvětlila nějak špatně že jí dávám hřbitov:-)

                        zelí - Profil | St 13.1.2016 22:21:29

                        jaa1959 >> taky mam neco foceno z temneho zapomenuteho hrbitova bláznu

                          jaa1959 - Profil | St 13.1.2016 22:19:40

                          zelí >> Na hřbitově jsem také kdysi fotil, ale spíš (v dnešní hantýrce) street foto.

                            zelí - Profil | St 13.1.2016 22:14:59

                            jaa1959 >> nahodou Penkavu severskou jsem honil po hrbitove takze wild mezi hroby,no neni to užasne??:_)))))

                              jaa1959 - Profil | St 13.1.2016 22:12:06

                              zelí >> Pěnkava severská, Jikavec, přesně jak píše Deny, zimní host, tak jako Brkoslav(toho sem snad ještě nikdo nedal, a pak že wildlife, prdlajs-krmítkáři:-))))))) Jen z toho podhledu nevynikne to typické puntíkaté zbarvení.
                              Jo ale jak jsem už napsal tak je to Pěnkava obecná, alespoň si dovolím to tvrdit podle zobáku a světlejší hlavy. Ale to už si mohl kdekdo najít a porovnat:-)

                                Denny - Profil | St 13.1.2016 18:32:47

                                zelí >> Lado nemohu na 100% rict,ze ano.Vzacny nejak moc neni,spis bych rekl,ze je tak,ze to zimni host.

                                  zelí - Profil | St 13.1.2016 18:28:07

                                  Denny >> a je to jikavec??, A je vzacny,ja ze bych se na ten hrbitov vyparavil pro lepsi fotku:-)))

                                    Denny - Profil | St 13.1.2016 18:23:12

                                    zelí >> Ahoj Lado,ja si totiz pred tim nevsiml,ze jsi se ptal,kolik jich tam je a dneska,jsem si rikal,na co to chlapi vlastne odpovidaji.Cumel jsem na toho jikavce a rikal jsem si,ze jsem asi slepej,jak tam muzou videt tri? :-))
                                    Pak me napadlo se podivat na co reaguji a byl jsem doma :-))

                                      zelí - Profil | St 13.1.2016 18:09:47

                                      Denny >> no ono jich tam Kajo bylo mozna i vice:-))) Bože co jsi s tim provedl??:-))))) Se nudis co???:-)))

                                        zelí - Profil | St 13.1.2016 18:08:41

                                        Lutra >> Dekuji

                                        Nebyl jsem schopen vubec pohlednout na hřbet toho ptačka a mel jsem ji porad takto.Teda pořad,jen par chvilek:-)))

                                        Tak kde jsou sakra dalsi odbornici???

                                          Denny - Profil | St 13.1.2016 18:07:23

                                          zelí >> Ja tech volavek vidim devet :-)