A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

b.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    Lutra - Profil | St 13.1.2016 15:05:08

    zelí >> Já tam taky našel 3, červenka to na další fotečce není. Je to buď pěnkava obecná, nebo jíkavec. Já měl jíkavce zase po dlouhé době na krmítku předevčírem.
    Jinak super fotky -veliká pochvala a dík. L.

      Erva - Profil | Út 12.1.2016 19:10:23

      zelí - Doktor říkal že vidím i za roh :-)))

        zelí - Profil | Út 12.1.2016 19:09:37

        Erva >> je videt ze mas zrak jeste dobrý.Ja to zjistil az na fotce:-))

          Erva - Profil | Út 12.1.2016 19:07:16

          zelí - Já vidím 3 kousky :-))

            zelí - Profil | Út 12.1.2016 19:03:28

            jaa1959 >> já vubec nevim,bylo to v korune stromua jeste svetlo na prdlacku.

              jaa1959 - Profil | Út 12.1.2016 18:49:19

              zelí >> Trochu je to jako Pěnkava Jikavec? Ale asi to je obecná.

                zelí - Profil | Út 12.1.2016 18:40:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Kluci normalne červenku poznam,ale tady si nejsem teda jisty

                  zelí - Profil | Út 12.1.2016 18:39:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  zvedavec hned po naplneni,nemohl se dockat a stepoval ve vetvich nade mnou:-)) Ani se mi nevesel do objektivu jak byl blízko:-))

                    zelí - Profil | Út 12.1.2016 18:37:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    na ledu pekne v řade za sebou.Kolik jich vidíte???

                      zelí - Profil | Út 12.1.2016 18:36:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Dnes doplnit krmitka a par cvaku jsem udelal.

                        Denny - Profil | Út 12.1.2016 17:35:49

                        Cajzik >> Zadej si do vyhledavace GIMP, programek na upravu a naprosto zdarma.

                          čabansumak - Profil | Út 12.1.2016 16:06:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Na čekané.

                            Erva - Profil | Út 12.1.2016 13:40:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Stehlíček za deště :-))

                              TEZAR - Profil | Út 12.1.2016 13:18:17

                              Cajzik >> Já ho sice mám,ale jak to stáhnout to nevím-už jsem ho dostal i s PC.Ale v diskusi,,Fotografování z pohledu amatérského rybáře" by ti poradit mohli-už se to tam před časem probíralo.Je to fakt velká pomoc -fotku v tom programu můžeš dodatečně dost zlepšit.

                                Cajzik - Profil | Út 12.1.2016 13:10:15

                                TEZAR >> Nemám, ale pokud o nějakém nevíš co se dá stáhnout zadara a ofiko, tak poraď budu rád.

                                  TEZAR - Profil | Út 12.1.2016 13:08:32

                                  Cajzik >> Málo na zvětšení a výřezy,ale nefotí to špatně-ta pergola s dcerkou je pěkná fotka a i ten páv v parku.Máš v počítači program na úpravu fotek?

                                    jaa1959 - Profil | Út 12.1.2016 13:05:45

                                    Cajzik >> Když zmáčkneš spoušť tak by ti tam mělo něco bliknout v hledáčku, a tam zrovna ten foťák ostří.

                                      Cajzik - Profil | Út 12.1.2016 13:04:51

                                      TEZAR >> 4,2 Mpix, což je asi málo.

                                        Cajzik - Profil | Út 12.1.2016 12:56:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Z Vojanovích sadů v Praze na Kampě. Procházka s rodinkou.

                                          TEZAR - Profil | Út 12.1.2016 12:54:50

                                          Cajzik >> Zkusil bych to nastavit na střed-máš tam ostrý to pletivo vzadu,ale i ty betony vpředu-jen prostředek ne.-)Chce to zkoušet.To zvětšení 10x je celkem slušný.Kolik má ten foták megapixelů?