A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NCajzik - Profil | Út 12.1.2016 12:43:10

    TEZAR >> Asi jo, je zaostřený pozadí ale budka a pták ne:-). No prostě jsem levák. Ale kočky atd. mi jdou tak nevím.

      NTEZAR - Profil | Út 12.1.2016 12:37:58

      Cajzik >> Asi nastavit body ostření-máš to ostrý všude možně,jen ne toho čížka uprostřed.-)

        NCajzik - Profil | Út 12.1.2016 12:32:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Třeba takhle. Ale ono to asi bude rukama :-)

          NCajzik - Profil | Út 12.1.2016 12:14:55

          No já teda neudělám takové fotky s tím fotem co mám. Nějaké FUJIFILM S 5500, 10X optika. Dárek už před léty a ještě jsem se s tím nenaučil. Prostě to nepřitáhnu tak blízko.

            NBušák - Profil | Út 12.1.2016 11:47:57

            TEZAR >> jasný,ty jsem taky zahlídl,ale znáš mě,130 kilo váhy toho dost splaší

              NTEZAR - Profil | Út 12.1.2016 11:46:12

              Bušák >> Na tý Homoli bývaj i mufloni a srnky-lesáci jim tam vozí žrádlo.Taky se tam někdy vypravím.

                NBušák - Profil | Út 12.1.2016 11:09:32

                jaa1959 >> chodím radči na ryby,ale i tam se dá fotit co člověk vidí

                  NBušák - Profil | Út 12.1.2016 11:07:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  mám tady ještě 2 x měšťáky za moře,a jdu to smáznout

                    Njaa1959 - Profil | Út 12.1.2016 11:03:03

                    Bušák >> Já to také neumím :-) a nechybí mi to. Máš pro to cit, to je hlavní. Někdo má drahou výbavu, honí brilantní ostrost ale chybí mu to hlavní:-)

                      NBušák - Profil | Út 12.1.2016 10:57:00

                      jaa1959 >> tak dík,pochvala potěší,možná by to bylo ještě lepší jen kdyby mě to někdo pořádně naučil s tím mím foťáčkem,navíc neumím vůbec ty fotky nějak upravovat,jak ve foťáku tak v noutbuku,jsem na to uplně blbej,ale to focení mě docela baví

                        Njaa1959 - Profil | Út 12.1.2016 10:51:08

                        Bušák >> Kamaráde fotíš moc dobře. Některé fotky jsou dost zdařilé kompozičně. Nic tam nemáš navíc, nic ti tam nechybí z fotografovaného objektu. Máš oko:-)

                          NBušák - Profil | Út 12.1.2016 10:45:39

                          zelí >> tak si tam zajeď,ty to nafotíš mnohem líp a bude na co koukat,já mám jen pár fotek než utekli

                            Nzelí - Profil | Út 12.1.2016 10:39:47

                            Bušák >> jako Bohouši tohle ti zavidim!!!!!!!!!!! Jako fakt

                              NBušák - Profil | Út 12.1.2016 10:37:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              teďka někdy dám foto ke mě z divočákama a dáňkem,byl jsem se podívat na Homoli ve Štěchovicích,bylo tam dost zvěře,ale všechno skoro všechno zdrhlo než jsem se připlížil na foto,daněk a chro chro divoké

                                NBušák - Profil | Út 12.1.2016 10:32:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                k tý jsem se dostal asi na metr,a krásně seděla

                                  NBušák - Profil | Út 12.1.2016 10:30:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  hledal jsem 2 dny tu samičku mandarinky a nic,a nenašel jsem ani samečka,tak asi někde jebajůůů a budůůů kachňátka,snad se vrátej,starší foto

                                    NBušák - Profil | Út 12.1.2016 10:27:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    .

                                      NBušák - Profil | Út 12.1.2016 10:24:40

                                      Cajzik >> jo asi to byl

                                        NBušák - Profil | Út 12.1.2016 10:23:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        racek je všude

                                          NCajzik - Profil | Út 12.1.2016 10:21:39

                                          Bušák >> To vypadá jako tác z jídelny. Šikulka :-)