A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NBušák - Profil | Út 12.1.2016 10:19:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    menší souboj o kačenu,vůbec mi to nešlo cvaknout jak řádili

      NBušák - Profil | Út 12.1.2016 10:18:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      ještě nějaký jiný

        NBušák - Profil | Út 12.1.2016 10:14:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        docela mě pobavila tahle slípka,jezdila po vodě na nějakým víku

          NBušák - Profil | Út 12.1.2016 10:12:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          tady už připlaval na krmení

            NBušák - Profil | Út 12.1.2016 10:11:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            nějaký foto čamráků ze včera,začnu tímhle kačerem zase mix

              NDenny - Profil | Út 12.1.2016 0:30:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ...

                NTEZAR - Profil | Út 12.1.2016 0:29:44

                Denny >> Je to tak-dostupných jen několik druhů pořád dokola-i u nás.-) Ti američtí strakapoudi se ale neokoukaj-jsou senzační. Jdu do peřin-dobrou.-)

                  NDenny - Profil | Út 12.1.2016 0:21:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  TEZAR >> Zkontroloval jsem krmitka a vcelku nic noveho.Dva druhy strakapoudu,brhlik a sykory.Chtelo by to na pozorovani vic casu.

                    NDenny - Profil | Út 12.1.2016 0:19:50

                    TEZAR >> Koukam,ze jsme na tom stejne.Kdyz vysvitne slunicko,jsem na sichte :-)

                      NTEZAR - Profil | Út 12.1.2016 0:16:35

                      Denny >> Tady to má přijít taky-hlásej mrazy a srážky,tak jsem zvědav.-)Jo a na jeden slunečný den máme tak sedm hnusných.A když je ten pěkný,tak mám většinou práci...-)))

                        NDenny - Profil | Út 12.1.2016 0:06:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Zrejme prichazi opravdova zima.Rano jsme zde meli -20 a odpoledne na jezere stovky ptactva se severu.Hoholove,morcaci a ja nevim co vsechno dalsiho,nejdou ke brehu.

                          NDenny - Profil | Út 12.1.2016 0:04:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          TEZAR >> Ja dneska zase podelal fotek :-( Kdyz jsem v poledne vstaval po nocni,tak me Jitka rika:"celou dobu co jsi spal svitilo slunicko". Ja pochopitelne vyrazil a bylo zatazeno,no hnus :-(

                            NBušák - Profil | Po 11.1.2016 22:39:15

                            jaa1959 >> zlato to není,je to nějakej šit

                              Njaa1959 - Profil | Po 11.1.2016 22:36:34

                              Bušák >> Tak teď už záleží jen na tom zda to je porcelán, malované ručně, a to železo okolo je zlato. Jak se jmenuje ta sůva je vedlejší:-)))

                                NBušák - Profil | Po 11.1.2016 22:29:50

                                jaa1959 >> v sobotu v harampádí na statku,stěhovali jsme tam nějakej nábytek,tak jsme rovnou naházeli do dodávky bordel z půdy a tohle pak vypadlo na podlahu

                                  Njaa1959 - Profil | Po 11.1.2016 22:26:57

                                  Bušák >> Kdes to našel? Kdyby to bylo mezi těstovinama tak by to mohla být sůva z nudlí. O té jsem slyšel mnohokrát:-)))

                                    NTEZAR - Profil | Po 11.1.2016 22:24:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Uslintanej kačer...

                                      NBušák - Profil | Po 11.1.2016 22:21:25

                                      jaa1959 >> to bude jen nějaká malůvka

                                        Njaa1959 - Profil | Po 11.1.2016 22:19:05

                                        Bušák >> Aby to nebyl nějakej islám, fuj!

                                          NTEZAR - Profil | Po 11.1.2016 22:17:39

                                          Bušák >> Taky nemám tušení.