A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

b.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    Bušák - Profil | Po 11.1.2016 22:16:15

    jaa1959 >> novej druh

      Bušák - Profil | Po 11.1.2016 22:15:39

      TEZAR >> asi jo,z druhý strany je napsáno Aki co to znamená nevím

        jaa1959 - Profil | Po 11.1.2016 22:14:15

        Bušák >> Bušák rudý.

          TEZAR - Profil | Po 11.1.2016 22:12:35

          Bušák >> To bude tahlecta sova bižuteriová...-))))

            Bušák - Profil | Po 11.1.2016 22:10:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            kontrolní otázka,co to je za sovu ?

              TEZAR - Profil | Po 11.1.2016 22:08:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Po koupeli.

                Erva - Profil | Po 11.1.2016 18:40:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tak jedna dnešní , protisvětlo , nic moc ..

                  Bušák - Profil | Po 11.1.2016 18:32:39

                  TEZAR >> jim tady proženu pírka s foťákem

                    TEZAR - Profil | Po 11.1.2016 18:08:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Bušák >> Už se těším až začnou tokat,fešáci.-)

                      jaa1959 - Profil | Po 11.1.2016 13:58:12

                      Poušťák >> Pravda. Ono jich je od hranic dolů mnohem víc. Jsou jich tam na Labi celá hejna.

                        Bušák - Profil | Po 11.1.2016 12:42:36

                        Poušťák >> to máš pravdu,to by bylo moc pěkný

                          Poušťák - Profil | Po 11.1.2016 12:40:32

                          Bušák >> asi ano,bylo by príma kdyby u vás vyvedli housátka.

                            Bušák - Profil | Po 11.1.2016 12:38:34

                            Poušťák >> když jich je tam tolik,tak se určitě i rozmnožujou,třeba zahnízdí i tady ty u nás,uvidíme

                              Poušťák - Profil | Po 11.1.2016 12:35:56

                              Bušák >> jsou krotké a nechají se krmit stejně jako ty vaše.

                                Bušák - Profil | Po 11.1.2016 12:34:26

                                Poušťák >> je to klidně možný,asi se jim tady začlo líbit,ta jedna je tady už několik roků,jestli to je teda ona

                                  Poušťák - Profil | Po 11.1.2016 12:28:25

                                  Bušák >> těch divokých hus je v Pirně na Labi asi 50 ks a jsou také okroužkované,možná se některé zatoulali k nám.

                                    Bušák - Profil | Po 11.1.2016 9:51:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    když byl ještě trošku u paneláku sníh

                                      Bušák - Profil | Po 11.1.2016 9:45:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      vyžraný jsou už pěkně

                                        Bušák - Profil | Po 11.1.2016 9:43:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        to už je snad konec

                                          Bušák - Profil | Po 11.1.2016 9:40:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          ještě na vodě