A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NBušák - Profil | Po 11.1.2016 9:35:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    krmení na sněhu

      NBušák - Profil | Po 11.1.2016 9:33:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      ty naše divoký husy

        NBušák - Profil | Po 11.1.2016 9:27:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        nějaký rackové

          NBušák - Profil | Po 11.1.2016 9:20:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          tahle na ořešáku,zatím jsem viděl pouze tady u tý veverku jak jí očumovala

            NBušák - Profil | Po 11.1.2016 9:18:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            loni jsem udělal tyhle 2 budky pro něco většího,tahle je na dubu nad rybníkem

              NBušák - Profil | Po 11.1.2016 9:13:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              jo,tady jsou

                NBušák - Profil | Po 11.1.2016 9:13:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                kdepak je nějakej červík

                  NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 23:02:45

                  jaa1959 >> Je to tak.Tak ma ho v brasne a treba prijde jeste jeho chvile.

                    Njaa1959 - Profil | Ne 10.1.2016 23:01:11

                    Denny >> No to je ono. Asi to chce vyskoušet spíš za maximálních podmínek. Ovšem co pak s tím za špatných, to je nepoužitelné.

                      NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 23:00:22

                      jaa1959 >> Bohuzel je to tak :-( Pouzit to na nejake sklo se svetlosti treba 2.8,tak by to zrejme nebyl problem.

                        Njaa1959 - Profil | Ne 10.1.2016 22:58:57

                        Denny >> Já jej mám také v merku,
                        Kenko Telekonverter 2x Teleplus MC7 Mx-AF

                          Njaa1959 - Profil | Ne 10.1.2016 22:57:25

                          Denny >> Ale to asi bude dělat u všech světelně slabších objektivů, to je zákonité, bohužel.

                            NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 22:56:10

                            jaa1959 >> Pro info.Mam Kenko 2x teleplus pro 300

                              NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 22:54:29

                              jaa1959 >> Vyzkousel jsem to na Tamronu a Canonu a je to stejne.I kdyz to vypada,ze mam dobre zaostreno,tak vysledek neni 100%.Je to takove,jak kdyby jsem ostril jinam,nez chci.Jeste to musim vyzkouset na kratsi vzdalenost.zatim jsem to zkousel za dost bidneho pocasia jeste zhruba na 100metru.

                                NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 22:51:58

                                jaa1959 >> Me to nechce ostrit.

                                  Njaa1959 - Profil | Ne 10.1.2016 22:50:44

                                  Denny >> Tak ono mi tam toho k rozumění moc nezbývá když AF nepůjde vzhledem k nedostatku světla, už zbývá snad jen přenos clony. Paní ho vyzkoušela na totožném těle a sklu co mám a fachčí. Ale stejně ho mohu do měsíce vrátit.

                                    NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 22:42:13

                                    jaa1959 >> Ja mam 2x TC a je me na nic.Proste si nerozumi se sklama ktere mam.Koupe z druhe ruky za da se rici smesnou cenu. A na rybach umim spat primo profesionalne :-))

                                      Njaa1959 - Profil | Ne 10.1.2016 22:21:30

                                      Denny >> A chrní :-))) Já musím na víc dní, mě se to na jeden den nevyplatí.

                                        Njaa1959 - Profil | Ne 10.1.2016 22:19:45

                                        zelí >> Já na ptáčky nechodím(tak na španělský), nemám na to sklo a neumím fotky upravovat. Teď se ve mě láme koupit, nekoupit TK2x, ale co s ním? Začínal bych na 11 cloně. Přiclonit aspoň na 18, ISO max 200 a jakej mi zbejvá čas při těch světelných podmínkách co jsou:-( A to nemluvím o absenci AF při tom temnu, což by ani tak nevadilo.

                                          NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 22:14:28

                                          jaa1959 >> u nas prevazuje privla,ale kaprarinu take muzu,lepe se u toho foti :-)