A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 22:12:44

    zelí >>letovky se stativem,to musim vyzkouset :-)

      Njaa1959 - Profil | Ne 10.1.2016 22:02:31

      Denny >> Já na tu pidirybařinu už nejsem. Chytal jsem asi 15 let závodní plavanou. Jsem rád že si jdu k vodě relaxovat u kaprařiny, jen ten transport je vopruz:-) No a v zimě, a párkrát v roce zavláčet.

        Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 21:59:15

        Hosi na ptacky uz jenom stativ,ja uz snad i na letovky ho pouzivam:-))))

          NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 21:58:42

          jaa1959 >> Bohuzel,ono se to neda vylecit,jen tlumit,ale zatim na tom nejsem tak zle.Dokud si vidlicku s masem misto do pusu nanarvu do oka,tak to nebudu resit :-)))))

            NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 21:57:41

            jaa1959 >> Zase uznej,ze treba na smackovani to neni spatny :-))))))

              Njaa1959 - Profil | Ne 10.1.2016 21:54:09

              Denny >> Aha, myslel jsem že jde o nějaké nastavení pohybujících se či statických objektů.
              A abych tě uklidnil, tak já to mívám někdy také, a to je pak prdel docela v práci:-)))

                NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 21:49:43

                jaa1959 >> Ano vse co je "pevne',mysleno treba sedici ptak,apod.Proste se me klepou ruce a jak me rekli lekari,neni to vekem.Ale nastesti to neni ani nijak vazne,je to dedicne a tak jsem tuhle vecicku zdedil po tatovi.Jeden den mam ruce,ze bych mohl strilet za narodni mansaft a druhy den se bojim,ze ke stolu nedonesu bez rozliti salek kavy.

                  NTEZAR - Profil | Ne 10.1.2016 21:40:03

                  Denny >> Jak kdy-někdy je potřeba napoprvé.-)

                    NTEZAR - Profil | Ne 10.1.2016 21:39:02

                    Denny >> Myslím,že se nepleteš...Ale víc škod napáchají lidi likvidací hnízdních lokalit...

                      Njaa1959 - Profil | Ne 10.1.2016 21:38:53

                      Denny >> Mohu se zeptat prosím, co je myšleno tím na pevný objekt?

                        NTEZAR - Profil | Ne 10.1.2016 21:37:14

                        Denny >> Je to lehoučký a to je pro mě velká výhoda nejen na ostření,ale taky na pohyb v terénu.

                          NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 21:37:14

                          TEZAR >> Tri nadechy a vydech? :-)

                            NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 21:36:50

                            TEZAR >> Moc temhle humpolackejm krouzkum nefandim,zvlast u ptactva,ktere se pohybuje v ruznych kerich,rakosinach a podobne.Mam pocit,ze za takovy krouzek muze ptak nekde uviznout,ale treba s pletu.

                              NTEZAR - Profil | Ne 10.1.2016 21:36:00

                              zelí >> To dýchání je strašně důležitý-i u střelby a ted zjištuju,že i u focení.-)

                                NTEZAR - Profil | Ne 10.1.2016 21:34:25

                                Denny >> Taky jsem koukal-nějaká zacvakávačka na dospělý ptáky a zřejmě zahraniční.Jak od chovatelů drůbeže.-)))

                                  NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 21:34:03

                                  TEZAR >> Bud rad,ze to udrzis.Ja vsoucasne dobe mam problem a s delsim casem se vubec bez stativu nechytam.I pri 1/100 uz to nedavam na pevny objekt :-(

                                    Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 21:33:13

                                    TEZAR >> takze pevna ruka??:-))
                                    To u me se teda rici neda.Ne ze by se me klepaly pastelky,ale neumim u toho dychat a to jako fakt a je to sakra znat kdyz to fotis na dalku.

                                      NDenny - Profil | Ne 10.1.2016 21:31:58

                                      TEZAR >> Ta ma divnej krouzek.

                                        NTEZAR - Profil | Ne 10.1.2016 21:31:38

                                        zelí >> Dík.-) Chce to světlo a pak to je slušný-a to fotím volně z ruky-to víš,bývalý střelec...-)

                                          Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 21:29:31

                                          TEZAR >> pekna zelenonožka

                                          foti ti to čím dál lepe!!!!!!!!!!!