A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NTEZAR - Profil | Ne 10.1.2016 21:28:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Zimu letos snáší dobře.

      Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 19:50:00

      jaa1959 >> No jako verim ze kdybych tam vysypal kybl ryb a mysi tak do rana neni co resit

        Njaa1959 - Profil | Ne 10.1.2016 19:46:17

        zelí >> Myslíš že by šli přikrmovat rybama, myšima? Asi jo, hlad je hlad.

          Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 19:39:20

          jaa1959 >> Jako ja si myslim ze u nas to jeste prezivaji docela dobre.Je fakt ze treba v tom Španelsku jich bylo neuveritelne mnozstvi.Je az s podivem ze jsem si toho vubec nevsimnul drive,ale to me nezajimali foglici ale candati:-)))

            Njaa1959 - Profil | Ne 10.1.2016 19:30:19

            zelí >> Převzato...

            Volavky jsou částečně tažné. Naše volavky zimují zpravidla ve Středomoří, ale také v západní a východní Africe. V mírných zimách se však můžeme setkat s volavkami po celou zimu. Když leží sníh a stojatou vodu pokrývá led, loví volavky na potocích a ve stokách. Jsou ovšem značně vyhublé.

              Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 19:19:43

              jaa1959 >> jsem si myslel ze po dobu zamrzu je neuvidim,ale tady ty gracie jsou porad.Jsou ale rozsete po brezich a chrapou:-)))

                Njaa1959 - Profil | Ne 10.1.2016 19:17:44

                zelí >> Jak jsem byl onehdá na Labi tak jich tam sakra přibylo, z okolních vod co zamrzly.

                  Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 19:05:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  :-))

                    Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 19:03:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    opět včerejšek

                      Njaa1959 - Profil | Ne 10.1.2016 16:51:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Nejraději bych to prodal, ale snad se to ani nevyplatí. Kdyby někdo měl chuť začít se zrcadlovkou?

                        NBacon - Profil | Ne 10.1.2016 13:07:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Aktuální téma :-) Jsou tam i ti racci co se nedávno řešily.


                        http://scitanistc.webnode.cz/vodni-ptaci/

                          Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 12:44:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          :-))

                            Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 12:43:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            neco ze včerejska

                              NBacon - Profil | Ne 10.1.2016 11:55:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              V blízké době proběhne po republice sčítání určitě doporučuji tuhle akci navštívit :-)


                              http://www.waterbirdmonitoring.cz/monitorovaci-prog​ramy/mezinarodni-scitani-vodnich-ptaku/



                              Kdyby někdo měl zájem objevit s mém rajonu.

                              http://www.prerovmuzeum.cz/calendar/ornis/event-930​

                                NLeďáček - Profil | Ne 10.1.2016 11:54:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Včera mě jeden překvapil , stačil jsem zmáčknout jen toto , tak zasílám .

                                  NBušák - Profil | Ne 10.1.2016 11:45:47

                                  zelí >> naštěstí se hodně rozmnožili,tak snad už budou všude

                                    Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 11:40:48

                                    Bušák >> pokazde kdyz ho vidim tak z nich mam radost!!!!!

                                      NBušák - Profil | Ne 10.1.2016 11:38:39

                                      zelí >> mám z nich taky radost,myslím z ledňáčků

                                        Nzelí - Profil | Ne 10.1.2016 11:34:15

                                        Bušák >> uz se zlepsujes,ale s tim drahokamem me uz zacinas sjat:-))))

                                          NBušák - Profil | Ne 10.1.2016 11:27:16

                                          dneska se půjdu podívat po tý samičce Mandarince,snad už budou spolu,jinak jí asi nenajdu sem slepej jak patrona na dálku