A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

b.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    Bušák - Profil | Ne 10.1.2016 11:22:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    černej krokodýl vod

      Bušák - Profil | Ne 10.1.2016 11:20:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      taky pěkná kachna

        Bušák - Profil | Ne 10.1.2016 11:17:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        a mistr lovec

          Bušák - Profil | Ne 10.1.2016 11:16:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          červenka

            Bušák - Profil | Ne 10.1.2016 11:14:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            místní mix

              Bušák - Profil | Ne 10.1.2016 11:12:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              snad taky budoucí rodiče

                Bušák - Profil | Ne 10.1.2016 11:10:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                a budoucí tatík,mamku ještě nemám cvaknutou

                  Bušák - Profil | Ne 10.1.2016 11:06:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  .

                    Bušák - Profil | Ne 10.1.2016 11:03:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    nějakej rozcuchanej

                      zelí - Profil | Ne 10.1.2016 11:02:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Bušák >> diky Bohusu

                        Bušák - Profil | Ne 10.1.2016 11:00:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        i paničky jsou moc pěkný

                          Bušák - Profil | Ne 10.1.2016 11:00:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          dám jsem nějaký fotky vodních čamráků,dělám pořádek v minulým týdnu v noutbuku

                            čabansumak - Profil | Ne 10.1.2016 10:37:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Krmení.

                              Bušák - Profil | Ne 10.1.2016 10:30:04

                              zelí >> ahoj,tyhle malinký čamráci se odchytávaj do těch tenatových sítí a po okrouškování hnedka pouští,několikrát jsem se toho zůčastnil

                                zelí - Profil | So 9.1.2016 22:57:09

                                Denny >> jako ten močal je ornitologicky sledovan,tak mozna ten odchyt

                                  Denny - Profil | So 9.1.2016 22:53:44

                                  zelí >> Budto nebo je take moznost,ze byly odchycene ,nakrouzkovane a opet pustene,coz se dela naprosto bezne.

                                    zelí - Profil | So 9.1.2016 22:49:18

                                    Denny >> jojo i ty brhlici meli krouzky a sykory nektere taky

                                    co to znaci,jako ze je ve hnizde okrouzkovali??? Nebo kdy

                                      Denny - Profil | So 9.1.2016 22:43:43

                                      zelí >> Koukam,ze ma krouzek.

                                        zelí - Profil | So 9.1.2016 22:26:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        :-))

                                          zelí - Profil | So 9.1.2016 22:26:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          :-)