A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

b.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    zelí - Profil | So 9.1.2016 22:25:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tak dneska rozvěšené gule kolem močalu i u krmitka a hned se neco delo

      jaa1959 - Profil | So 9.1.2016 20:46:39

      Taky odlétám. Dnes jsem toho nacintal víc, jak za celou dobu co jsem kapituloval a pořídil internet. Čehož někdy lituji. Čus.

        Bušák - Profil | So 9.1.2016 20:39:24

        je to tak,odlétám vedle,zatím ahoj

          jaa1959 - Profil | So 9.1.2016 20:28:08

          Bohužel nejsi sám co musel tuto alternativu přijmout. To je taky politika, nechápu. Likvidace hospod snad aby se lidi nescházeli, pouze úvaha:-) Podle mne je méně nákladné vypláchnout a stočit, distribuovat sud piva, než sraní s lahvemi a petkami. Tak proč je nákupka piva v sudu dražší než v lahvi??? Jinak v Německu je nákupka piva stejná jako v Čechách, jen je mnohem větší marže aby se hospodský uživil.

            Bušák - Profil | So 9.1.2016 20:18:50

            jaa1959 >> jasný,já radči chodil do hospod,bohužel už nemám zrovna moc grošů,tak jsem se dal na domácí,Zlaťák petky mi vyhovují

              TEZAR - Profil | So 9.1.2016 20:13:11

              jaa1959 >> Souhlas.

                jaa1959 - Profil | So 9.1.2016 20:11:01

                Bušák >> Nemám to zrovna za rohem, a dnes mne celý den bolí řepa, ani jsem nebyl venku.
                Když jsem měl na Kamýku pizzerku, tak tam chodil kluk(starej jako já) študovanej v Budvaru co dělal v Popovicích v pivovaru. Ten mi nosil v petkách nefiltrovanej ten řezanej Gambrinus když s ním vyjížděli. To jsem i ty petky ignoroval:-)

                  Bušák - Profil | So 9.1.2016 20:09:35

                  jaa1959 >> hnedka jsem to říkal že jsi dobrej řízek

                    jaa1959 - Profil | So 9.1.2016 20:05:47

                    TEZAR >> Statistiky nechme jiným:-) Prostě pokud má někdo chuť pokecat, něco sem dát, proč ne. Samo, že v přijatelném stylu.

                      TEZAR - Profil | So 9.1.2016 20:00:37

                      jaa1959 >> Jasně,pokud se to nehádá,proč ne.Lepší,než jeden příspěvek za týden.

                        Bušák - Profil | So 9.1.2016 19:58:36

                        jaa1959 >> jo máš pravdu,Heineken ale je aspoň stále ještě celkem dobrej,jinak se zastav mám tady ještě 4 kartony a karton v lednici

                          jaa1959 - Profil | So 9.1.2016 19:55:23

                          TEZAR >> Už jsem od striktního dodržování tématu upustil.

                            jaa1959 - Profil | So 9.1.2016 19:53:39

                            Bušák >> Krkovici já můžu, musím:-) Ještě by se teď šiknul ten zlaťáček. I když ho už patlá myslím Heineken. Bydlel jsem kdysi v Krásném Březně kde se dělal.

                              Bušák - Profil | So 9.1.2016 19:28:25

                              jaa1959 >> nech si šmakovat

                                Bušák - Profil | So 9.1.2016 19:27:17

                                TEZAR >> to bych si tady nedovolil,chro chro

                                  jaa1959 - Profil | So 9.1.2016 19:18:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Bušák >> Máš to nějaký dietní :-( Já jdu také na to. Tak dobrou chuť. Jsem rád že jsem to nespálil:-)))

                                    TEZAR - Profil | So 9.1.2016 19:13:49

                                    Bušák >> Doufám,že to není z foglů-to by se sem moc nehodilo!-))))

                                      TEZAR - Profil | So 9.1.2016 19:12:27

                                      zelí >> Ládo,to nic nejni-jen chytit za ocas,vytáhnout a dávat bacha,aby tě nekous...-))))))))

                                        Bušák - Profil | So 9.1.2016 19:10:56

                                        jaa1959 >> Bušák má vždycky pravdu,říkám vám to tady už tejden

                                          TEZAR - Profil | So 9.1.2016 19:10:53

                                          jaa1959 >> To je zajímavý-taková anomálie.Asi aby zůstala krásná a nezmršená lidskými pokusy.-)