A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NTEZAR - Profil | Čt 31.12.2015 23:40:43

    zelí >> Pěkný.Už se těším,až začnou zpívat-to je radost.-)

      NBušák - Profil | Čt 31.12.2015 23:38:25

      jaa1959 >> jo tak to po pijatikách mám stejný,už nejsme mladý kucí

        NBušák - Profil | Čt 31.12.2015 23:36:57

        zelí >> ser na určování ptáků,hlavní je že fotíš pěkný fotky

          Nkubah - Profil | Čt 31.12.2015 23:36:49

          zelí >> parádní, ty sem lítají taky...

            Njaa1959 - Profil | Čt 31.12.2015 23:36:38

            Bušák >> Chlastanice, já jsem jezdil v práci deset hodin jako kuna. Teď jdu chrnět a zítra nanovo. Stejně už jsem se asi přecucal, v životě, a další dny trpím jak Hus.

              Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 23:35:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              TEZAR >> tady jsou ty včerejší zvonci

                NBušák - Profil | Čt 31.12.2015 23:22:14

                zelí >> jsem už přepitý a přežraný

                  Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 23:21:00

                  Bušák >> Kurna Bohuš co tu dělas ,zlatak neteče proudem??:-))))

                    Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 23:19:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ješte jedna z dneška.Nic zajimavého na ni neni,ale libi se mi to svetlo v křídlech a na tom pozadi si myslim že dobré

                      NBušák - Profil | Čt 31.12.2015 23:19:39

                      jaa1959 >> přesně tak,kucí oni ty čamráci jsou v reálu uplně jiný než v některých atlasech,neříkám všichni ale jsou,hlavně po pořádný chlastanici,když je ten Silvestr

                        NTEZAR - Profil | Čt 31.12.2015 23:16:40

                        jaa1959 >> Mě zas pomáhal děda-starej ptáčník.-) Ale ty atlasy jsou velkou pomocí taky.A hodně důležitý je naučit se poznávat druhy po hlase.

                          Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 23:15:57

                          jaa1959 >> mas v podstate pravdu,ale tak neco bych mohl znat.Treba to ze kvakosove tahnou na zimu do haje a ja je marne vyhlizim v prosinci mocalech:-)))

                            Njaa1959 - Profil | Čt 31.12.2015 23:10:26

                            TEZAR >> Měl jsem také spousty knih o ptácích, Brehmův atlas ptáků byl snad nejhezčí. Ale nejvíc jsem se naučil v praxi díky jednomu pánovi z ČSCHDZ :-)

                            Z hmyzu jsem choval akorát filcky na vojně:-)))

                              NTEZAR - Profil | Čt 31.12.2015 23:02:43

                              jaa1959 >> Přesně-každý z nás takhle začínal.Já se zas vůbec nevyznám ve hmyzu.

                                NTEZAR - Profil | Čt 31.12.2015 23:01:25

                                jaa1959 >> :-))) Já začínal se dvěma atlasy-jeden kapesní sebou a doma Die vogel Europas.-)

                                  Njaa1959 - Profil | Čt 31.12.2015 23:01:13

                                  zelí >> Proč bys byl za blbce? Jsi fotograf, ne ornitolog:-)))

                                    Njaa1959 - Profil | Čt 31.12.2015 22:58:32

                                    TEZAR >> A proč by se s tím tahal když se může zeptat:-)))

                                      Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 22:55:55

                                      Casio >> jo neco takoveho jsem mel v ruce taky

                                        NCasio - Profil | Čt 31.12.2015 22:49:13

                                        zelí >> Laďo tohle je ten slabikář kterej hledáš :-)

                                          NTEZAR - Profil | Čt 31.12.2015 22:23:25

                                          zelí >> Možná by stačil atlas našich ptáků v kapesním vydání,abys ho mohl brát sebou do terénu.Až se víc zorientuješ,tak časem,něco objemnějšího.