Jakou značku krmení???

Zajímá mě jakou preferujete značku u krmení, ať už je to boilies, pelety,cokoli na co chytáte.... Která značka vás nenechala nikdy ve štychu a můžete se na ní spolehnout?
Autor diskuse: Martan 62 - Profil , 25.1.2014 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterou ze značek máte v oblibě?

A) Jet Fish10%

B) Nikl8%

C) Mikbaits19%

D) LK Baits5%

E) Dynamite Baits2%

F) CC Moore1%

G) Mivardi3%

H) Richworth2%

I) Imperial Baits2%

J) Jiná...která???47%

Od 25.1.2014 hlasovalo 322 čtenářů.

Nprdec - Profil | Ne 26.1.2014 9:50:00

F.T.M. >> jo,ale až přístí týden dneska to nestihnu

    Nkaprař 1 - Profil | Ne 26.1.2014 9:46:33

    Jednoznačně lk baits a taky sportcarp.

      NChosé 2 - Profil | Ne 26.1.2014 9:29:14

      Tak u mě od konce 80-let vede stále výroba vlastního boiliesu. Samozřejmě používám na jeho výrobu vyzkoušené esence a suroviny známých firem. Po celou dobu u mě vede Marcel van Eynde. Bohužel jeho pelety jahoda-ryba se přestaly dovážet. Na každé vodě v určitém období funguje něco jiného.
      Moc hezky se dívá na barevné sáčky a kuličky, ale nikdy mě jejich používání nenaplňovalo.

      Takže v anketě jsem hlasoval jako jasně viditelná většina :-)

        Nsupinac - Profil | Ne 26.1.2014 9:15:12

        Martan 62 >> Ahoj .Chytám převážně na svoje,nebot jsem se s kupovými (reklamovanými) pěkně spálil.Postupně.Co sedím koukám na co tak jednoznačně Mik-B.,potom LK-Baits.U Nikla-XXL cejni to sem se drobře pobavil (kolega).Ja sem byl přesvěčován prodavačem na závody pelety na chytání 1kg za ...myslím Noč.Můra a zdálo se mi to měkké dosušoval sem 14dní,výsledek nevydržely ani 30min po hákem.Další cca 8 let zpátky jem viděl jak nešly propíchnout jehlou mraženky olihen,nebo se rozpadaly ,šla 1 z 15 koulí.Asi šetřil na pojivech.No a poslední kaprařř srdcař Těša.Glm pelety plavaly,betain pelety plavaly,na jeho směsi jsem neviděl něco vytýhnout,oproti jiným,a taky mě štve jek se převlíká do srdcaře,když nekolik let spátky nás dřel z peněz (Kůže ) co to dalo.Například Kryston měkká šnůrka 420kč,potažená 560kč.Půl kilovka Nutrabaits BFM 415čk,kilo BFM 650kč,Hutchinson scopex 50ml 620kč.O cenách Mainline to se nebudu rozepisovat.Takže reklamy a oblbovat a oblbovat to je oč tu běží.Domácí výrobky jsou za stejnou kvalitu o 200% levnější.
        PS. Kdyby to nebyly oblbovačky na naše peněženky tolik by se netajilo složení,že .Například Nutrabaits píše složení na každý pytlík s hotovkama (proč Nikl a Těša tak tají)?

          NPavel Z - Profil | Ne 26.1.2014 8:43:26

          Já už pár let používám tohle a jsem spokojenej

            NF.T.M. - Profil | Ne 26.1.2014 7:28:14

            prdec >> Tak sem hoď ještě ten zbytek :-))))

              NSlavnýLovecPampalini - Profil | Ne 26.1.2014 1:50:42

              Ivo >> jó já měl zas nejradši jahodu, bylo to takový na rychlou chytačku, ale ryby mam na to suprový

                NLuger46 - Profil | Ne 26.1.2014 1:32:02

                Tak si vem od každé top- Jet fish- Bio Squid, Nikl - killkril, Mikbaits-G2 nebo švestku, LK Baits-Nutric
                Dynamite baits-Robin Red, např. v létě mě nejlíp valil Nutric od LK, docela drahý ale funguje to.
                Ještě se mrkni na Chytila má dobré mraženky např. Skunk a přijatelné ceny.

                  NMAXXSKATER - Profil | Ne 26.1.2014 0:01:37

                  bobrman >> Jak šlapou ty pelety od Konopáska ? Používáš je i s tou jeho vnadící směsí ? Chci si pro něj zajet do Tuněchod. :-)

                    NMartan 62 - Profil | So 25.1.2014 22:04:21

                    Chlapi napište více zápisů , (,,neťukejte jen na anketu, kde jsou značky ") tím nechci říct aby jste na ni neťukly vůbec,ale napište názory a značky krmení co používáte, .. Napište na co se můžete spolehnout a na co naopak ne?? Jak jste spokojeni s tím co používáte na rybách.............?

                      NLexoun - Profil | So 25.1.2014 21:35:50

                      syrus >> mám crab rak a loni byli nejlepčí :-))).L

                        Nhurja - Profil | So 25.1.2014 21:35:08

                        MILO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Nsyrus - Profil | So 25.1.2014 21:34:32

                          masozrout >> Do stovky uděláš kilo nabušených koulí v pohodě.

                            Nmasozrout - Profil | So 25.1.2014 21:25:25

                            prosim vás. vy co koulíte samy. zajímalo by mně na jakou cenu za kg se dostanete?dík

                              NCappyk - Profil | So 25.1.2014 21:25:07

                              Koule -Václavík, Mikbaits,Jet Fish,vnadící pelety svoje,ostatní - M.V.D.Eynde

                                Nsyrus - Profil | So 25.1.2014 21:02:53

                                mixif >> pošly SZ,není problém

                                  Nmixif - Profil | So 25.1.2014 20:58:28

                                  syrus >> koukám že koulíš Hulín. Měl bych dotaz...

                                    Nsyrus - Profil | So 25.1.2014 20:55:45

                                    Martin N. >> TOP SECRET mám plovky Monster Crab 16mm a nedám na ně dopustit.

                                      NMaxi Sob - Profil | So 25.1.2014 20:54:37

                                      Berte to tak že každá ryba pozná kvalitu :-)))))

                                        NMartin N. - Profil | So 25.1.2014 20:51:38

                                        Ivo >> Jo taky vzpomínám na TOP SECRET mě fungoval perfektně LOSOS.