Jakou značku krmení???

Zajímá mě jakou preferujete značku u krmení, ať už je to boilies, pelety,cokoli na co chytáte.... Která značka vás nenechala nikdy ve štychu a můžete se na ní spolehnout?
Autor diskuse: Martan 62 - Profil , 25.1.2014 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterou ze značek máte v oblibě?

A) Jet Fish10%

B) Nikl8%

C) Mikbaits19%

D) LK Baits5%

E) Dynamite Baits2%

F) CC Moore1%

G) Mivardi3%

H) Richworth2%

I) Imperial Baits2%

J) Jiná...která???47%

Od 25.1.2014 hlasovalo 322 čtenářů.

mixif - Profil | So 25.1.2014 12:22:13

Sven >> Tak to já mám tekutou svojí značku...voní po švestkách

    Sven - Profil | So 25.1.2014 12:15:25

    mixif >> to je pravda. I když to je zatím celkem neznámá značka, vyznačuje se kvalitou a velkou variabilitou. Směsi na rychlé chytání staví zásadně a pouze z kvalitních komponentů, schválených i pro lidskou výživu a hlavně na každou vodu, roční dobu a cílovou rybu cíleně...

      chřenovák - Profil | So 25.1.2014 12:12:48

      Mirek66 >> ZZN Babiš

        Mirek66 - Profil | So 25.1.2014 12:08:14

        Zdar kluci,jestli můžu teda.Používám obyčejnou krmnou směs pro nosnice 5kg za 69kč.Mam to na víkend a vyrábím si z tohoto šrotu i boilies.Smrdí to a dobře to pojí s vodou.

          Sven - Profil | So 25.1.2014 12:06:49

          chřenovák >> na Babiše nedosáhnu, takže se musím spokojit s Penny nebo Kaufland Baits :-)

            chřenovák - Profil | So 25.1.2014 12:04:47

            Sven >> nebo od Babiše

              Sven - Profil | So 25.1.2014 12:00:10

              chřenovák >> :-)))

                mixif - Profil | So 25.1.2014 11:47:25

                chřenovák >> Zřejmě slušnej oddíl. Sven Baits...

                  chřenovák - Profil | So 25.1.2014 11:44:54

                  Sven >> Ta značka Sven Baits je dobrá

                    mixif - Profil | So 25.1.2014 11:42:31

                    Kamarád ji prodává,takže mám možnost pořádně to očuchat,a opravdu to maká

                      mixif - Profil | So 25.1.2014 11:40:29

                      čeman 29 >> Jinak tady kolega je Gurmán..."Jameson" moooc dobrý

                        mixif - Profil | So 25.1.2014 11:38:54

                        Big Carp,hodně mně překvapil

                          alda2211 - Profil | So 25.1.2014 11:36:12

                          AK1 AK2 AK3 jsem spokojen a nepreplacim nijak zavratne sumy

                            Sven - Profil | So 25.1.2014 11:35:25

                            U mě vede s převahou Sven Baits, na druhém místě Marcel van de Eynde...

                              Morus - Profil | So 25.1.2014 11:26:24

                              mě fungujou anglický značky a to i ty levný jako např. Richworth. S českýma jsem začínal a nebylo to nic moc. Spousta lidí tady ti ale řekne že u nich je to opačně.

                                čeman 29 - Profil | So 25.1.2014 9:17:07

                                Mainline a Nikl pro mě nej značka krmení .......a samozřejmě Jameson :))

                                  sima.mrk - Profil | So 25.1.2014 9:11:57

                                  Ahoj
                                  Mě na normální chytání bohatě postačí krmení traper,na závody krmení sensas a na Boilies moc nechytám ,u mě vedou pelety Tandem baits

                                    F.T.M. - Profil | So 25.1.2014 6:27:34

                                    Martan 62 - >> Stejně jako "aligátor" v příspěvku předemnou se přikláním k založení ankety, páč co rybář to jiný názor a pohled na výrobce nástrah a návnad, kdy já osobně používám na krátké vycházky produkty od fa. Mikbaits a to řadu eXpress a na delší výpravy produkty od fa.CCMoore.
                                    Jinak co někomu funguje na Orlíku nemusí druhému fungovat třeba na Nechranicích a nebo Vltavě.
                                    Nakonec si to budeš muset vyzkoušet a následně na to přijít sám. Ať se ti daří.

                                      xDanielS - Profil | So 25.1.2014 6:19:18

                                      Já mám také rád Dynamite, ale na jednom rybníku mi nežralo nic jiného než Nikl Kill Krill.

                                        aligator - Profil | So 25.1.2014 4:40:45

                                        Taková značka, která tě zaručeně nenechá nikdy ve štychu neexistuje.Nicméně moje oblíbená je DYNAMITE BAITS.Nejlepší bude, když sem přihodíš anketu a do ní takových 15 značek, ale nejspíš moc moudrý z toho nebudeš :-)