Jakou značku krmení???

Zajímá mě jakou preferujete značku u krmení, ať už je to boilies, pelety,cokoli na co chytáte.... Která značka vás nenechala nikdy ve štychu a můžete se na ní spolehnout?
Autor diskuse: Martan 62 - Profil , 25.1.2014 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterou ze značek máte v oblibě?

A) Jet Fish10%

B) Nikl8%

C) Mikbaits19%

D) LK Baits5%

E) Dynamite Baits2%

F) CC Moore1%

G) Mivardi3%

H) Richworth2%

I) Imperial Baits2%

J) Jiná...která???47%

Od 25.1.2014 hlasovalo 322 čtenářů.

Nsyrus - Profil | Ne 26.1.2014 18:15:20

Rostid >> Za ty prachy co za to chcou? Zlatej Václavík.

    NRostid - Profil | Ne 26.1.2014 18:08:41

    já bych doporučil DragonBaits, letos vstupuje tato zkušená zahraniční firma na náš trh a kvalita produktů je na hodně vysoké úrovni.

      NTrezi - Profil | Ne 26.1.2014 16:50:55

      Jo mám od CC moore hlavně plovky potápivé sem ještě nezkoušel :)

        NF.T.M. - Profil | Ne 26.1.2014 16:06:28

        Trezi >> Fotografie pěkná, kdy tomu stejně vévodí CC Moore :-))))) to ostatní jež až daleko za tím :-))))))

          NTrezi - Profil | Ne 26.1.2014 16:01:46

          Já už pár let chytám na Maxcarp a jsem spokojený :)

            Nkosvi - Profil | Ne 26.1.2014 15:21:37

            clarence >> Díky, snažím se :-)

              Nking76 - Profil | Ne 26.1.2014 14:03:14

              Lexoun >> kraba bych chtěl taky vyzkoušet hlavně esenci od AROCA

                Nking76 - Profil | Ne 26.1.2014 14:01:23

                syrus >> taky mám něco obědnaného od Hulína.

                  Nbibop - Profil | Ne 26.1.2014 13:57:35

                  Funguje super (Hulín)

                    NNeBeroun alias Qwert - Profil | Ne 26.1.2014 13:47:33

                    Jaro může začít... ;-)

                      NF.T.M. - Profil | Ne 26.1.2014 13:33:09

                      prdec >> To musím, ale vyfotit tátovu garáž :-))))) , to se mu ale, nebude moc líbit :-)))) Jinak u Mika to budeme řešit jako každý rok koncem nebo počátkem března, kdy to bude jarní nákup :-))). Do této debaty to nepatří, ale chci se tě zeptat zda neuvažuješ o účasti na Asuan Junior Cupu 2014 ?????

                        Ntvistr - Profil | Ne 26.1.2014 13:20:18

                        Moje letošní ...

                          NFlorish - Profil | Ne 26.1.2014 13:15:13

                          Jen a pouze reklama... Když ryba chce, a dotyční lovící néni uplné poleno, dá se chytnout v podstatě na cokoliv. Když ryba veme do tlamy klidně i kameň.... Je potřeba si uvědomit, že ryby jaksi nemají ruce, tudíž vše co je zajímá, musí vzít do tlamy.....

                            NPíňas - Profil | Ne 26.1.2014 13:06:23

                            syrus >> Ty se ti povedli chlape,nemáš recept? :-))

                              Nclarence - Profil | Ne 26.1.2014 12:48:10

                              kosvi >> Martine stejně máš ty fotky zmáknutý super.J

                                Nsyrus - Profil | Ne 26.1.2014 12:39:15

                                Tady sou moje letošní první co sem dělal.Ptačí zob,řepka atd.

                                  Nmatto - Profil | Ne 26.1.2014 10:31:41

                                  minuly rok som experimentoval s niklom a celkomsa mi to osvedčilo

                                    Nkosvi - Profil | Ne 26.1.2014 10:23:25

                                    Emilooo >> Tak to sem dám já :-)

                                      NEmilooo - Profil | Ne 26.1.2014 10:09:59

                                      Pavel Z >> Ty testéři si nedaj pokoj s těma reklamama.

                                        Nprdec - Profil | Ne 26.1.2014 10:03:23

                                        F.T.M. >> Taky sem teda hoď to co máš.