Jakou značku krmení???

Zajímá mě jakou preferujete značku u krmení, ať už je to boilies, pelety,cokoli na co chytáte.... Která značka vás nenechala nikdy ve štychu a můžete se na ní spolehnout?
Autor diskuse: Martan 62 - Profil , 25.1.2014 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterou ze značek máte v oblibě?

A) Jet Fish10%

B) Nikl8%

C) Mikbaits19%

D) LK Baits5%

E) Dynamite Baits2%

F) CC Moore1%

G) Mivardi3%

H) Richworth2%

I) Imperial Baits2%

J) Jiná...která???47%

Od 25.1.2014 hlasovalo 322 čtenářů.

prdec - Profil | So 25.1.2014 20:44:49

F.T.M. >> tak tak,je to jenom zlomek toho co mám.

    syrus - Profil | So 25.1.2014 20:43:54

    Ingredience

      syrus - Profil | So 25.1.2014 20:16:50

      Od letoška pojedu v drtivé většině svoje kule.Něco málo mám na dochytání zbytků z loňska.DB,Mik atd.
      Jednak mě to baví doma kuchtit a skládat a taky finančně sem dost někde jinde.Loni sem si něco otestoval a fungovalo takže volba byla jasná.

        F.T.M. - Profil | So 25.1.2014 19:12:30

        prdec >> Je vidět, že přípravu nepodceňuješ. Co je doma to se počítá :-)))))

          Suly - Profil | So 25.1.2014 19:00:40

          Mohl jsem se spolehnout na všechny značky, které jsem kdy použil. Avšak pouze, pokud jsem se mohl s určitostí spolehnout sám na sebe a své vnitřní rozpoložení. Preferuji tedy vše, co je pro mne za příznivou cenu a je my jakkoli sympatické.

            Dombasmen - Profil | So 25.1.2014 18:38:55

            Ivo >> Máš pravdu,ale už je to pryč.Na toto boilí jsem chytil "zatím"životního amura a jestli vyštrachám fotku,pošlu.Ještě jsem měl chobotnici,ale Zero.

              Kocháč - Profil | So 25.1.2014 18:28:27

              G2 v soli taky dobrý

                Ivo - Profil | So 25.1.2014 18:28:11

                vzpomínka na minulost..:-))) Ale tahle příchuť fungovala neskutečně.

                  Kocháč - Profil | So 25.1.2014 18:27:14

                  Dombasmen >> Já chytám všechno možné, ale z hotovek už jen Michala G2, zkoušel jsem i Spicemana, ale ty koule se mi moc nelíbí.

                    Dombasmen - Profil | So 25.1.2014 18:26:30

                    fishryhan >> Dobrá volba.Jarda Dufek mi poradil a šlape to.

                      Dombasmen - Profil | So 25.1.2014 18:24:13

                      Kocháč >> V první části odpovědi máš naprostou pravdu a jak to máš v Mrazíkovi:"My kohouti jsme malí páni,jitřenka nám řídí kokrhání"Jarda,Mik,Karel,to jsou srdcaři a v kaprařině podle mne už něco dokázali a kdo je majitel Mivardi,je mi to úplně jedno.Neznám ho.Když měl Lojza svoje,tak měl "podle mne nejlepší směsi u nás"!Fakt škoda.Jo a abych neodbočil od diskuze,tak si dělám svoje boilí,směs Těšíňák a zbytek je tajnej.Jo a Mik mě dřív taky fungoval,ale teď jsem na polovičce za 1 kg.

                        fishryhan - Profil | So 25.1.2014 18:20:41

                        jet fish mi šlape

                          Kocháč - Profil | So 25.1.2014 18:07:59

                          Dombasmen >> No já si nedělám o Mivardi iluze, trochu víc z těch koulí cítím ekonomiku než koule co dělá někdo, kdo má rád kaprařinu. Nemyslím tím v žádném případě Lojzka, on umí udělat dobré koule, ale o ceně nákladů určitě nerozhoduje on.
                          Mivardi se u mě může snažit jak chce, ale mezi kaprařskou špičku a asi ani průměr se nikdy nedostanou. A to hlavně kvůli tomu, že nejsou kapraři, ale obchodníci. Jet fish vlastní kaprař, Mikbaits vlastní kaprař, Nikl vlastní kaprař a mohu pokračovat. Kdo je vlastně majitelem Mivardi? Kaprař a to ani podprůměrný určitě ne. Přijde mi jako by to skládali v kalkulačce :o)))

                            Dombasmen - Profil | So 25.1.2014 18:02:40

                            Kocháč >> Ahoj.Když porovnám staré CDB a Mivardi,upředňoval jsem z jara Cherrynu,tak to je obrovskej rozdíl.Jak pelety,tak boilí.Nechci se nikoho dotknout,ale už to není to,co bývalo.Víš,o čem mluvím.

                              elhierro - Profil | So 25.1.2014 18:02:17

                              Steamed Bun XXL Made by Odkolek. Za minimální náklady, maximální rybařina. :-)

                                Dombasmen - Profil | So 25.1.2014 17:57:11

                                Grassel >> Máš naprostou pravdu.Aspoň víš složení.Některým firmám nevěřím.

                                  Kocháč - Profil | So 25.1.2014 17:54:46

                                  Dombasmen >> Jaký je rozdíl mezi starým CDB a Mivardi Pavle?

                                    Grassel - Profil | So 25.1.2014 17:52:56

                                    Za mě je nejlepší krmení od firmy Já a Já :D Stojí mě mín,než kupovaný a myslím,že rozdíl není poznat,jen hold to stoji trošku času. A udělám ho,jak potřebuju..hrubší,jemnější..

                                      Jan Fan Čundl - Profil | So 25.1.2014 17:49:45

                                      krmení: mvde, lorpio, sensas, haldorado
                                      pelety: dynamite baits (robin red)

                                        Makrelobíjec - Profil | So 25.1.2014 17:40:23

                                        Chytám hodně na kuku ,těžko říct na čím polu vyrostla :))