- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jakou značku krmení???
Zajímá mě jakou preferujete značku u krmení, ať už je to boilies, pelety,cokoli na co chytáte.... Která značka vás nenechala nikdy ve štychu a můžete se na ní spolehnout?
Autor diskuse: Martan 62 - Profil , 25.1.2014 kaprařina - nástrahy, návnady
Kterou ze značek máte v oblibě?
A) Jet Fish10%
B) Nikl8%
C) Mikbaits19%
D) LK Baits5%
E) Dynamite Baits2%
F) CC Moore1%
G) Mivardi3%
H) Richworth2%
I) Imperial Baits2%
J) Jiná...která???47%
Od 25.1.2014 hlasovalo 322 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
25x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
syrus - Profil | So 25.1.2014 20:16:50
Od letoška pojedu v drtivé většině svoje kule.Něco málo mám na dochytání zbytků z loňska.DB,Mik atd.
Jednak mě to baví doma kuchtit a skládat a taky finančně sem dost někde jinde.Loni sem si něco otestoval a fungovalo takže volba byla jasná.
Jednak mě to baví doma kuchtit a skládat a taky finančně sem dost někde jinde.Loni sem si něco otestoval a fungovalo takže volba byla jasná.
F.T.M. - Profil | So 25.1.2014 19:12:30
prdec >> Je vidět, že přípravu nepodceňuješ. Co je doma to se počítá :-)))))
Suly - Profil | So 25.1.2014 19:00:40
Mohl jsem se spolehnout na všechny značky, které jsem kdy použil. Avšak pouze, pokud jsem se mohl s určitostí spolehnout sám na sebe a své vnitřní rozpoložení. Preferuji tedy vše, co je pro mne za příznivou cenu a je my jakkoli sympatické.
Dombasmen - Profil | So 25.1.2014 18:38:55
Ivo >> Máš pravdu,ale už je to pryč.Na toto boilí jsem chytil "zatím"životního amura a jestli vyštrachám fotku,pošlu.Ještě jsem měl chobotnici,ale Zero.
Kocháč - Profil | So 25.1.2014 18:27:14
Dombasmen >> Já chytám všechno možné, ale z hotovek už jen Michala G2, zkoušel jsem i Spicemana, ale ty koule se mi moc nelíbí.
Dombasmen - Profil | So 25.1.2014 18:26:30
fishryhan >> Dobrá volba.Jarda Dufek mi poradil a šlape to.
Dombasmen - Profil | So 25.1.2014 18:24:13
Kocháč >> V první části odpovědi máš naprostou pravdu a jak to máš v Mrazíkovi:"My kohouti jsme malí páni,jitřenka nám řídí kokrhání"Jarda,Mik,Karel,to jsou srdcaři a v kaprařině podle mne už něco dokázali a kdo je majitel Mivardi,je mi to úplně jedno.Neznám ho.Když měl Lojza svoje,tak měl "podle mne nejlepší směsi u nás"!Fakt škoda.Jo a abych neodbočil od diskuze,tak si dělám svoje boilí,směs Těšíňák a zbytek je tajnej.Jo a Mik mě dřív taky fungoval,ale teď jsem na polovičce za 1 kg.
Kocháč - Profil | So 25.1.2014 18:07:59
Dombasmen >> No já si nedělám o Mivardi iluze, trochu víc z těch koulí cítím ekonomiku než koule co dělá někdo, kdo má rád kaprařinu. Nemyslím tím v žádném případě Lojzka, on umí udělat dobré koule, ale o ceně nákladů určitě nerozhoduje on.
Mivardi se u mě může snažit jak chce, ale mezi kaprařskou špičku a asi ani průměr se nikdy nedostanou. A to hlavně kvůli tomu, že nejsou kapraři, ale obchodníci. Jet fish vlastní kaprař, Mikbaits vlastní kaprař, Nikl vlastní kaprař a mohu pokračovat. Kdo je vlastně majitelem Mivardi? Kaprař a to ani podprůměrný určitě ne. Přijde mi jako by to skládali v kalkulačce :o)))
Mivardi se u mě může snažit jak chce, ale mezi kaprařskou špičku a asi ani průměr se nikdy nedostanou. A to hlavně kvůli tomu, že nejsou kapraři, ale obchodníci. Jet fish vlastní kaprař, Mikbaits vlastní kaprař, Nikl vlastní kaprař a mohu pokračovat. Kdo je vlastně majitelem Mivardi? Kaprař a to ani podprůměrný určitě ne. Přijde mi jako by to skládali v kalkulačce :o)))
Dombasmen - Profil | So 25.1.2014 18:02:40
Kocháč >> Ahoj.Když porovnám staré CDB a Mivardi,upředňoval jsem z jara Cherrynu,tak to je obrovskej rozdíl.Jak pelety,tak boilí.Nechci se nikoho dotknout,ale už to není to,co bývalo.Víš,o čem mluvím.
elhierro - Profil | So 25.1.2014 18:02:17
Steamed Bun XXL Made by Odkolek. Za minimální náklady, maximální rybařina. :-)
Dombasmen - Profil | So 25.1.2014 17:57:11
Grassel >> Máš naprostou pravdu.Aspoň víš složení.Některým firmám nevěřím.
Kocháč - Profil | So 25.1.2014 17:54:46
Dombasmen >> Jaký je rozdíl mezi starým CDB a Mivardi Pavle?
Grassel - Profil | So 25.1.2014 17:52:56
Za mě je nejlepší krmení od firmy Já a Já :D Stojí mě mín,než kupovaný a myslím,že rozdíl není poznat,jen hold to stoji trošku času. A udělám ho,jak potřebuju..hrubší,jemnější..
Jan Fan Čundl - Profil | So 25.1.2014 17:49:45
krmení: mvde, lorpio, sensas, haldorado
pelety: dynamite baits (robin red)
pelety: dynamite baits (robin red)
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
NLexikon boilies komponentů901
NMikbaits - pikantní švestka534
NCcMoore a vše kolem něj3769
NKrátkodobá kaprařina x9947
NDomácí swinger - výroba624
NMikbaits boilie LiveriX307
NRybarsky vozik233
NNakupoval někdo v Anglii1186
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...



















