EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Prochy - Profil | So 25.1.2014 21:27:09

minn >> Já to fotil a měl sem je za zádama

    richi69 - Profil | So 25.1.2014 21:23:54

    novaroma01 >> kradu ,ale to nevadí..
    http://hancakov.mrk.cz/?arch=2012-12

      minn - Profil | So 25.1.2014 21:23:05

      Prochy >> Na tý fotce co držíš toho candáta, nejsou v pravo naproti těch pump ty propustě s tunelama?

        Prochy - Profil | So 25.1.2014 21:22:44

        novaroma01 >> jdu na skype pokecáme tam

          Prochy - Profil | So 25.1.2014 21:20:27

          elhierro >> nejsi sám Já bych dnes i usínal

            novaroma01 - Profil | So 25.1.2014 21:20:05

            Prochy >> Já vím,že je posílala Hanka ale taky je nemůžu najít.

              Prochy - Profil | So 25.1.2014 21:17:55

              novaroma01 >> tak sem tu fotku nenašel mám jen tuto

                elhierro - Profil | So 25.1.2014 21:07:28

                novaroma01 >> nebyl jsem na Ebru čtyři roky, letos jsem Pavlovi Tomimu slíbil, že konečně dorazím. Tak snad zdraví, peníze a čas dovolí.

                  elhierro - Profil | So 25.1.2014 21:06:25

                  Laci33 >> a času. :-)

                    novaroma01 - Profil | So 25.1.2014 21:05:38

                    elhierro >> Věř tomu,že nejsi sám)))

                      Laci33 - Profil | So 25.1.2014 20:58:20

                      elhierro >> nic nieje nemozne je to len otazka penez:D

                        elhierro - Profil | So 25.1.2014 20:56:12

                        Kolegové, co bych za to dal, kdybych se zítra probudil na Ebru. :-)

                          Páťa - Profil | So 25.1.2014 20:48:21

                          zdravi vsechny je to uzasna diskuse u ktery se clovek konecne neco dozvi ach kdyby tak tady bylo alespon polovyna diskuzi takhle v pohode at se dari vsem pic

                            novaroma01 - Profil | So 25.1.2014 20:44:40

                            Prochy >> Zrovna před chvílí sem ty fotky prohlížel.Hledal sem ty,jak byly na dně ty vraky lodí.Nemáš je ty?

                              Prochy - Profil | So 25.1.2014 20:39:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              zdolávání 195cm

                                Prochy - Profil | So 25.1.2014 20:36:35

                                novaroma01 >> ale vzpomínáš že ty candáti šli až když se rozednilo a do soumraku. Po tmě nebyl nž záběr.Tady jeden tvůj

                                  kubec1985 - Profil | So 25.1.2014 19:59:40

                                  Kdyby někomu chyběl člověk na ebro rad bych se přidal a podělil se na nákladech :)

                                    frutys - Profil | So 25.1.2014 19:58:04

                                    márty69 >>
                                    Můžete sem prosím dát někdo mapku horní přehrady a naznačit tam to místo, kde se říká Zetor nebo u Zetroru.
                                    Dík