EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě | MRK.cz

EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NRed carp - Profil | So 25.1.2014 22:16:28

I zlaté rybky tam plavou

    Nnovaroma01 - Profil | So 25.1.2014 22:16:26

    Prochy >> Bohužel,neskutečnej pohodář.

      Nelhierro - Profil | So 25.1.2014 22:15:22

      Kolegové, děkuji za krásné fotky, umocňují mé vzpomínky na tuto krásnou, rybářskou oblast. Hezký večer všem.

        NProchy - Profil | So 25.1.2014 22:13:55

        a ještě jedna s kolegou co už mezi náma není

          NRed carp - Profil | So 25.1.2014 22:13:40

          Tady ten obchod v Mequinenze taky není špatnej

            NProchy - Profil | So 25.1.2014 22:07:24

            HK >> tak tady máš aspoň jednu

              NHK - Profil | So 25.1.2014 22:04:24

              Prochy >> O fotkách ani nemluv, děti mi zformátovali hard disk... Takže to co nenína MRKu ,tak nemám.... :(

                NRed carp - Profil | So 25.1.2014 21:59:36

                marry.24 >> Při tomto stavu ne. Byli jsme tou dobou chytat jinde. Ještě se podívám

                  Nmarry.24 - Profil | So 25.1.2014 21:57:31

                  Red carp >> Já sem si říkal, že mi to je povědomí, nemáš náhodu ještě nějaký fotky bez vody kolem této lokality.

                    NRed carp - Profil | So 25.1.2014 21:54:22

                    marry.24 >> Mám jen ještě tuhle.
                    V téhle zátoce parkuje lodě. Ano je to ten dům

                      Nminn - Profil | So 25.1.2014 21:51:50

                      Prochy >> Aha , trošku mě ta fotka zmátla, znám to tam když je víc vody. Je to dobrý místo.

                        Nmarry.24 - Profil | So 25.1.2014 21:42:53

                        Red carp >> Ta fotka focena od Tomáše, to je jak tam má ten kemp, malá zděná dvoupatrová budova, nebo je to něco jiného, parkuje lodě v takový malý zátoce hned pod to chatou? máš víc fotek, kde je malá hladina vody.

                          NRed carp - Profil | So 25.1.2014 21:41:12

                          novaroma01 >> Taky všem děkuju. Pokud nevydrží, tak zkusím sjednat pořádek :-)

                            Nnovaroma01 - Profil | So 25.1.2014 21:37:50

                            Kolegové,sice sem tuhle diskusi nezakládal,přesto,chtěl bych poděkovat všem za opravdu slušně vedenou debatu.Ať to vydrží.

                              Nnovaroma01 - Profil | So 25.1.2014 21:35:38

                              Prochy >> Jo,budu se těšt,zítra k večeru pokecáme

                                Nelhierro - Profil | So 25.1.2014 21:32:04

                                Prochy >> :-)

                                  NProchy - Profil | So 25.1.2014 21:31:45

                                  richi69 >> kradu také to je ona a Já pořád nevěděl kde váznu. Jindro vpoho tak zítra.

                                    Nnovaroma01 - Profil | So 25.1.2014 21:30:41

                                    Prochy >> Promiň,máma tady má návštěvu,tť jim do toho nechcu kecat.Nezlob se.

                                      Nnovaroma01 - Profil | So 25.1.2014 21:28:43

                                      richi69 >> Jo to sem hledal.Víš kolik sem utrhal háčků o tu zídku? Kdyš sem uviděl tz fotky,tak sem pochopil proč)))

                                        NJarda Kučera - Profil | So 25.1.2014 21:27:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Kamarád je na Ebru a hned první den se mu povedla pěkná ryba.
                                        https://www.facebook.com/jaroslav.kucera.5