- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Volné místo na Ebro / Pád
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
30x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
Nabcdddd - Profil | Út 31.3.2015 18:32:16
Ndizlektik fídža - Profil | Út 31.3.2015 18:16:16
NP!F - Profil | Po 30.3.2015 10:43:17
Nmario31 - Profil | Po 30.3.2015 10:32:33
Pokud má někdo zájem, tak volat na 603169437.
PS: pouze korektní, seriozní a spolehlivé jednání...
Ndizlektik fídža - Profil | So 7.3.2015 10:34:32
NTom - Tuk - Profil | Pá 6.3.2015 9:45:38
Ale dobře no. I když stražit céčko zaživa... Jen jednou jsem to viděl.
SZ.
T.
NDalas - Profil | St 4.3.2015 8:18:50
NTom - Tuk - Profil | St 4.3.2015 7:00:55
Fšecko bude, fotky budou, ojé. Hlavně aby klesla voda.
A vy si, borci sumcařský, udělejte čas a pojeďte se mnou na Ukrajinu do Delty!
Do Sumcařiny nechodím, protože aby a vůbec jsem se na MRK poněkud přestal angažovat. Taky protože aby.
A ano, legrace musí být, i kdyby nástražní kapři nebyli.
T.
NDalas - Profil | Út 3.3.2015 17:51:59
Nturbo7 - Profil | Út 3.3.2015 16:07:59
Z těch narážek v té zprávě. A že to píšeš i na jiné diskuze.
Možná jsem to jen já blbě pochopil. To pak tedy pardon.
NDalas - Profil | Út 3.3.2015 13:47:04
NDalas - Profil | Út 3.3.2015 8:22:15
NTom - Tuk - Profil | Ne 1.3.2015 9:05:23
Hotovo, skrámováno, zase někdy příště. Děkuji.
T.
NTom - Tuk - Profil | So 28.2.2015 16:38:19
Ebro, horní přehrada.
Jedeme v šesti a rádi přibereme jednoho (nejvýš dva) nedebila/ly///nedementa/ty (tedy nikolivěk 3, 4...) a to za účelem snížení nákladů. Host/hosté bude/ou plnohodnotný/ní člen/ové výpravy!!! Tedy žádní blbečci co jen zaplatí "naftu" a budou strouhat mrkeff... Náklady rovným dílem, howgh Jo, a já si vojedu auto, motor a loď...ale nevadí, co už =)))
Termín: 18.03. -29.03.
POZOR - vhodné i pro zcela nevybavené rybáře nebo úplné začátečníky. Všechno potřebné máme (óoo my se máme...) v dostatečném množství a (já) rádi půjčíme.
Vhodné i pro kapraře, jede totiž náramný šikula, co to s Kapry moc dobře umí =) Kromě zatím jednoho kaprmana budeme lapat Candáty vláčením,vlečením nástrah za jedoucí lodí a "dropshot" technikou anebo jak kdo uzná za vhodné a Sumce s vábničkou nebo ze dna na praštěné megahranule =). Lapat se bude převážně z lodí, ale dá se pohodlně i ze břehu. Máme 3 lodě - 2x 400alu 15k a 1x Quick 410nafu 4k a 1x malý nafu na zavážku.
Neváhej! I když si možná myslíš, že na to nemáš peníze. Blbost, kravina, nesmysl! Rybaření "venku" není zdaleka jen pro pracháče =)
Kdo dřív napíše (a hezkým způsobem napíše - hrubajzny nebrat!!!) pojede s námi.
Veškeré další info rád pošlu do SZ. Budu připojen jen do Pondělního poledne, takže kdo se ozvete později, omluvte prosím prodlevu do dalšího připojení. Přinejhorším požádám kolegu, aby to zkouknul ve Středu za mne.
Výprava je naprosto ziskuprostá a rozhodně nekomerční - to jen pro případné rypáky.
T.
NP!F - Profil | Ne 21.9.2014 21:09:15
NFakír - Profil | So 23.8.2014 23:48:09
NVAlos - Profil | Pá 13.6.2014 14:00:47
https://www.youtube.com/watch?v=saHPawG6_9A
Nrichi69 - Profil | Pá 13.6.2014 8:24:20
NDalas - Profil | Pá 13.6.2014 7:22:55
NTom - Tuk - Profil | Pá 13.6.2014 1:42:00
Ať jsem posera, ale chtěl bych každého vidět, jak neanonymně někoho takto provalí.
NTom - Tuk - Profil | Út 3.6.2014 21:46:38
T
NIllex lover - Profil | Út 3.6.2014 10:45:17
Npreparátor - Profil | Út 3.6.2014 10:32:22
Njanecek - Profil | So 31.5.2014 23:39:52
NRadunak - Profil | Pá 30.5.2014 10:03:01
NBlue - Profil | Út 27.5.2014 14:54:24
Nbacklead - Profil | Po 26.5.2014 8:18:49
NP!F - Profil | Ne 25.5.2014 23:18:08
NP!F - Profil | Ne 25.5.2014 23:14:11
Npoldeci - Profil | Ne 25.5.2014 23:08:04
"Miso Komunicki je enem na te prve, na druhe je muj svagr" skvelý zápis!
NP!F - Profil | Ne 25.5.2014 22:49:10
NP!F - Profil | Ne 25.5.2014 22:48:15
Ale tak trochu nechapem tie linky co sem chalani hodili, nejak nesedia mena...
Nabcdddd - Profil | Ne 25.5.2014 22:46:05
NReves - Profil | Ne 25.5.2014 22:29:00
http://www.angeln.de/F%C3%A4nge/Fang-PO-Zander-1189
Npoldeci - Profil | Ne 25.5.2014 21:58:51
Wenzel Marcel -ten rýchlo pustený bez merania )))))))))))))))))))))))))
Npoldeci - Profil | Ne 25.5.2014 21:51:52
že ja na tento frk vôbec chodím
Nflekos - Profil | Ne 25.5.2014 21:41:10
Nturbo7 - Profil | Ne 25.5.2014 21:35:22
Přečti si pořádně můj první příspěvek,a nepiš kraviny,které tam vůbec nejsou.
Nabcdddd - Profil | Ne 25.5.2014 21:32:01
Nturbo7 - Profil | Ne 25.5.2014 21:28:21
Hovado si říkej lidem tam někde u vás,a mně prosím vynech. A žrát,tak to žerete možná u vás,ale u nás v Česku lidé jí !!!!!
Nabcdddd - Profil | Ne 25.5.2014 21:21:03
Nflekos - Profil | Ne 25.5.2014 21:16:19
Nturbo7 - Profil | Ne 25.5.2014 21:13:40
Hlavně to nezapomeň napsat na slovenské stránky vašim chlapcom,aby se podle toho mohli řídit.
Nabcdddd - Profil | Ne 25.5.2014 21:08:54
Nturbo7 - Profil | Ne 25.5.2014 21:05:52
Tak až jich bude tolik u vás,pojedu si zachytat k vám.
Nabcdddd - Profil | Ne 25.5.2014 19:41:47
Nabcdddd - Profil | Ne 25.5.2014 19:40:29
Nbacklead - Profil | Ne 25.5.2014 19:22:06
Nturbo7 - Profil | Ne 25.5.2014 18:52:10
To,co jsi mi napsal,a hlavně proč,tak tomu vůbec nerozumím,ikdyž slovensky jakštakž rozumím.
NP!F - Profil | Ne 25.5.2014 18:45:33
Inak si prvy clovek, co mi potvrdil, ze tam fakt tie metrove su, zatial som pocul len o rybach okolo 90cm.
Nflekos - Profil | Ne 25.5.2014 16:25:28
NBušák - Profil | Ne 25.5.2014 16:18:15
Nabcdddd - Profil | Ne 25.5.2014 16:07:10
Staci si pozriet vyvoj ulovkov na fotkach ktorehokolvek kempu na Ebre. Pred par rokmi sa dalo velmi slusne zachytat. dnes je to o rybach 50-70cm. 70cm zubac sa da povazovat za uspech. Vybite to tam je slusne. Cele to maju na svedomi rybari, ktori chodia na Spanielska pre maso. Pretoze vylet sa musi vyplatit, inak to nema zmysel. :-/ Ked mi dnes niekto zahlasi, ze ide na Ebro na zubace tak si len poklepem na celo, ze neni normalny. Nieco podobne sa odohrava momentalne aj na Pade, hordy rumunov a madarov tam davaju sumcom pekne cez *icu.
Nflekos - Profil | Ne 25.5.2014 9:37:49
Čtenáři této diskuse také sledují
NLodě a jejich úprava1035
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NÚhoří sezona 201210514
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NRare woblery - Rapala14053
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NJak na sumce ?128
Kde to žije - dravci
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Berkley gumová nástraha Powerbait Cullshad 7,5cmZa 27 Kč
Díky svému objemnému profilu a přirozenému pohybu přitahuje Cullshad velké dravce. S exkluzivní technologií Honey Comb od Berkley nabízí špičkovou akci a zvýšenou odolnost při každém hodu
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....















