EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Nnovaroma01 - Profil | So 25.1.2014 19:56:22

zelí >> Tak tomu se říká pech.

    Nzelí - Profil | So 25.1.2014 19:53:06

    novaroma01 >> no hlavne meli neuveritelnou smulu i co se tyče zpatečni cesty.Se jim nejak pred Francií rozesralo auto a museli se vracet zpet na BuenaVistu.Taky jsem s nima mluvil po telefonu

      Nrichi69 - Profil | So 25.1.2014 19:53:05

      Red carp >> kultura za 500 !tak je to spravne tak to ma byt...

        Nnovaroma01 - Profil | So 25.1.2014 19:51:18

        zelí >> Já sem potom s těma Plzeňákama telefonoval a říkali,že sice nic nechytli ale asi prý udělali rekord v počtu vypitých piv)))

          NRed carp - Profil | So 25.1.2014 19:44:00

          narozeniny na Ebru

            Nrichi69 - Profil | So 25.1.2014 19:42:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            když vy západ,tak já východ......

              NRed carp - Profil | So 25.1.2014 19:41:36

              novaroma01 >> 2012 byl pro nás na candáty dobrej, ale 2011 ještě lepší

                Nzelí - Profil | So 25.1.2014 19:39:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                novaroma01 >> no a ja tam po te parte z Plzne jel za 14 dni a stalo to stejne za prd.Pouze jeden den se nam podarilo nachytat okouny.Projezdili jsme tenkrat snad 100 litru benzinu cestou na hrad

                  Nnovaroma01 - Profil | So 25.1.2014 19:31:41

                  zelí >> Vroce 2012 nás střídala parta z Plzně.Odjížděli jsme právě když začalo pršet,začalo to v pátek ráno,v sobotu sme balili v dešti,před Barcelonou již bylo vidět následky povodní.Ta parta po nás to totálně odnesla,poslední záběry měli v neděli,potom začala stoupat voda,hodně se ochladilo a byli bez záběru.I tak se dá na Ebru dopadnout.V tom 2012 jsme nachytali snad nejvíc candátů.

                    Npolo - Profil | So 25.1.2014 19:31:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    e

                      Npolo - Profil | So 25.1.2014 19:30:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      2013 jaro nejkrásnejší při západu slunce

                        Nmárty69 - Profil | So 25.1.2014 19:15:53

                        ja tam byl v polovině září tak kilák od zetoru

                          Nzelí - Profil | So 25.1.2014 19:12:37

                          richi69 >> mno je pravda ze jsem to taky slysel,ale pritom ja si to tam loni fakt uzil nejvice zatim.
                          Asi to bylo taky tim ze jsem jezdil na reku vlacet!!

                            Nmárty69 - Profil | So 25.1.2014 19:12:01

                            loni na vláčku a ani na mrtvolku ani šupina všichni si stěžoval akorád když si vyjel až na řeku tak na vábku malí sumíci

                              Nrichi69 - Profil | So 25.1.2014 19:10:47

                              lonský rok byl jak říkají skoro fšichni"zvláštní"....

                                Nminn - Profil | So 25.1.2014 19:08:06

                                márty69 >> Když já to celou dobu u hlásičů nevydržím, radši vláčku z lodě. Ale loni to byla celkem bída. A to jsem se tam byl loni třikrát.

                                  Nmárty69 - Profil | So 25.1.2014 19:06:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  hodně málo vody

                                    Nrichi69 - Profil | So 25.1.2014 19:05:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Red carp >> fakt se na to těším ,je do ryb blázen..zatím dává za uši sumečkum(trumeni) a trošku honí štičky na soukromáku...ale je to talent.....

                                      Nmárty69 - Profil | So 25.1.2014 19:03:30

                                      ...

                                        Nzelí - Profil | So 25.1.2014 18:59:48

                                        márty69 >> rok 2012 byl fakt extrem a na konec to dovrsila povoden