EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NRed carp - Profil | So 25.1.2014 17:37:01

Kebab a Estrella

    Nmárty69 - Profil | So 25.1.2014 17:28:45

    v roce 2012 si nás ve francii na mítné bráně vážily a hned byla pokuta za přetížení 180 eček ještě že jsme nemusely nic vykládat

      Nmárty69 - Profil | So 25.1.2014 17:24:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      jeden noční záběr

        NRed carp - Profil | So 25.1.2014 17:21:14

        bývávalo

          NRed carp - Profil | So 25.1.2014 17:18:17

          novaroma01 >> Nejdřív mu zlomil stojan a pak narovnal háček po cca 15min. Velká ryba

            NRed carp - Profil | So 25.1.2014 17:17:14

            vyháknout, nebo na gril? :-)

              Nnovaroma01 - Profil | So 25.1.2014 17:15:55

              Red carp >> Taky se mě to párkrát tak narovnalo))

                NRed carp - Profil | So 25.1.2014 17:15:26

                známé místo

                  NRed carp - Profil | So 25.1.2014 17:08:52

                  Jarda jednou koupil háčky v Ravenu

                    Nmárty69 - Profil | So 25.1.2014 17:07:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    taky jedna ze září 2010

                      NRed carp - Profil | So 25.1.2014 16:59:55

                      Cestou z Alicante - pořádný háčky

                        NRed carp - Profil | So 25.1.2014 16:57:07

                        minn >> Málo který má.
                        Jedna závojnatka :-)

                          Nminn - Profil | So 25.1.2014 16:55:27

                          Red carp >> Nevážil jsem ho, ale 20kg určitě neměl, myslím.

                            NRed carp - Profil | So 25.1.2014 16:54:12

                            ocas

                              NRed carp - Profil | So 25.1.2014 16:47:11

                              minn >> Kolik na kg? Já 22,6kg, ale těch nad 20 moc není.

                                Nminn - Profil | So 25.1.2014 16:44:44

                                Red carp >> 117 to už je pěkná kláda, já mám největšího 108.

                                  NRed carp - Profil | So 25.1.2014 16:44:24

                                  Jo barely a kanystry s vínem jsou důležitý :-)

                                    Nnovaroma01 - Profil | So 25.1.2014 16:40:42

                                    minn >> To máš pravdu,já tenkrát vezl 3 padesátilitrový barely navařené kuku.

                                      NRed carp - Profil | So 25.1.2014 16:36:27

                                      2010 jsme nachytali nejdelší kapry - až 117cm. Přes metr cca 30ks

                                        NRed carp - Profil | So 25.1.2014 16:34:59

                                        Našel jsem fotku od číňana v Caspe - škoda