EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Red carp - Profil | So 25.1.2014 16:28:11

Podzim 2008 - asi nejúspěšnější výprava. Desítky sumců a kaprů.

    minn - Profil | So 25.1.2014 16:23:04

    novaroma01 >> Je pravda, že když to podpoříme vařenou kuku, tak kapři reagovali mnohem lépe. Ale šlo o desítky kýblů za týden. Ještě že majitel baráku nám ochotně vařil 50l hrnec denně.

      Red carp - Profil | So 25.1.2014 16:18:38

      minn >> Dík. Taky moc nefotíme, ale tím, že je nás 6, tak nějaký fotky dohromady dáme.

        minn - Profil | So 25.1.2014 16:17:20

        Red carp >> Jinak fotky máš super, já moc nefotím.(K mé škodě)

          Red carp - Profil | So 25.1.2014 16:16:32

          novaroma01 >> Taky jsem to tam zažil, když přijelo nějaký opravdu velký hejno. Celej den jsme tahali všichni. Několikrát se stalo, že jsme měli všichni kapry na prutech a zabrali další pruty :-)

            Red carp - Profil | So 25.1.2014 16:14:20

            Hned bych to proházel gumou.

              novaroma01 - Profil | So 25.1.2014 16:13:53

              Red carp >> Před cca 3ma rokama sme jeli s karavanem,bylo dost místa,tam vezl navařenou kukuřici.Krmili sme s kukuřici a do toho trochu pelet.Těch jejich sumčích.To co následovalo se nedá ani popsat.Druhý den najeli kapři a chytalo se na jeden prut,kolikrát se ani nestačil pověsit policajt.To sem již nikdy nezažil.

                Red carp - Profil | So 25.1.2014 16:13:31

                novaroma01 >> Myslím, že ano.

                  novaroma01 - Profil | So 25.1.2014 16:07:30

                  Red carp >> Tak ten 2008 jestli se nepletu byl Pištúv poslední.Nějak kolem vánoc to zabalil.

                    Red carp - Profil | So 25.1.2014 16:02:20

                    Jaro 2008 - plný stav vody

                      Red carp - Profil | So 25.1.2014 15:59:32

                      minn >> Mám zcela stejnou zkušenost

                        Red carp - Profil | So 25.1.2014 15:58:53

                        Jaro 2008.

                          minn - Profil | So 25.1.2014 15:58:25

                          No a jaký máte zkušenosti s nástrahama na kapry. Párkrát jsme zkoušeli naše koule a vždycky to prohráli tak 1 : 10 s místníma halibut peletama.

                            Red carp - Profil | So 25.1.2014 15:53:30

                            2007 horní přehrada - taky chybělo hodně vody.

                              minn - Profil | So 25.1.2014 15:51:22

                              novaroma01 >> Jedeme na horní, kousek nad Caspe. Bude to jenom o vláčce, tak si chceme pohlídat vítr. Kdyby mělo funět, tak tam budem jenom na okrasu.

                                novaroma01 - Profil | So 25.1.2014 15:50:36

                                Red carp >> Ale zase,ve vlnách brali kapři jako o život.Sice se blbě zaváželo,ale záběry jak hrom

                                  novaroma01 - Profil | So 25.1.2014 15:49:08

                                  Red carp >> Bohužel

                                    Red carp - Profil | So 25.1.2014 15:48:06

                                    minn >> Vítr tam je občas nepříjemnej. Loni nám fučelo celej týden. Místy se nedalo ani vyjet na vodu.

                                      Red carp - Profil | So 25.1.2014 15:46:45

                                      novaroma01 >> To by nebylo špatné zajet na candáta. Bohužel teď to fakt nejde :-(

                                        minn - Profil | So 25.1.2014 15:45:41

                                        Teplota OK. Ale ten vítr. http://www.eltiempo.es/caspe.html