EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NRed carp - Profil | So 25.1.2014 18:58:56

richi69 >> Loni jsme sebou měli dva 10 letý kluky. Moc si to užili.

    Nmárty69 - Profil | So 25.1.2014 18:58:11

    v roce 2012 bylo málo vody ale za týden patnáct sumcu kapry nepočítam a nej sumec 230cm loni bylo hodně vody a nej kapr 120 nevážily jsme ho a sumcu 12nact nej 220cm v září takže já si nestěžuju sednu na pr a čekám :-))

      Nzelí - Profil | So 25.1.2014 18:55:40

      richi69 >> tak to je predpoklad zdravi a finance a pak se to dááá:-)))

        Nrichi69 - Profil | So 25.1.2014 18:54:19

        zelí >> já už se taky těším na juniora(5let) až ho vezmu ssebou když zdraví a finance dovolí.....

          NDr. Greenthumb - Profil | So 25.1.2014 18:54:07

          pánové tiše závidím

            Nrichi69 - Profil | So 25.1.2014 18:52:29

            Red carp >> to je pecka! foceno od Tomáše...

              Nzelí - Profil | So 25.1.2014 18:52:16

              richi69 >> konečne diskuz,kde se clovek muze neco dozvedet atd

              kazdopadne to tam mame s mladým rady a letos jedem na 14 dnu

                NRed carp - Profil | So 25.1.2014 18:50:11

                richi69 >> Stejný místo?

                  Nrichi69 - Profil | So 25.1.2014 18:43:50

                  pěkně se to tady rozjelo!!!

                    Nminn - Profil | So 25.1.2014 18:36:51

                    sima.mrk >> Faktem je že na spodní přehradě jsou ryby starší, tím pádem i větší. Ale mnohem těžší voda.

                      Nsima.mrk - Profil | So 25.1.2014 18:29:53

                      Asi se mu chtít nabude :)

                        NRed carp - Profil | So 25.1.2014 18:22:43

                        sima.mrk >> Taky slušný :-) Třeba nám to Mrazík vysvětlí

                          Nsima.mrk - Profil | So 25.1.2014 18:21:26

                          Red carp a to nám ještě řekli,že tam chytli kapra150cm :D

                            Nsima.mrk - Profil | So 25.1.2014 18:19:35

                            No jasně,že to nejde srovnat ,ale norsko ještě nesklamalo :)

                              NRed carp - Profil | So 25.1.2014 18:18:47

                              sima.mrk >> Ne vždy se zadaří. Ale 150 sumců je docela dost zajímavý info :-)

                                Nminn - Profil | So 25.1.2014 18:02:08

                                sima.mrk >> Norsko a Ebro se nedá srovnávat, to prostě nejde. Všude máš nějaké plusy i mínusy.

                                  Nsima.mrk - Profil | So 25.1.2014 17:55:41

                                  Ahoj
                                  Mynulý rok jsme s naší partou byli na Ebru v Rancho rio ebro
                                  Cesta,to byl masakr jelo nás 6 v jednom autě.
                                  Po příjezdu jsme obdrželi správu od správce kempu,že se zde chytá 150 sumců týdně(bylo to rozpočítané na šest lidí.Týden utekl jako voda a heleďme chytli jsme 8 sumců a největší ulovený sumce za tento turnous měl 150 cm (takové chytáme na Labi :). )
                                  Byli jsme docela dost sklamaní .
                                  Proto radši vždy dáme přednost Norsku,letos tam jedeme po 6:)

                                    NRed carp - Profil | So 25.1.2014 17:43:11

                                    Benzínka v Mequinenze - bývají tam levnější PHM

                                      NRed carp - Profil | So 25.1.2014 17:39:48

                                      Obchod s potravinama v Caspe - doporučuji

                                        NRed carp - Profil | So 25.1.2014 17:38:18

                                        Rybářský obchod v Caspe. Moc tam toho ale nemá