EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

richi69 - Profil | Čt 19.2.2015 17:20:43

zelí >> mi jsme tudy jeli poprvý, byl to zážitek, mám spoustu fotek, ale pamatuju si, že to tam bylo fšechno moc ouzký

    Red carp - Profil | Čt 19.2.2015 17:15:34

    Já taky fandím.
    Hlavně Kometě :-)

      dizlektik fídža - Profil | Čt 19.2.2015 17:05:58

      Mrazik74 >> jasný tak jenom občas až budeš mít chviku času písnout něco málo to dáš já ti fandím :-)))

        zelí - Profil | Čt 19.2.2015 14:26:09

        Mrazik74 >> dekuji,dekuji

          Mrazik74 - Profil | Čt 19.2.2015 13:56:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          zelí >> V Andoře o žádném supr parku nevím, jestli chceš hyper kýčovitou kochačku tak si zajeď do národního parku Sant Maurici - buď můžeš pěšky (to sem nedal), nebo si najmeš od správy parku borca s Defendrem a ten tě odveze kam chceš a dle dohody i někde vyzvedne - bylo nás 6 a stálo to okolo 100,-€ - tady máš odkaz na fotky - pozor realita je ještě lepší - byl jsem tam už 2x a furt je tam dost míst co sem neviděl - sory odkaz moc dlouhej - google.es - imágenes - Parc Nacional d'Aigüestortes i Estany de Sant Maurici

            Mrazik74 - Profil | Čt 19.2.2015 13:49:01

            Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 19.2.2015 9:49:14 >> Vtipálku a co mám jako dělat dřív :-) Teď dělám sousedům rozpočet na novou střechu, do toho na našem baráku praskla voda, sháním nový motory, potřebuju vymalovat apartmány, vyměnit troje dveře.......mám pokračovat!! A Filip by chtěl info jak to žere ha ha co to sou ryby??

              zelí - Profil | Čt 19.2.2015 12:27:09

              Mrazik74 >> diky za info.Nejde mi o žadne obchody.Chtel jsem prave ty hory a okoli a snad jsou tam i nejake narodni parky.Jestli mas jeste na toto tema nejake info byl bych rad za kazdou informaci.Dekuji

                dizlektik fídža - Profil | Čt 19.2.2015 9:49:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Mrazik74 >> Martine co kdyby si sem šoupal ňáký aktualní informace jak a co jde a aktualní fotografije mislím že by to tu klucí uvýtali stačí aspoň jednou týdně my tu budem aspoň slintat a brousit háčky díky

                  Mrazik74 - Profil | Čt 19.2.2015 9:15:13

                  zelí >> Jo ale prej sou tam někde i rybářský potřeby :-) Ty sem ovšem zatím nenašel :-(

                    Mrazik74 - Profil | Čt 19.2.2015 9:12:21

                    zelí >> A co by jsi tam chtěl fotit? Andora je jeden velký obchoďák !! Žádná historie - barák starší 50let hledáš jak jehlu v kupce sena - z toho co vypadá jak kostel se vyklupe aquapark. Jedině vyjet nahoru do středisek a fotit hory, ale to můžeš i na Burg Madam - to je to sedla kam vede cesta z Francie. Byl jsem tam asi 3x a pokud vysloveně nehodláš koupit cigára za polovinu (karton na hlavu) nebo nový telefon o 20% levněji (vše je levnější přesně o to DPH) tak tam fakt nic zajímavého není a je to tam věčně ucpaný!!

                      zelí - Profil | St 18.2.2015 19:01:54

                      Zdravim chlapaci.
                      Někdo tady psal ze jel autem pres Andoru?? Potreboval bych nejake info ohledne cesty ( zajima me mensi turistika s fotakem v teto lokalite ) Jestli teda nekdo zna a chtel by i poradit co a jak ,byl bych rad a predem dekuji.

                      Prosím,prosím:-))

                        dizlektik fídža - Profil | St 18.2.2015 17:32:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        tak mi to nedalo a spočítal jsem si to takže 57dní do odletu

                          polo - Profil | Út 17.2.2015 19:21:28

                          jjj

                            polo - Profil | Út 17.2.2015 19:11:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            36dní

                              dizlektik fídža - Profil | Út 17.2.2015 14:14:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              taky stříhám metr 16.4 letíme tentokrát ale bez bejvalky ..ale na okouny se těším

                                richi69 - Profil | So 14.2.2015 20:14:02

                                zelí >> to jo ponasnažíme se junior je vydra tak uvidíme miluje okouny ty naše tak jsem zvědavej na ty jižní.........

                                  zelí - Profil | So 14.2.2015 19:05:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  minn >> jojo uz vzpominam,malokdo jede pro radu k nam neumetelum:-)))
                                  Jo Bassiny se povedli!! Nejcenejsi skalp Ebra v listopadu!!!

                                    zelí - Profil | So 14.2.2015 19:03:13

                                    Stroft >> kujwa chlapi tak pochytejte a dejte nejake obrazky az prijedete.Je tu neustale mrtvo!!!

                                      Stroft - Profil | So 14.2.2015 8:01:43

                                      zelí >> Na hnízdech jsou až později. My jedeme na okouny!

                                        minn - Profil | So 14.2.2015 1:18:57

                                        zelí >> No, potkali jsme se u mostu, měli jsme ve dvou v bílou loď Carolinu se 40hp, chytali jsme na fireball, moc nám to nekousalo, tak jsme k vám jeli pro radu. Seděli jste tam se synátorem. Ale to máš fuk. Jinak moc pěkný fotky z podzimu. Ty bassy máte nádherný.