EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

minn - Profil | Ne 22.2.2015 14:54:19

WsaW >> Teď koukám na ten tvůj odkaz, místo špatný není, u těch modrej pump je zrovna top flek na okouny, ale jsou menší. Třetí foto od zadu "ubytování a okolí" tam už je ta správná voda. Ty pískovcové skály nepřehlídněš, je to tak 20km od vašeho kempu. "přibližně". Tou bílou Carolinou co má na fotce v kempu tam budeš co by dup. Teda jestli na tom má alespoň čtyřicítku.

    zelí - Profil | Ne 22.2.2015 14:52:07

    WsaW >> tak to je pravda,jen je potreba aby se lidi tam zacali chovat jak v prirodni rezervaci.!!!!!!!

      WsaW - Profil | Ne 22.2.2015 14:50:47

      zelí >> Ano fotky typu ala vyrad po honu zajicu nejsou zrovna koser. To uznavam. Sam ale tvrdis ze to je o lidech. A ze se nekteri chovaji jak se chovaji neni prece duvodem co by melo jine odradit nekam jet. Okoli Ebra u Caspe je celkove prekrasne. Ne nadarmo je to prirodni rezervavce.

        zelí - Profil | Ne 22.2.2015 14:34:29

        WsaW >> no vsak se podivej na ty fotky.Jasne majitel kempu neovlivni lidi a jejich mysleni,ale fotogalerii utvari on.A ja bych si to jako majitel kempu teda takove obrazky na web nedal.100% vim ze jen uz kvuli tomu bych tam nejel

          WsaW - Profil | Ne 22.2.2015 14:18:02

          minn >> to jsme se bavily. Lode jsou i tak to trva prej dlouho. Lepsi je prej prejet autem a dole lod pujcit.

            WsaW - Profil | Ne 22.2.2015 14:15:07

            zelí >> jak to myslíš?

              zelí - Profil | Ne 22.2.2015 13:54:28

              WsaW >> koukl jsem na ten web a asi slusnej oddil to bude

                minn - Profil | Ne 22.2.2015 13:50:14

                WsaW >> No tak to chce nějakou rychlejší loď a sjet dolů, a nebo jestli má majitel možnost, hodit loď na vlek a dojet dolů na sjezd lodí, proti klášteru. Ten bassáckej klub tam má sice zamčenou závoru, ale klíče má snad každej, kdo má na Ebru kemp.

                  WsaW - Profil | Ne 22.2.2015 13:14:02

                  richi69 >> Jedu k Lubovi Matušíkovi (http://www.rioebro.sk/rybolov-spanielsko-rio-ebro/)​. Budu tam od 13-22.3..

                    richi69 - Profil | Ne 22.2.2015 12:52:19

                    WsaW >> kdy a ke komu jedeš

                      WsaW - Profil | Ne 22.2.2015 12:48:23

                      minn >> To nám průvodce také říkal, že se na ně musí někam níž. Já budu ale kolem Caspe. A pojedu tam za necelý měsíc.

                        minn - Profil | Ne 22.2.2015 12:29:18

                        WsaW >> Ono jde o to, ve kterém ročním období. Obecně se větší okouni vyskytují od kláštera dolů ke hrázi. Tam je na ně největší šance.

                          WsaW - Profil | Ne 22.2.2015 12:10:17

                          richi69 >> Děkuji za info, mě tam okouni braly právě ve velkých hloubkách kolem skal. Nebo přímo na korytě. Záběry byly různě přes den, ale bylo jich jako šafránu. Tak právě zjišťuju jaké zkušenosti mají ostatní. S průvodcem jsme se o okounech taky bavili, a taky říkali že je chytávají na hloubkách.

                            richi69 - Profil | Ne 22.2.2015 10:46:12

                            WsaW >> a mám dobrou zkušenost těsně po rozednění kamenej břeh a vyjížděli v hejnu ke břehu za rybičkama ale chce to koukat a pozorovat a určitě využít zkušenosti nějakýho pruvodce..

                              WsaW - Profil | So 21.2.2015 23:33:36

                              Pánové, mám na Vás otázku. Jak vyhledáváte okouny na Ebru při vláčení? Hledáte, díry, zlomy, mělčiny, nebo hloubky s rovným dnem v okolí skal? Děkuji za odpověď.

                                zelí - Profil | Pá 20.2.2015 14:36:54

                                richi69 >> diky

                                  richi69 - Profil | Pá 20.2.2015 8:53:10

                                  zelí >>

                                    Bušák - Profil | Čt 19.2.2015 17:23:35

                                    Red carp >> já Zlaťáku