EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Nzelí - Profil | So 14.2.2015 0:59:40

minn >> :-)))))))))) nejak si te nemuzu vubec vybavit.Ale okouny z lonska mas sakra pekne!!!

    Nminn - Profil | So 14.2.2015 0:55:13

    zelí >> Já si myslím, že na hnízdech ještě rozhodně nebudou, my tam letíme, takže žádná masařina, mrazák nám do letadla furt nechtěj vzít, já se těm Air Korean, nebo komu to vlastně patří, divím.

      Nzelí - Profil | Pá 13.2.2015 22:14:57

      Chlapi bez urazky ale ze vas to bavi mydlit candaty na hnizdech

        Nminn - Profil | Pá 13.2.2015 22:14:56

        Stroft >> My taky, ale až 26.2. Tak ať pruhatci koušou a vyjde počasí.

          NWsaW - Profil | Pá 13.2.2015 22:12:03

          Stroft >> Chlapi, dejte prosím vědět, jak to tam šlapalo. Já jedu do Caspe 13.3. nebo tak nějak. Děkuju.

            Nzelí - Profil | Pá 13.2.2015 22:09:23

            minn >> no je to mozné.Dej pak vedet jak jste dopadli

              NStroft - Profil | Pá 13.2.2015 22:07:30

              minn >> Caspe.

                Nminn - Profil | Pá 13.2.2015 22:05:36

                Stroft >> Super, kam jedete?

                  NStroft - Profil | Pá 13.2.2015 20:51:07

                  minn >> Neprovokuješ, 17.2. odjezd:-)

                    Nminn - Profil | Pá 13.2.2015 20:45:39

                    zelí >> To já taky. Zdar, viděli jsme se na podzim u mostu při vertikálu.

                      Nminn - Profil | Pá 13.2.2015 20:43:43

                      Chceme zkusit hlavně okouny, před rokem jsme se do nich docela trefili, candáty jen jako doplněk. No ale jestli bude fučet, nebo poteče sněhovka, tak budeme rádi za každou šupinu.

                        Nrichi69 - Profil | Pá 13.2.2015 20:42:04

                        jééé nazdar spáči....ján to nechci zakříknout,ale 29 března letíme...a premiera se synátorem....

                          NRed carp - Profil | Pá 13.2.2015 20:32:45

                          minn >> Jen na candáty, nebo i něco jiného?

                            Nzelí - Profil | Pá 13.2.2015 19:53:49

                            minn >> mno tak to jsem zvedav jak pochytate

                              Nminn - Profil | Pá 13.2.2015 19:52:11

                              Za 14. Ale nechci nikoho provokovat, v tomto nevlídném čase.

                                Nzelí - Profil | Pá 13.2.2015 18:42:45

                                Red carp >> mozna i petimetr:-))) Ne az na pozdni podzim

                                  NRed carp - Profil | Pá 13.2.2015 18:32:42

                                  zelí >> To máš třímetr, nebo jedeš na jaře? :-)

                                    Nzelí - Profil | Pá 13.2.2015 18:25:16

                                    richi69 >> já už pomalounku,ale jiste striham metr.:-))))

                                      Nrichi69 - Profil | Po 22.12.2014 13:29:57