- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nemilka - zkáza či dobrá věc
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
16x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NTOPR - Profil | Út 14.1.2014 12:20:53
NŠlapeto - Profil | Út 14.1.2014 12:16:30
NTOPR - Profil | Út 14.1.2014 12:16:20
NMD-Carp - Profil | Út 14.1.2014 12:09:44
NTOPR - Profil | Út 14.1.2014 12:01:52
NRváč - Profil | Út 14.1.2014 11:45:52
Letošní sezónu to musíme kompletně vymasit!!!!:-D
NTOPR - Profil | Út 14.1.2014 11:23:29
NTOPR - Profil | Út 14.1.2014 11:20:51
Nksanda - Profil | Út 14.1.2014 8:17:37
NRváč - Profil | Út 14.1.2014 8:11:41
Nksanda - Profil | Po 13.1.2014 23:29:20
ksanda: Ahoj Lukasi, hodne se ted mluvi o spojeni tve osoby a firmy LK Baits s prodejem rybarskeho reviru Nemilka u Zabrehu na Morave, tato nadherna svazovka ma od roku 2015 prejit do soukromych rukou a dle nepotvrzenych informaci se ma stat klubovou vodou LK Baits, co je na tom prosim pravdy?
LK: Nemilku vlastní Pan Kauer. Nikoliv já. Cca před 2 lety mi bylo nabídnuto hospodaření na této vodě. Protože se starám o více vod, nejsem ještě do této doby rozhodnut. Nicméně jsem o této vodě jednal a jednám. Není to jednoduchá situace, protože náklady na Nemilku by byly velké a jak víte, příroda je tam krásná a rozhodně to není typ vody pro nějaký kaprodrom. Nemilka byla nabídnuta mnoho lidem, ale každý od toho ucuknul, mimo jiné před lety i svaz kterému to bylo nabídnuto za 1 kč několikrát (informace od majitele). K Nemilce spadá velký náklad na každoroční revizi hráze a to nejsou zrovna nejmenší náklady...
ksanda: Ano naklady na provoz tam nejsou zrovna male to vim z informaci hospodare svazu. O nabidce pana Kauera svazu vim sve pan majitel si rad vymysli, ale to je jeho vec... Nemilka je nadherna voda a jak pisete nezaslozila by si, aby se stala klasickym kaprodromem hlavne by to melo obrovsky dopad na krasnou nedotcenou prirodu v okoli, protoze tlak na vodu by se urcite xy krat zvetsil coz by nebylo asi ku prospechu?
LK: Zdeňku (ksanda), Pokud by to měl být kaprodrom, nešel bych do toho. Tím ale nevím jak by Nemilka dopadla, protože jsou v jednání i jiné projekty, které s přírodou ani rybařinou nemají nic společného. Pokud bych se rozhodl pro hospodaření na Nemilce, rozhodně by to bylo o pár místech typu Hejlov. Je jasné, že se nelze zavděčit všem, ale mou vizí bylo nabídnout chytání místním rybářům za zvýhodněnou cenu...nicméně v současné době to jsou jen dohady...
ksanda: Pisete, ze pan Kauer ma na stole aspon to tak vyznelo vice nabidek, ktere zvazuje a rozhodne se nejedna asi o moc koser projekty, muzu se zeptat jak to je mysleno "s přírodou ani rybařinou nemají nic společného" co si mame pod tim predstavit? Mate nejaky datum do kdy se musite na 100% rozhodnout a bude jasno, ze do tohoto projektu pujdete a vytvorite z Nemilky svou klubovku?
LK: Já bohužel nevím co Pan Kauer má na stole, jen co jsem zaslechl tak se jedná o projekty mimo rybářské. Ale to vše může být zase uměle vytvořené. Takže bych lhal kdybych napsal cokoliv, protože jsem se naučil nerozšiřovat informace typu - slyšel jsem , doslechl jsem se. atd. Jestli mám dobré informace, tak ještě rok bude na Nemilce hospodařit svaz. Takže je to ještě hodně daleko. Je to o dalším jednání...
ksanda: Takze chapu dobre, ze jeste neni vubec jasne zda do toho projektu jdete a konkretni datum do kdy musi byt rozhodnuto neni?
LK: Vše je v jednání...
To je vse co me Lukas Krasa rekl, obrazek o jeho zamerech si udelejte kazdy sam. Za sebe muzu ric, ze to nemusi byt zase az tak spatne reseni a verim, ze Lukas udela vse proto, aby Nemilku zachoval tak krasnou jakou ji vsichni zname a ze nepodlehne kaprodrommanii... :-)
Nfotojakes - Profil | Po 13.1.2014 22:12:59
Jenže nadávat na někoho jiného je mnohem snazší, než se podívat do zrcadla a přiznat si chybu, nebo se snažit něco s tím udělat? Hlavně, že se podepisují petice za hlouposti, ale přijít s návrhem na vytváření fondů a vybírání peněz na odkupy pozemků pod revíry nepřijde nikdo z těch, kteří tady tak nadávají.
NNemilka - Profil | Po 13.1.2014 21:50:18
Zbabělec CARP-STEIN raději ani neodpoví. A to se už více jak 6 měsíců chlubí po celém okrese Šumperk "Já budu správce Nemilky, hahaha." Tento tzv. kuličkář neví, kde jsou hranice a mrzí mě, že LK to už taky neví. Lukáši, měl by ses nad sebou zamyslet :-( . "Mnoho srdcí, jeden tým" Spíše to heslo mělo být "Prachy, prachy, prachy a jeden tým." Od roku 2015 budeš brát sny tisícům rybářů po celém okrese Šumperk a mnoho srdcí tím ztratíš. Bereš nám revír, pro který jsme jako rybáři žili, jediná voda široko daleko.
Vzkaz pro CARP-STEIN: "Doufám, že si uvědomuješ, co jsi způsobil svoji nagelovanou hlavičkou."
Nmilankocian - Profil | Po 13.1.2014 18:56:52
NČapaCarp - Profil | Po 13.1.2014 18:53:56
Nmilankocian - Profil | Po 13.1.2014 18:47:18
Kde to žije - všechna témata
17:53NRybáři vs ochránci přirody 58
17:06NATTs hlásiče a ATTx příposlech 541
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...














