- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nemilka - zkáza či dobrá věc
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
16x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NTafitek - Profil | Po 10.8.2015 19:10:32
NLukeSSS - Profil | So 19.7.2014 20:54:20
Nmilankocian - Profil | St 16.7.2014 10:42:58
NFermr - Profil | Ne 23.2.2014 18:34:29
v zápise je vyjádření výboru ZO k desinformacím a zaručeným bludům které kolují na internetu.
Nfotojakes - Profil | Čt 23.1.2014 22:52:47
A nájem pod 100 000 za rok u vody přes 20 ha, to je relativně málo vzhledem k soukromým majitelům. I od státu by to k tomuto účelu vyšlo kolem 50 (podle tabulek) U nás se vydražil nájem na jednu vodu (3,3 ha) v majetku soukromé společnosti na 109 000 ročně.
Jinak kloubok dolu, s řečma jako "nenechme si to od těch pracháčů líbit" bys udělat jako mladý radikální komunista i kariéru. Nevím podle čeho soudíš, že je Krása pracháč, ale co vím, tak to je drobný podnikatel, který zaměstnává pár lidí a věnuje se svému podnikání tolik, že ani na ty ryby už moc nejezdí.
Pokud chceš někomu nadávat, tak především sobě a svým kolegům z organizace, že jste tu vodu nezískali pro sebe, když to bylo možné.
Nmilankocian - Profil | Čt 23.1.2014 22:05:16
Nsemiluk - Profil | Čt 23.1.2014 21:32:48
Nsemiluk - Profil | Čt 23.1.2014 21:04:14
Norgojchorchoj - Profil | Čt 23.1.2014 16:32:25
Nsemiluk - Profil | St 22.1.2014 21:49:39
Nfesoj - Profil | So 18.1.2014 14:39:23
Nksanda - Profil | Pá 17.1.2014 6:05:27
1. pan majitel se jmenuje Kauer, ale to jen pro poradek :-)
2. pan Elner podle mejch informaci v tom nema prsty vybrali jste si na pranyr spatnou osobu on k tomu prisel pozdeji az uz LK davno jednal s majitelem a co se tyce dalsich jeho prohresku do toho nevidim takze to si hosi musite s nim vyridit ve sve MO na svem pisecku, pokud je teda co resit...
3. kdyby si pozorne cetl vyjadreni Lukase Krasy docetl by ses tohle "Nemilka byla nabídnuta mnoho lidem, ale každý od toho ucuknul, mimo jiné před lety i svaz kterému to bylo nabídnuto za 1 kč několikrát (informace od majitele)" a "Jestliže já mám dobré informace tak ryb. svaz měl třikrát možnost revír odkoupit za babku (korunu). Neudělal to, obalkovou metodou koupil tedy p.Kauer, který vodu pronajímal RS." takze nikdy nerekl, ze je to 100% pravda, ze byla voda nabidnuta svazu za 1kč informace cerpal od pana majitele a jestli sou pravdive po tom nepatral ani nemel duvod, proto nechapu tvoji reakci a urazky jeho osoby!
4. LK niceho nezneuzil on jen dostal od majitele nabidku a jako podnikatel o ni uvazuje jestli do toho jit nebo ne... Stejne nabidky dostalo vice lidi a jak uz sem psal ne vsechny zamery jak s Nemilkou nalozit jsou zrovna koser, proto dle me je prevzeti reviru LK nejmensim zlem ze vsech variant nabidek, ktere ma pan majitel Kauer na stole...
Jinak samo s tebou souhlasim nadeje umira posledni, proto bojujte za svoji vodu, ale slusnou formou bez urazek a nasili, fandim vam... :-)
Nlukasin - Profil | Pá 17.1.2014 2:45:12
Nfotojakes - Profil | Čt 16.1.2014 21:54:23
Nfotojakes - Profil | Čt 16.1.2014 21:47:13
NHusaberk - Profil | Čt 16.1.2014 21:39:57
Nnofish - Profil | Čt 16.1.2014 20:47:14
Mizím. Měj se.
Nfotojakes - Profil | Čt 16.1.2014 20:41:54
Nnofish - Profil | Čt 16.1.2014 20:31:37
Spíš mi to připadá, že současný stav je dlouodobě plánované dílo a ne omyl...
NSven - Profil | Čt 16.1.2014 20:28:16
Nejenže ceník není pro žádného soudce závazný ale každý průměrný advokát pytláka, ho rozcupuje na milimetry... :-)
Nfotojakes - Profil | Čt 16.1.2014 20:25:12
Nnofish - Profil | Čt 16.1.2014 20:13:53
Jenže je to jako s tou politikou. Ty si fakt myslíš, že jen tak něco změníš? Jsi najivní člověče :-))) Rád bych tomu věřil, ale když vidím praxi, moc šancí tomu nedávám. Volit si můžem koho chceme, ale opravdoví "odborníci" to dělat nebudou, pokud za to nebudou odměněni jak se patří. A už jsme u toho. Finance a už to zase jede dokola. Neboj se, ono je to všechno tak propletené, že se změn bohužel je tak nedočkáš. Osobně dělám co zvládnu a co je třeba alespoň pro stávající stav věci, protože by mohlo být ještě hůř...
Nfotojakes - Profil | Čt 16.1.2014 19:55:31
Ty to stále nechceš pochopit, pokud chceme profesionální vedení, musíme to jako členové udělat, protože jen členská schůze má k takovým věcem mandát!! Nepleť sem míry a pravidla kolem revírů, to je druhořadé. Podstatné je to, že svaz nejsou ty činovníci, ale mi všichni, kteří je tam ze svých řad volíme a také odvoláváme. Jenže to je stejné jako s politikou, lidi si prostě neuvědomují jako moc mají a tak to vypadá jak vypadá.
Nnofish - Profil | Čt 16.1.2014 18:21:46
Rybařina nejde do pr... kvůli tomu že někdo nesouhlasí s nějakými K-něco, nebo že požaduje profesionální vedení svazu bez zásahu členů. Ale kvůli lajdáctví, neprofesionalitě a na druhé straně rozhazování peněz. Dneska je vše o penězích a profesionalitě vedení daného subjektu.
To, že někde přijde svaz o revír je podle mě pořád lepší, než paltit nehorázně vysoké sumy za louže pro pár lidí, kolikkrát RMV a podobné kraviny. Každý chce dneska vydělávat, i pronajímatel. Ale utratit prachy za nájem pedraženého revíru a kapry pro nakrmení lidí, nemá budoucnost. Nemá to smysl, pokud se zase nevybere víc peněz, je to na prd. Takových revírů je na severu dost. Chápu, že je třeba voda, ale taky trošku reálné nájmy. Tohle už známe. Je suma X. Zapalatí se nájmy, kapři a hotovo. Ostaní ryby a práce okolo revírů nic, protože a to prostě nezbylo a papír toho snese hodně.
Nfotojakes - Profil | Čt 16.1.2014 18:13:46
NFRANK71 - Profil | Čt 16.1.2014 18:10:24
Nfotojakes - Profil | Čt 16.1.2014 18:03:26
Ta rybařina se řítí tam kam vidíš jen díky tomu, že většina to neřeší a myslí tak jako ty:-)
Nnofish - Profil | Čt 16.1.2014 17:50:32
Ve vyrovnání dostaneš prachy. Otázka je, co koupíš papírově a co ve skutečnosti. Vím, jaká je realita. Máš pravdu, nechat si vyplatit peníze bez jakýchkoli nákladů je jednoduššší varianta.
Pořád nechápeš, že z mojí strany jde spíš o legraci. Protože je mi jasné, co je finančně výhodnější. Ovšem lidi se chovají, jako že je ta voda plná velkých ryb. Tak když tam jsou, tak slovit.
Mě na tomhle celém vůbec netrápí ty ryby a co s nima bude. Ale spíš to, kam se to všechno ubírá, jakým směrem. Celá ta naše rybařina...
Nfotojakes - Profil | Čt 16.1.2014 17:24:09
Za prachy, které dostaneš jako vyrovnání nakoupíš daleko více ryb, než jich slovíš a navíc nakoupíš co potřebuješ a ne co v tom revíru zbylo (cejn, stříbrňák, tolstoj). Tady to bude umocněno tím, že rybáři mají rok na to, aby to vyčistili a piš si, že to budou dělat pečlivě. A lovení znáš, tak si domysli jak náročné je lovení revíru, které nemají loviště, výpusti uzpůsobené pro lovení a hlavně nepředvídatelné překážky na dně s často extrémní vrstvou sedimentů. Pokud to slovíš a to i nepovedeně, že prostě nebudeš schopen to vybrat vše, nedostaneš už žádné vyrovnání.
Nnofish - Profil | Čt 16.1.2014 14:54:31
Nnofish - Profil | Čt 16.1.2014 14:51:21
Ale tys mě nepochopil Já celou dobu myslím právě ty údajné ryby co tam jsou a jejich "tabulkovou" hodnotu. Vím, že když se pak loví, je tam většinou pár velkých ryb droboť. Ale vidíš to tu. Je tam prý hodně velých kaprů. Kapr větších rozměrů už má jinou hodnotu, kadát to samé. Tak když to tak fakt je, je tedy na místě je z té vody vyndat. Co já vím, co tam sypou? Vím o případech kdy svaz "na černo" sype i velké kapry, jesetery a kdo ví co ještě, třeba tam mají ukrytý poklad za milióny, když tu furt na mrku všichni prodávají za velké prachy 70cm kapry na soukromáky a tak :-)
Nfotojakes - Profil | Čt 16.1.2014 14:12:00
Ale to máš ve všem, vem si lidi, kteří raději platí celý život nájem i když ví, že už se stěhovat nikdy nebudou. To že si ten byt měli koupit od města za pár desítek tisíc při privatizaci jim dojde až budou v důchodu a po zaplacení nájmu nebudou mít ani na léky.
NSven - Profil | Čt 16.1.2014 14:04:10
Pokud trpíš retardovanou ejakulací, zbývají ještě čtyři příspěvky volné :-)
NSven - Profil | Čt 16.1.2014 13:44:05
Dílem zájem nebyl, dílem byl ale jen osobně prospěšný....
Jak se říká: "kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody".
Btw. co to je občanské sdružení ? Že by někdo zaspal ? :-)
NRST - Profil | Čt 16.1.2014 13:42:53
Nhraji - Profil | Čt 16.1.2014 13:33:19
NSven - Profil | Čt 16.1.2014 13:31:20
Kolektivní vlastnictví není žádná relikvie komunismu, jak se mylně domníváš. Byla před ním a bude i po něm....Jen se skrývá za jinými názvy.
Co třeba obchodní společnosti, družstva, akciovky atd.atd. Např. http://www.podnikavec.cz/dle-vlastnictvi/
NSven - Profil | Čt 16.1.2014 13:19:37
Já bych to prodal všechno, asimilujeme jako Lužičtí Srbové a bude konečně pokoj...
Nkakr - Profil | Čt 16.1.2014 13:10:23
Zdarec.
Myslíš, že Babiš prodá i řeky:-))??
Proč ne ,banky jsou už prodané.....
NRST - Profil | Čt 16.1.2014 13:08:19
Mě to jedno samozřejmě také není, ale na druhou stranu ctím vlastnická práva a pokud budu mít od souseda sto let půjčenou nebo pronajatou zahradu budu se o ni vzorně starat a on se rozhodne hospodařit si na ní sám a nebo ji někomu prodá, pronajme a pod., nenadělám nic a i když sem tam x let hospodařil musím ctít jeho právo, ta zahrada totiž moje nikdy nebyla. V případě Nemilky, jak vyplynulo z této diskuse měl svaz možnost přednostního odkupu a neudělal to (nevím proč neznám úplná fakta) a to je to co mě vadí. Na Nemilce nikdo nikomu nic nezcizil ta voda tam bude dál jen na ní bude hospodařit někdo jiný a dost možná že lépe než svaz doteď.
NSven - Profil | Čt 16.1.2014 13:06:01
NSven - Profil | Čt 16.1.2014 12:58:59
Bohužel, jak píšeš, v řadě jiných MO se na to vykašlali....
Pravda, každá voda někomu patří. Je právě tou chybou, že vody užívané svazem, svazu nepatří. Pokud nekonaly MO, měly je k tomu vyšší složky donutit...
Je zbytečné abychom si spolu sdělovali důvody, proč tomu tak je nebo není. Oba víme svoje. :-)
NMario6121 - Profil | Čt 16.1.2014 12:57:13
jako 99% ostatnich clenu CRS/MRS
pak se tady verejne rozcilujete ale proti nedelate nic ... ani na ty schuze nechodite ....
to neni jen na Tebe (SVEN) ale i na ostatni rozhorcene ....
howg!
Nfotojakes - Profil | Čt 16.1.2014 12:33:28
NSven - Profil | Čt 16.1.2014 12:17:04
Částečně jsme ve shodě, viz mé minulé příspěvky,
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=658335&users[]=15173#form
ale částečně se v názoru rozcházíme.
Mě to rozhodně zábavné nepřipadlo...
Pokud mi někdo něco zcizí, je pro mě zlodějem a tunelářem. Možná by se našel i přiléhavější výraz...
Není pro mě rozhodující, zda tak učinil úmyslně ze zištných důvodů či zlé vůle nebo svou nečinností či nedbalostí.
Svazové vody by měly být kolektivním vlastnictvím všech členů sdružených v této organizaci a doposud jím de facto byly a nikoli dojnou krávou jednotlivce...
Považuji to za velkou prohru pro všechny.
Teoreticky by mi to mohlo být zcela jedno. Nikdy jsem tam nechytal a s pravděpodobností, rovnající se jistotě ani nikdy chytat nebudu.
Ale jedno mi to není ! Jako člen Rybářského svazu se cítím okraden...
Sekta krátkozrakých sobců, zmámených kaproprůmyslem, si může do pažby svých derringerů vyrýt další zářez.....
Nfotojakes - Profil | Čt 16.1.2014 11:08:58
Nfotojakes - Profil | Čt 16.1.2014 11:06:05
Nfotojakes - Profil | Čt 16.1.2014 11:02:01
A počítá se, co se nasadí, ne co tam stihlo vyrůst s nějakou trofejní hodnotou:-)
Ntuzemak - Profil | Čt 16.1.2014 10:32:26
NKubalorenc - Profil | Čt 16.1.2014 10:26:35
NRST - Profil | Čt 16.1.2014 10:18:44
NKubalorenc - Profil | Čt 16.1.2014 10:00:33
http://www.rybari-luhacovice.cz/2slov_prehrady.htm
NKubalorenc - Profil | Čt 16.1.2014 9:55:19
NRST - Profil | Čt 16.1.2014 9:45:50
P.S Nějakého tho cejna jsme tenkrát z Luhačovic dostali na zarybnění Moravy a měla být i ostatní ryba ale.........
Nroman - Profil | Čt 16.1.2014 9:17:34
NFRANK71 - Profil | Čt 16.1.2014 9:07:17
Nroman - Profil | Čt 16.1.2014 9:02:32
NKubalorenc - Profil | Čt 16.1.2014 8:58:35
NKubalorenc - Profil | Čt 16.1.2014 8:56:20
Podle fotek co jsem viděl ( několik stovek fotek ), tam byla celkem slušná obsádka sumce, candáta, štiky, úhoře, kapra, amura a tolstolobika.
A nebyly to malé množství ryb. Už jen to jak dlouho tym ryby slovovali.
Kde to žije - všechna témata
11:32NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 38
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:36NATTs hlásiče a ATTx příposlech 522
10:31NRybáři vs ochránci přirody 41
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Berkley gumová nástraha Powerbait Cullshad 7,5cmZa 27 Kč
Díky svému objemnému profilu a přirozenému pohybu přitahuje Cullshad velké dravce. S exkluzivní technologií Honey Comb od Berkley nabízí špičkovou akci a zvýšenou odolnost při každém hodu
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...












