Nemilka - zkáza či dobrá věc

zajimají mě vaše nazory na pronajem svazove vody na severni moravě se ktere se stane soukromy revir a taky vyjadřeni tomaše elnera (CARP- STEIN) ktery za vše muže tak že snad se vyjadří a přizná se jak to opravdu je

NTOPR - Profil | Ne 12.1.2014 17:15:19

tuzemak >> Co vím tak nabídka proběhla,ale přesné info nemám,nejsem zdejší

    NMichal1966 - Profil | Ne 12.1.2014 17:14:40

    TOPR >> Tady je něco hodně zanedbaného z minulosti-má domněnka. Možná špatná, možná ne.

      Ntuzemak - Profil | Ne 12.1.2014 17:14:18

      TOPR >> jde o to,jestli to svazu někdo nabídl,aby to koupil,na přednostní právo se tu vtomto případě určitě nehrálo.

        Nsmike - Profil | Ne 12.1.2014 17:10:58

        chytden >> jasně, to je to ekonomické hledisko.a co hledisko obyčejného člena ČRS, který tam rád jezdí chytat (a následně poušťět) ryby?

          NTOPR - Profil | Ne 12.1.2014 17:10:29

          Nejde ani tak o ukončení nynější smlouvy o pronájmu vody s místní organizací.Voda patří majiteli a ten jde za ziskem což je pochopitelné.Ale jde o to proč to tak daleko zašlo a při tehdejším prodeji svaz tuto vodu nezakoupil,když měl určitě přednostní právu jakož to uživatel vody.

            NMichal1966 - Profil | Ne 12.1.2014 17:10:17

            Sven >> Nevím,nevidím do celé záležitosti. Ovšem v tomto státě a v dnešní době je možné všechno.

              Nsplavek - Profil | Ne 12.1.2014 17:09:08

              Sven >> V naší,druhdy mlékem a strdím oplývající české kotlině,je tohle víc než pravděpodobné.

                Nsplavek - Profil | Ne 12.1.2014 17:07:58

                TOPR >> Jen blbni,abychom i tam nemuseli za nějakou dobu řešit něco podobného,to by bylo v prdeli.

                  NSven - Profil | Ne 12.1.2014 17:07:30

                  Michal1966 >> naskýtá se spekulativní otázka, zda se za nečinností a nezájmem, spíš neskrývají osobní zájmy anebo tučná provize....
                  Nevěřím na "chybná rozhodnutí".

                    NMichal1966 - Profil | Ne 12.1.2014 17:03:58

                    TOPR >>Určitě by se nějaké trestní oznámení podat dalo, ale otázka jak to dlouho potrvá a hlavně s jakým výsledkem.

                    Ohledně výpovědi o ukončení rybolovu se již musí jednat v regulích zákona a paragrafů. A na to máme přece na Radě ČRS v Praze právní oddělení s právníkem, který je placený z příspěvků všech členů ČRS. Stačí se podívat na webové stránky Rady ČRS. Jedná se o Mgr. Davida Zdvořáčka. Ale musí se začít jednat hodně rychle, protože čas běží. Sám ovšem nevím jaký je postoj k dané věci vedení MO Zábřeh na Mor. a jestli nepodnikají sami nějaké konkrétní kroky.

                      Nchytden - Profil | Ne 12.1.2014 17:03:24

                      smike >> být tím majitelem a vědět, že od svazu dostanu za 1ha 100Kč a od soukromníka 500Kč/ha a mít pořádek u vody, tak bys volil soukromníka

                        Nnofish - Profil | Ne 12.1.2014 17:02:39

                        Michal1966 >> se tady zeptej... http://www.rybsvaz-ms.cz/diskuzni-forum.php
                        Chlapi, vy si pořád neuvědomujete, že za tyhle věci si "můžou" sami rybáři. Z části i tím že dají některým lidem vydělat velké prachy a ukážou jim cestu...

                          Nhraji - Profil | Ne 12.1.2014 17:01:44

                          Pokud je opravdu podepsaná smlouva o pronájmu, tak to asi těžko na nečinnost a nedbalost uhrajete. Nebo smlouvy se podepisují jako důkaz nečinnosti?

                            Nmilankocian - Profil | Ne 12.1.2014 16:59:50

                            TOPR >> Ještě to tak :-D

                              NTOPR - Profil | Ne 12.1.2014 16:59:25

                              smike >> Ale třeba by se jim aspoň chvíli špatně spalo

                                NTOPR - Profil | Ne 12.1.2014 16:58:09

                                milankocian >> Tu Mohelnici nikdo nechce ??-))

                                  Nmilankocian - Profil | Ne 12.1.2014 16:57:06

                                  Jedině jezdit do Mohelnice, to je tak možná hned po Nemilce další super svazovka ;). Ale jak říkám Nemilka má krásnou přírodu a tradici, je jí škoda :(

                                    Nsmike - Profil | Ne 12.1.2014 16:56:11

                                    TOPR >> to by se dost těžko prokazovalo

                                      NTOPR - Profil | Ne 12.1.2014 16:51:41

                                      Michal1966 >> No a nedalo by se třeba podat trestní oznámení za nedbalost ??Já ho tedy podávat nebudu ale tady to čte určitě hodně tamějších rybářů kteří jsou zoufalí a neví co si počít .

                                        NMichal1966 - Profil | Ne 12.1.2014 16:48:46

                                        TOPR >> Bingo!!!!