- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nemilka - zkáza či dobrá věc
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
16x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NRváč - Profil | St 15.1.2014 10:43:48
Podstata je v tom - seďte doma a nenadávajte, že se Vám nelíbí to a to apřicházíte o vody - viz Nemilka, nebo jak píše šmudla Tovačov a Prostějov.
Nebo se zvedněte a něco dělejte.
Své už jsem k tématu řekl a končím.
Škoda této pěkné vody, doufejme že tento osud moc dalších vod nepotká:-(
NRváč - Profil | St 15.1.2014 10:38:04
NRváč - Profil | St 15.1.2014 10:37:11
Ale to tady nikdo nepochopí a asi ani pochopit nechce
Nšmudla007 - Profil | St 15.1.2014 10:36:39
Když se kouknu jak dopadla MO Prostějov že nemají kde chytat, Tovačov všude kolem samý chovný rybník, jezera soukromé. Jinak ta definice zákaz lovu kaprovitých ryb, to je takové jako polořešení děravé, jako by kaprů nebylo dostatek aby se museli hájit.
Nhraji - Profil | St 15.1.2014 10:36:14
Nnofish - Profil | St 15.1.2014 10:35:38
NRváč - Profil | St 15.1.2014 10:34:10
Každopádně těm 9935 zbývajících nikdo nebránil přijít na schůzi se k této problematice vyjádřit. Dokonce na tyto schůze byli všichni členové pozváni.
N-bedna- - Profil | St 15.1.2014 10:32:30
NTOPR - Profil | St 15.1.2014 10:28:34
Nhraji - Profil | St 15.1.2014 10:21:39
NRváč - Profil | St 15.1.2014 10:09:07
To co píšeš ty je úplně na jinou diskuzi.
Nnofish - Profil | St 15.1.2014 10:06:03
Nnofish - Profil | St 15.1.2014 10:03:29
Správný stav, kdysi, měl být - Ty zaplatíš, aby ses mohl účastnit rybolovu. V MO si odhlasuješ, jestli pojedete autobudem na výlet na hrad, nebo ty penníze propijete. Tečka. Nic víc, žádné vytváření pravidel doplňující a pozměňující zákony. Žádné vysazování ryb dle požadavků členů a ne dle poteby revírů a zarybňovacího plánu. Žádní kapři navíc, když teče hráz a jsou teba prachy na opravu...
NRváč - Profil | St 15.1.2014 10:01:31
Neříkám že podložka je důležité ustanovení, které je potřebné, nebo které něco změní - když se člověk chová k rybě jako hovado nepomůže ani podložka ze sametu, o tom žádná.
Ale celé je o tom, že věci měnit JDOU!!!
Ať tak nebo onak. Každopádně je třeba jednou ročně na tu schůzi přijít, říct svoje a snažit se to prosadit.
Kdyby rybáři před pár lety odsouhlasili odkud Nemilky, nemuseli bysmu tuto otázku vůbec řešit,
O TOM TO CELÉ JE
Nnofish - Profil | St 15.1.2014 9:58:07
To, co si totiž prosadíte na shůzi je jedna věc. MO se tím má zabývat, ano. Druhá věc je, jestli ti to na kraji "vezmou". A když jo, kolikkrát je to pak "něco za něco" jen se to už nedovíš, protože sis prosadil co jsi potřeboval a šmitec. Rybáři mají chytat ryby a maximálně podávat náměty k řešení situací. Ne určovat pravidla tím, že se v hospodě domluví jak dát dohromady většinu a pak si odhlasovávat co je napadne.
NRváč - Profil | St 15.1.2014 9:58:03
Další věc jsou faktory týkající se zákonů a vyšších "míst", tam už nastává problém, ale proč bychom neměli kecat do věcí do kterých můžeme?
Nnofish - Profil | St 15.1.2014 9:49:36
Ano, jako členové MO si odhlasujte nákupy revírů, barvu jakou se vymaluje hajzlík v sídle MO a jestli bude po schůzi párek, nebo řízek. Ale Tenhle ten bordel, jako právě povinné tam to a to a zákaz toho a tam toho.... Od toho je tu ta Ostrava a hospodář (ten co se odpovídá státu), netvrdím, že se mu nedá navrhnout nějaké rozumné řešení různých situací... Za chvilku si s takovou budou MO myslet, že si odhlasují to, že "pepa od vedle" u nich chytat nebude a když jo tak jen ve středu a na plavačku.
Právě že vedení, na všech úrovních, realizuje co chtějí lidé. A to je v pr... lidé totiž chtějí chytat nonstop megakapry a to jim stačí...(s nadsázou řečeno). JIž 100x mi bylo na různé problémy, které se neřešili optimálně odpovězeno "Máš pravdu, jenže lidé chtějí to a to a tak se to musí udělat takhle"....
Pročti si jakékoli Mrknatovy zápisy a pochopíš o co mi jde. On to má v hlavě celkem srovnané, jen to neumí srozumitlně podat lidem.
NRváč - Profil | St 15.1.2014 9:45:34
Zkus si nalistovat aktuální soupis revírů a podívej se na revír 471 116 - Poděbrady 1A, než začneš něco tvrdit - http://www.rybsvaz.cz/?page=reviry/reviry&lang=cz&typ=mpr
Takže i pro ostatní. Spojí to spoustu práce, překážek, nervů, neúspěchů, ale občas se to i podaří!!
Takže si z kolegy "nofishe" neberte příklad a čekáme Vás v lednu na schůzích
NTOPR - Profil | St 15.1.2014 9:39:41
Já osobně vnímám takové placené vedení mou osobou tak jako úředníky.Jsou tady pro mne a já coby daňový poplatník si takové služby platím.
Nnofish - Profil | St 15.1.2014 9:15:03
Takovéhle schůze a hlasování jsou právě to, o dělá ze svazu takovou frašku.
Kde to žije - všechna témata
5:58NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 41
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic











