- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nemilka - zkáza či dobrá věc
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
16x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
nofish - Profil | St 15.1.2014 9:10:39
Rváč - Profil | St 15.1.2014 7:36:22
Co se týče osoby, která v tom má hlavní prsty, ta se tu stále nevyjádřila:-D Nevím ted proč tu stále osočujete jakéhosi Elnera - ten o tom sice nějaký ten pátek ví jak sám přiznal, ale jestli v tom jede tak nastoupil do rozjete vlaku těsně před cílem.
Co se týče výkupu vody, bohužel jak tu bylo rečeno může za to především svaz (my rybáři). I na naších schůzích se scházíme v počtu cca 5-10% z cca 3.000 členů. Za to u vody nadává skoro každý- česká klasika stejná jako u voleb. Takže neseďte na zadku, stejně máte v lednu p*ču co dělat a přijdětě už na ty schůze!! Nevím co víc potřebujete - nebo chcete přijít o všechny vody a pak zase (už jen u piva - když nebudou vody) nadávat?
Další problém, který je přímo ve svazu je ta jeho TOTÁLNÍ NEPRUŽNOST!!!! uvedu příklad z našeho jednání: V lednu proběla členská schůze, na které bylo odhlasováno povinné použití podložky pod rybu. Jelikož to bylo odhlasovánov lednu a následně potvrzeno v březnu na velké schůzi - logicky to přece nemůže platit od následujícho dubna, ale až od ledna následujícího roku. Při prolistování dodatku v následujícím roce, ale bylo zjištěno, že ustanovení v popisu revírů chybí a dle vyjádření "Ostravy" to tiskárně VYPADLO při tisku!! Z toho samozřejmě LOGICKY vyplívá, že odhlasované ustanovení bude platit od nálsedujícího roku.
Sečteno a potrženo, to co odsouhlasíte dnes, bude platit nejdříve za rok, možná za 2, možná .....
Proto nechápu že v dnešní době počítačů elektroniky, není možné toto nějak podchytit, popřípadě dělat schůze půlročně a to co se odhlasuje tak bude platit.
S tím, že to samozřejmě bude uveřejněno na oficiální vývěsce svazu na webových stránkách a cedulí, která tyto podmínky upraví?
Na druhou stranu musím pochválit naše starší soudruhy, a když jsme hlasovali o příspěvku o nákupu revírů jak jsem zde již zmiňoval spolu s TOPRem, příspěvek byl schálen všemi hlasy. Letos podpořím TOPRův návrh o navýšení a myslím si že to projde.
Nemilky je neskutečná škoda a jediné k čemu teď tato krásná voda může sloužit, je "nádherný" příklad jak by se to ve všech MO nemělo dělat a čeho se vyvarovat.
RST - Profil | St 15.1.2014 3:05:05
Při tom je to hrozně prosté jsou to ti členové. A mělo by to fungovat tak, že každý člen se bude podílet na chodu MO dle svých možností. Jenže ono to nefunguje, lidé si zaplatí povolenku a ostatní náležitosti a chtějí chytat. Většinový názor názor je: "zaplatil sem tak se starejte" a to že by třeba on mohl nějakou formou přispět je tak nějak mimo realitu. Pokud se mi nelíbí práce výboru, musím udělat vše proto aby proběhla jeho obměna.....
Ano jsem funkcionář a informací mám dost a také proto jsem napsal to co jsem napsal. Doba kdy svaz chytal prakticky zadarmo je nenávratně pryč, žijeme v tržní ekonomice a pokud to členové nepochopí a hodně rychle s tím nezačnou něco dělat, zbude pro svazový rybolov tak akorát voda která patří státu, a nebo voda kterou nikdo nechce.
Svaz jako takový měl obrovskou šanci jak zachovat "stav" rybolovu v ČR ale prachsprostě ji nevyužil, Nemilka a ostatní podobné vody jsou toho důkazem.
fotojakes - Profil | Út 14.1.2014 22:42:05
Ravachol - Profil | Út 14.1.2014 22:41:51
ksanda - Profil | Út 14.1.2014 22:30:22
fotojakes - Profil | Út 14.1.2014 22:29:25
ksanda - Profil | Út 14.1.2014 22:17:19
semiluk - Profil | Út 14.1.2014 22:11:59
TOPR - Profil | Út 14.1.2014 22:06:10
Veřejný lynč všech zainteresovaných pro výstrahu a basta-))))))))))))))
fotojakes - Profil | Út 14.1.2014 21:57:49
nofish - Profil | Út 14.1.2014 21:53:15
milankocian - Profil | Út 14.1.2014 21:51:26
TOPR - Profil | Út 14.1.2014 21:48:58
fotojakes - Profil | Út 14.1.2014 21:47:49
Kde to žije - všechna témata
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










