Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NRybkin - Profil | Čt 30.4.2026 20:52:48

Nahozeno a bydlíme s tou paní co u mě bydlí:-)

    NMrtweyUbrus - Profil | Čt 30.4.2026 14:11:38

    E.T. >> To není žádný tajemství a že se na někoho přijde je jen špička ledovce, holky v práci u nás se tím i chlubí, že příbuzní objíždí evropu a všude dostanou nějaký dávky, pak půl roku tráví v Egyptě a až dojdou děngy tak další kolo.

      Njak41 - Profil | St 29.4.2026 19:29:05

      E.T. >> Po delší době jsem nakoukl a vidím že o nic nepřicházím...

        NE.T. - Profil | St 29.4.2026 16:24:20

        Jooo Krátkodobá kaprařina x tam to žije konečně 🤣🫣

          NPindˇa - Profil | Po 27.4.2026 20:03:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          plavan >> Ty 4 mm jak se uvádí má jen v jednom tom nejsilnějším místě, je to krasavec a mám z něho radost

            Nplavan - Profil | Po 27.4.2026 19:58:53

            Pindˇa >> a do ře jsi udělal, tento je poloviční a přeci v reálu obrovský. Je to krásná práce.

              NPindˇa - Profil | Po 27.4.2026 19:44:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              plavan >> než jsem to v pátek odklikl, tak jsem to na poslední chvíli přehodnotil, ubral trošku na váze a stenčil břit

                Nplavan - Profil | Po 27.4.2026 19:36:36

                Pindˇa >> jsem napnutej jak kšandy. Dělej, ukaž, za 3 minuty mi končí pauza :-)))))

                  NPindˇa - Profil | Po 27.4.2026 19:02:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  plavan >> Takovou barvu krabičky neměl ani Brežněv na metály 😁

                    NPraseodym - Profil | Ne 26.4.2026 19:53:40

                    MrtweyUbrus >> paráda, tak ať koušou i šupiny !!!

                      NMrtweyUbrus - Profil | Ne 26.4.2026 18:08:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Vypadá to jedle

                        NRybkin - Profil | Ne 26.4.2026 13:48:50

                        Praseodym >> Já to sbalil někdy v devět a mazal k domovu. Tentokrát to byla teda ukrutná bída

                          NPraseodym - Profil | Ne 26.4.2026 13:17:46

                          Rybkin >> tak jsem nakonec dnešní večer odpískal. Včera jsem si upekl kousíček bůčku, rodinka odjela neznámo kam, skočil jsem si pro pivo, takže si udělám klidné pánské odpoledne 😎

                            N1Mara - Profil | Ne 26.4.2026 11:04:24

                            E.T. >> Hospodář mě do dneška opravuje jak malý kluk ! :-)) A vždycky se u toho tlemí a rád proti mě tohle používá jako argument, že jakmile něčemu nerozumím, a jsem jakoby chytrý tak on hned na mě vybalí no jo , mlíčňák viď ? .-))))))))

                              NE.T. - Profil | Ne 26.4.2026 10:33:56

                              1Mara >> 😁

                                N1Mara - Profil | Ne 26.4.2026 10:12:58

                                E.T. >> jééé moje hláška mlíčňák :-)))))

                                  NE.T. - Profil | Ne 26.4.2026 9:29:07

                                  😃

                                    NE.T. - Profil | Ne 26.4.2026 8:12:41

                                    Rybkin >> U nás ve Ž opět ráno mrzlo. Sice jen -1ale vliv to zřejmě na ně má. Večer byla řeka úplně jako bez života.

                                      NRybkin - Profil | Ne 26.4.2026 6:45:58

                                      Praseodym >> Je to špatný. Včera celej den nic, večer nic a ráno taky nic. Teď jsem měl první normální záběr a násaďák. Navíc v noci přišel tajfun že to vypadalo že mě to odfoukne do západního Německa:-)

                                        Červené karty: MV