Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NPedro1 - Profil | Út 22.7.2025 11:10:04

maximotak >>Čím méně škrobu, tím více je bramborák křupavější a nové brambory mají škrobu málo.
Akorát musíš dát trošku víc vajec a hr. mouky aby to drželo pohromadě.

    NMiPo - Profil | Út 22.7.2025 11:09:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    maximotak >> a proto jsem ho kus semlel, česnek cibule vajíčko sůl pepř a budou karboše. Zatím jen do housky protože se mě brambory nechce škrábat, možná až zítra

      Nmaximotak - Profil | Út 22.7.2025 11:03:40

      kubah >> tak lidlplecko vypadalo sice pekne, zabaleny, ale po rozmotani nic moc...

        Nmaximotak - Profil | Út 22.7.2025 11:00:41

        plavan >> tak to je pekne stara fama, min. 50 let, jen co ja vim, se z ranych (jedno "en" staci...) brambor knedliky ani bramboraky nedelaji, ze jsou "ridsi" - vodnatejsi - ale ted jsou ty sucha kvuli klimaticky krizi, prej... ;)

          NPedro1 - Profil | Út 22.7.2025 10:52:53

          plavan >> Kde to furt berete, úhoře, candáty,..., rybník, řeka, nebo ten potok co na něj jezdíš?

          Apropo kdy pojedeš na ryby Ty?:-)))

            NPedro1 - Profil | Út 22.7.2025 10:52:14

            Praseodym >> Co sháníš za světlo? Čelovku?

              Nplavan - Profil | Út 22.7.2025 10:37:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Brambory jsem jako pomocnej kuchař oškrábal, připravili mi polovinu v mrňousech. Takhle vypadají moje prsty. Ten malíček vypadá na fotce divně, ale já měl na mysli špinavej palec s ukazovákem, dneska ode mne nebudou chtít lidi vracet drobné za lístky :-))))

                Nplavan - Profil | Út 22.7.2025 10:35:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Rybkin >> a meloun je v čudu. Každej doma ohrnoval nos, ale z naší ledničky, nastavené na +4°C je úplně jinačí než z práce, kde máme ledničku na +9°C.
                Já si vzal taky kus a budu toho v práci litovat.

                  NRybkin - Profil | Út 22.7.2025 10:34:16

                  plavan >> Asi loni.Nastěstí kousek bydli kolega z práce tak mi přivezl ale od té doby vozím dvě:-)

                    Nplavan - Profil | Út 22.7.2025 10:31:56

                    Rybkin >> to bylo vloni nebo předloni, jak jsi v pátek u vody vybalil, otevřel si plechovku piva, vypil ji a pak jsi zjistil, že jsi nechal čelovku doma ?

                      NPraseodym - Profil | Út 22.7.2025 9:57:50

                      Běžte do řítí. Včera jsem večer čuměl na nějaké nové světýlko 😄

                        NRybkin - Profil | Út 22.7.2025 9:30:18

                        plavan >> Jasně, dokonce dvě:-)

                          Nplavan - Profil | Út 22.7.2025 9:25:17

                          Rybkin >> čelovku máš ? :-))))

                            Nplavan - Profil | Út 22.7.2025 9:09:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Od neděle mne bolí za krkem, ale fest. V práci mi to dost vadilo, ale odjel jsem šichtu. Dneska je to malinko lepší. Asi je to boží trest za to, že jsem vařil oběd naposled v sobotu. V neděli bratr pekl kuře v kamnech na dřevo, včera máma udělala úhoře na pánvi a dneska asi bude zase ryba. S malinkými brambůrkami. JČ máslo jsem včera koupil, tak brambůrky i rybu vyčvachtáme.

                              Nplavan - Profil | Út 22.7.2025 9:01:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              melouna jsem rozkrojil hned jak jsem o půlnoci přišel z práce. Za ty peníze byl dobrej, i když už nebyl tolik ostrej. Půlku jsem ho pucnul a teď jsem byl už třikrát na záchodě. A určo ne naposled.

                                Nplavan - Profil | Út 22.7.2025 8:59:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                kubah >> taky jsem v Penny koupil z Nizozemí, ale co už.

                                  NRybkin - Profil | Út 22.7.2025 8:59:02

                                  plavan >> Jo, včera ráno mi to vyměnili,ale ráno jsem musel odvézt holky na letiště tak jsem musel jet až po

                                    Nplavan - Profil | Út 22.7.2025 8:58:40

                                    Rybkin >> autí opraveno ?

                                      Nplavan - Profil | Út 22.7.2025 8:53:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Pedro1 >> my už je dva tejdny kopeme na vlastním záhonku, ten nalevo od skleníku. Ale uznávám, že jsou i z obchodu ty brambory skvělé. Taky už je prodávají všechny velké řetězce.
                                      Musím si z bedny schovat ty větší na cmundu. Už v neděli večer jsem dělal z čerstvě nakopanejch a to je jinej level. Rozšířila se taková fáma, že cmunda nebo bramborové těsto jsou lepší ze starejch brambor. To je nesmysl, rannej brambor chutná vždycky líp, ať je to cmunda, placky, brambor těsto, hranolky, krokety apod.

                                        NRybkin - Profil | Út 22.7.2025 8:47:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Pedro1 >> dík,mám hotovo tak se můžu odměnit:-)

                                          Červené karty: MV