Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

Pedro1 - Profil | Út 22.7.2025 8:40:02

Rybkin >> Počasí dobrý, bude to velký, držím palce!!!

    Rybkin - Profil | Út 22.7.2025 8:31:22

    Pedro1 >> Stejnej flek a není tu nikde ani noha

      kubah - Profil | Út 22.7.2025 8:17:28

      Pedro1 >> byl jsem pro plecka - musel jsem tedy přebírat, ale pěkné jsem vybral.
      Jsou z Nizozemí - raději bych ze Španělska, no uvidím až se jedno rozdělá

        Pedro1 - Profil | Út 22.7.2025 8:16:18

        plavan >> Od čtvrtka v Lidlu ty skvělé brambáry za 9,9 Kč:-)

          Pedro1 - Profil | Út 22.7.2025 8:10:11

          Rybkin >> Závidím jako kráva, stejný místo?

            Pedro1 - Profil | Út 22.7.2025 8:09:42

            FRANK71 >> Slušná práce, za to mu seberou i občanku a očkovací průkaz:-)))))

              1568 - Profil | Út 22.7.2025 7:47:55

              plavan >> To zrovna ne, od toho mám radar, ale 4 - 6 metrový vlny, který můžou přijít kdykoliv.

                Rybkin - Profil | Út 22.7.2025 7:42:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dovolená začíná.Právěvjsem dorazil na B404 a jdu makat:-)

                  plavan - Profil | Po 21.7.2025 23:51:48

                  1568 >> jakože harykejn ? :-))))) nemyslím toho Anglána, co kope v Bayernu :-))))

                    1568 - Profil | Po 21.7.2025 22:35:10

                    LosPafkos >> V létě na Atlantik nejezdím, bojim😁

                      1568 - Profil | Po 21.7.2025 22:33:42

                      Pedro1 >> Když ji ztratím, tak do týdne mám novou:-)

                        FRANK71 - Profil | Po 21.7.2025 22:03:07

                        Pedro1 >> tohle je taky dobrý borec.

                          Pedro1 - Profil | Po 21.7.2025 20:52:27

                          1568 >> Doufám ze ji ztratis::-)

                            Pike - Profil | Po 21.7.2025 19:56:36

                            Martin M. >> souhlasím, taky jsem koupil. Chuťově skvělý a málo peciček.

                              LosPafkos - Profil | Po 21.7.2025 19:55:09

                              1568 >> z Gibraltaru to už je na dohled,navrhni to posádce😁

                                1568 - Profil | Po 21.7.2025 19:48:52

                                LosPafkos >> Se spolehni😁Jedem kolem Korsiky, Tunis, Maroko a zpátky přes Gibraltar, Baleáry...

                                  LosPafkos - Profil | Po 21.7.2025 19:46:24

                                  1568 >> když teď vyrazíte a bude dobrý vítr,tak budu za 5 týdnů grilovat na jižní chalupě.To by se dalo stihnout,budeme se těšit😅

                                    1568 - Profil | Po 21.7.2025 19:42:41

                                    LosPafkos >> Co myslíš? 😁😁

                                      LosPafkos - Profil | Po 21.7.2025 19:35:56

                                      1568 >> už jsi u žabožroutů?😉

                                        1568 - Profil | Po 21.7.2025 19:26:35

                                        LosPafkos >> Woe, abys nepřišel o Potěmkina! 😁😁

                                          Červené karty: MV