Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

1568 - Profil | Po 21.7.2025 19:25:19

Pedro1 >> Ministerská radová vzkazuje, že nic nebude! Nevezme si na svědomí, aby rybařina ostatní zdržovala od práce, stejně jako mě! 😁😁

    1568 - Profil | Po 21.7.2025 19:22:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Martin M. >> Ale kdepak, dostávají to zaměstnanci, nebo jako forma odměny. Je jich pár desítek, a v žádným případě se nerozdávají jako reklama, nebo zákazníkům, partnerům.....Každou musí podepsat ministr.
    Pedrovi praskne hlava od závisti, až se dozví, že jsou zadarmo😁😁

      LosPafkos - Profil | Po 21.7.2025 16:10:55

      Pedro1 >> nebo mu prokopnem loď😅

        FRANK71 - Profil | Po 21.7.2025 16:10:01

        Pedro1 >> má to málo kolonek, pak končíš. Teda aspoň to bylo dříve.

          Pindˇa - Profil | Po 21.7.2025 16:07:04

          Pedro1 >> Zkus napsat Výbornému, třeba budeš mít štěstí
          https://portal.gov.cz/sluzby-vs/zvlastni-povolenka-k-lovu-ryb-S3394

            Martin M. - Profil | Po 21.7.2025 16:05:32

            Pedro1 >> predpokladam, ze maji nejaky pocet povolenek na rok a rozdavaji je jako reklamni predmety v jinych firmach, zakaznikum, partnerum, znamym apod. Ale proc to bylo zavedeno, to nevim.

              Pedro1 - Profil | Po 21.7.2025 15:59:33

              LosPafkos >> Tak snad to zařídí, ne? Jinak bude vyloučen z party!:-)

                LosPafkos - Profil | Po 21.7.2025 15:59:03

                Pedro1 >> to je jen pro lepšouny :-) Tomova slečna tam pracuje

                  Pedro1 - Profil | Po 21.7.2025 15:56:53

                  LosPafkos >> Proč jí nemáme taky???

                    LosPafkos - Profil | Po 21.7.2025 15:55:44

                    Pedro1 >> stojí to přesně nula,zeptej se Toma 1568.Ten ji fasuje na ministerstvu😅

                      chřenovák - Profil | Po 21.7.2025 15:52:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Já jsem měl španělaka

                        Pedro1 - Profil | Po 21.7.2025 15:41:49

                        plavan >> Plecko je vakuově zabalený risk, pultový prodej je lepší, dá se vybrat.

                          Pedro1 - Profil | Po 21.7.2025 15:41:06

                          Martin M. >> Já vůbec netuším co si o tom myslet. Kde se to dá sehnat a kdo to vydává, kolik to stojí, co je k tomu potřeba, ......, takhle z první bych řekl, že je to pro kámoše kámošů protislužbička za jinou službičku.

                            Martin M. - Profil | Po 21.7.2025 14:19:30

                            vcera v bille nejlepsi melou sezony, tmave zeleny bez pruhu, za asi 16kc/kg, dlouho se mi takovy nepovedl.

                              plavan - Profil | Po 21.7.2025 14:04:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Pedro1 >> já bral plecko v Penny, ale na řízky to asi nebude. Šestikilka meloun se chladí v práci v ledničce.

                                Martin M. - Profil | Po 21.7.2025 13:49:42

                                Pedro1 >> zase ta zvlastni ministerska povolenka..

                                  Pedro1 - Profil | Po 21.7.2025 11:36:10

                                  kubah >> Taky tam mrknu, na řízky nejlepší, když je pěkné.

                                    kubah - Profil | Po 21.7.2025 11:33:40

                                    Lidl plecko.
                                    Zítra ráno jich pět beru.

                                    Jinak s letáky se u nás nešetří

                                      Pedro1 - Profil | Po 21.7.2025 10:28:57

                                      Když už se tady probírali nedávno ty ukáčka, je to furt dokola. Dělají bordel a když už se teda po nich chce, aby se chovali jak je tady zvykem, tak se musí volat PČR.
                                      Kundy!

                                      https://www.crs-sus.cz/1/3605/kontrola-rybarske-straze-zadrzeny-tri-povolenky

                                        Pedro1 - Profil | Po 21.7.2025 9:40:13

                                        Rybkin >> Roman je pacient nula:-)

                                          Červené karty: MV