Spolek pozůstalých GFC

S hlubokým zármutkem sděluji, že nám odešlo na věčný odpočinek naše milované GFC.
Věnujte mu prosím tichou vzpomínku a pak si Vás všechny, kteří jste měli GFC rádi, dovoluji pozvat na menší, či větší pokec nás pozůstalých.
Pokud nás občas navštíví i bývalý tvůrce GFC, bude mě opravdu potěšením.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 15.5.2013 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Rybkin Profil

Kolik jsem za poslední měsíc koupil nožů?

A) Jeden12%

B) Dva 7%

C) Tři 0%

D) Čtyři 0%

E) Pět a více 9%

F) Koupil jsem nejen nože, ale i příslušenství, stalo to jako malý auto9%

G) Nekoupil jsem nic, mam všeho dost14%

H) Nekoupil jsem nic, ale koupím 2%

I) Jste banda magorů co neví co s penězi 44%

J) Nože nepoužívám 2%

Od 5.6.2025 hlasovalo 43 čtenářů.

NVesy1 - Profil | Út 21.5.2013 9:23:34

Pedro1 >> jedu na štičí a okůny

    NPedro1 - Profil | Út 21.5.2013 9:23:01

    Vesy1 >> To je začátek:-)))

    Jedeš na šticí,nebo turistika,nebo pstruzí,nebo jen tak,nebo si jedeš najít ženu?:-)))))

      NPedro1 - Profil | Út 21.5.2013 9:22:21

      KóĎA >> "Slibem nezarmoutíš,na dluhy neprší".Heslo poslední let na trhu s čímkoliv:-)))))))))))

      Ale když někdy v devadesátých letech natočili Básníky a Mireček tam pronesl větu "Levně koupit,draze prodat a pozdě platit",asi nikdo netušil jaká to bude za 25 let obrovská pravda:-)))

        NVesy1 - Profil | Út 21.5.2013 9:21:49

        Pedro1 >> to je výslech?:-D

          NKóĎA - Profil | Út 21.5.2013 9:20:54

          Pedro1 >> a komu tím kurwa prospěje, kdy my smrdíme doma, že :-)))

            NPedro1 - Profil | Út 21.5.2013 9:20:27

            Vesy1 >> Jedeš na Alandy?Proč?Co tam budeš dělat?Čemu tím pomůžeš?:-))))

              NKóĎA - Profil | Út 21.5.2013 9:19:32

              Petr Havlíček - >> hele Petře, to musí bejt makačka, vzít jeden excelovskej soubor, kliknout na něj pravým tlačítkem, dát odeslat a dopsat jednu, dvě, možná i tři internetové adresy lidí, kteří se starají o fídrové weby...

              Aneb výsledky z ligy....

                NVesy1 - Profil | Út 21.5.2013 9:17:00

                KóĎA >> Já už od včera zakázky neberu dodělám co tady mám a tradá moc se těšim

                  NKóĎA - Profil | Út 21.5.2013 9:15:29

                  Pedro1 >> jo maká se... Včera jsem použil mé oblíbené "slibem nezarmoutíš" a dneska se mi to vrací jako bumerang :-( Slibil jsem dnešní dodání nějakejch dílů z Turecka, ve fabrice jsou nastartovaní, že hned spustí výrobu a kamion ještě nedorazil na centrální sklad, kde se to musí přeložit a jet s tím do Úst n/L na celnici k vyclení... Dneska to nevidím příliš reálně. Ti na mě budou moc, moc oškliví...

                    NKóĎA - Profil | Út 21.5.2013 9:13:42

                    Vesy1 >> jo, to bych vyměnil :-)

                      NVesy1 - Profil | Út 21.5.2013 9:11:33

                      Pedro1 >> to si piš že maká ale hlavou už sem na alandech

                        NPedro1 - Profil | Út 21.5.2013 9:10:16

                        Petr Havlíček >> Poděkování nepotřebuju,ale občas tady nějaký příspěvek je velmi bonitní a je ku prospěchu věci dát ostatním najevo,že takto je to správné.

                        A dobré ráno všem,maká vůbec někdo?

                          NKóĎA - Profil | Út 21.5.2013 8:39:58

                          Petr Havlíček >> mně se to tady líbí i bez zažlucených příspěvků :-)

                            NPetr Havlíček - Profil | Út 21.5.2013 8:32:28

                            Zdravím Spolek.
                            Občas jsem chtěl udělit poděkování za zvlášť pěkný repot, ale furt mě to nešlo. Až teď mě to MM vyřešil. Ještě se mě líbil "hmyzácký" report, ale děkovat dozadu asi nemá cenu. Takže příště.

                              NPafka - Profil | Po 20.5.2013 22:30:22

                              usak >> Chválím fotku, Ty se nezdáš ;-)))

                                NButchi - Profil | Po 20.5.2013 20:04:08

                                Tak jsem sjel Smrtonosnou past 5 a musím s potěšením konstatovat, že se ten film povedl. Tatíček Bruce Willis fakt jel, a jeho hláška: Jsem tady na dovolené, načež postřílel z malého ručního kanónu asi 20 rusáků, mě fakt pobavila :-))))))))

                                  NKosák - Profil | Po 20.5.2013 19:52:03

                                  Chlapi, nenašel by se tu někdo, kdo by mi mohl v neděli dopoledne pomoci v Židovicích na KFL???
                                  Jedná se o chytání 8 -12h...
                                  Parták mi odjíždí do Norska, tak hledám náhradníka...

                                    NKóĎA - Profil | Po 20.5.2013 18:52:37

                                    Pedro1 >> já takhle seknul "cosi" v kanále na jezu v Liběchově. Asi v metru vody. Jelo to jako tank, brodil jsem se, doklady a oděv vykoupal, teprve když jsem měl vodu po prsa (mega převislej strom mi neumožnil jít víc ke břehu) jsem to vzdal a jal se rybu otáčet. Ryba najela do břehu, pak už tam byla tuna travin a nakonec se vyřízla. Také se opájím myšlenkou že to byla mega parma (sumce jsem vyloučil - vlasec oslizlej nebyl) nebo olbřímí štika. Realitu asi popisuje Ušák.

                                    Ale adrenalin to kurwa byl, to teda jo. Bejt divák s padesátigramovým vláčákem a assem 0,24...

                                      Nusak - Profil | Po 20.5.2013 18:34:14

                                      Pedro1 >> temny radkac-sazan :)

                                        NPedro1 - Profil | Po 20.5.2013 18:31:18

                                        usak >> Jasné jsem Tomášovi řekl,že jak ji neuvidíme,budu všude hlásit že to byl desetikilovej lysec s velkým břichem:-)))
                                        Ale bylo to tak jasný,že to napsat nemůžu:-)))

                                          Červené karty: MV