Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nchemikln - Profil | St 16.4.2014 19:17:21

PoolBilly >> na olympiádě to bylo od samého začátku fiasko , hlavně lojuza nemá cit pro stavbu mužstva

    NPoolBilly - Profil | St 16.4.2014 19:10:07

    chemikln >> souhlas,možná by to i líp dopadlo na olympiádě

      Nchemikln - Profil | St 16.4.2014 19:05:37

      PoolBilly >> hlavně tam musí být to srdíčko :D

        NPoolBilly - Profil | St 16.4.2014 19:01:32

        chemikln >> jak sám jarda říká ,, tak určitě"

          Nchemikln - Profil | St 16.4.2014 18:59:15

          PoolBilly >> každopádně na mistrovství ho rád uvidím

            NPoolBilly - Profil | St 16.4.2014 18:53:33

            chemikln >> všechno je možný,mohlo mu to rozhodit psychiku,už taky musí myslet na zadní vrátka

              Nchemikln - Profil | St 16.4.2014 18:43:16

              PoolBilly >> bych se nedivil kdyby jeho hra v nhl , byla zaviněna myšlenkami na kladno .. před sezonou vyhlašoval boj o titul a nakonec sestup

                NPoolBilly - Profil | St 16.4.2014 18:40:23

                chemikln >> no jo taky se mu v nhl nezadařilo podle představ a tedˇ ještě tohle

                  Nchemikln - Profil | St 16.4.2014 18:35:39

                  PoolBilly >> kladno je na tom hůře podle mě tam kdž se nepomůže jarda tak i tu 1 ligu budou plácat na spodku

                    NPoolBilly - Profil | St 16.4.2014 18:32:51

                    chemikln >> asi budou řešit stejný problém jako kladno

                      Nchemikln - Profil | St 16.4.2014 18:28:20

                      PoolBilly >> uvidíme jak to bude vypadat kolik sponzoru odejde atd

                        NPoolBilly - Profil | St 16.4.2014 18:27:33

                        chemikln >> jo stadion si na to vybudovali parádní

                          Nchemikln - Profil | St 16.4.2014 18:22:07

                          PoolBilly >> nikdo ,a v tom je ten háček ..škoda takovýho stadionu v první lize

                            NPoolBilly - Profil | St 16.4.2014 18:14:22

                            chemikln >> jj ale kdo ti dneska dobrovolně opustí plný koryto

                              Nchemikln - Profil | St 16.4.2014 18:09:24

                              PoolBilly >> přesně tak již minulá sezona ukázala že jména a předražení hráči mužstvo nedělají a letos kromě lajny mladejch račuk kaše kampf nikdo nic neodehrál......chtělo by to začít už od veverky ten by měl být soudný a ustoupit z funkce :)

                                NPoolBilly - Profil | St 16.4.2014 17:23:48

                                chemikln >> to ani přát nemusíš potrestali se sami

                                  Nchemikln - Profil | St 16.4.2014 15:01:20

                                  PoolBilly >> nikomu nepřeju nic zlého kromě chomutova :) za celou základní část vyhrát pouze 5 zápasů je trestuhodné :)

                                    NPoolBilly - Profil | St 16.4.2014 11:58:00

                                    chemikln >> to chtělo něco silnějšího na smutek

                                      Nchemikln - Profil | Út 15.4.2014 20:05:14

                                      PoolBilly >> já jsem si dal doma při sledování hokeje jak chomutov padá do pralesní ligy :D:D

                                        NPoolBilly - Profil | Út 15.4.2014 18:30:45

                                        chemikln >> no snad se někdy sejdem a zachytáme,ale dneska je psí počasí tak jdu s kolegou na jedno zrzaví s pěnou