Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

Nchemikln - Profil | Út 15.4.2014 18:25:09

PoolBilly >> přesně tak :)

    NPoolBilly - Profil | Út 15.4.2014 18:23:18

    chemikln >> no tak máš základ jak se říká co se vmládí naučíš.... a na zbytek si musíš v dospělosti vzpomenout :-))

      Nchemikln - Profil | Út 15.4.2014 18:17:34

      PoolBilly >> tak to abych popravdě řekl , netuším kde je , u přítoku jsem již párkrát chytal ale to ještě jako dítě :)

        NPoolBilly - Profil | Út 15.4.2014 18:12:12

        chemikln >> jo tam to znám taky,ale moc to tam nemusím,k potoku taky občas zacourám,častěji sem na vodamílích a na přítoku

          Nchemikln - Profil | Út 15.4.2014 18:09:09

          PoolBilly >> to já taky ale většinou do vadkovic nebo na druhou stranu k potoku

            NPoolBilly - Profil | Út 15.4.2014 18:06:21

            chemikln >> jezdím tam na různý místa dost často tak proč ne

              Nchemikln - Profil | Út 15.4.2014 18:02:38

              PoolBilly >> díky tobě taky třebas se tam někdy setkáme:)

                NPoolBilly - Profil | Út 15.4.2014 18:00:16

                chemikln >> tak ti přeju atˇ ti to hrčí

                  Nchemikln - Profil | Út 15.4.2014 17:43:53

                  PoolBilly >> to já taky :)

                    NPoolBilly - Profil | Út 15.4.2014 17:26:35

                    chemikln >> uvidíme,jestli jim vyjde předpovědˇ a opravdu se zase oteplí tak bych to prubnul

                      Nchemikln - Profil | Út 15.4.2014 16:08:52

                      PoolBilly >> snad to bude po víkendu lepší

                        NPoolBilly - Profil | Út 15.4.2014 14:45:36

                        chemikln >> jj ani se jim nedivím

                          Nchemikln - Profil | Út 15.4.2014 14:26:40

                          PoolBilly >> tomu věřím , já jsem dnes 2 hodky na pískovně a zima jak na sibiři očividně to rybám nesvědčí :)

                            NPoolBilly - Profil | Út 15.4.2014 14:05:15

                            chemikln >> zrovna sem jel kolem,ale moc lidí tam není,jenom silnej studenej vítr tam fučí a vlny jak na moři :-))

                              Nchemikln - Profil | Po 14.4.2014 23:04:37

                              chlapi jak to vypadá na přehradě :)?

                                Nchemikln - Profil | Po 7.4.2014 15:51:36

                                dneska chyceno asi 5 kapříků , dalších 5 se vyháklo po záseku , úděl malých háčků zítra varážím zas :)

                                  Nchemikln - Profil | Pá 4.4.2014 13:11:55

                                  zdar chlapi , tak dneska od 8:00 do 11:30 na přehradě u potoka a ani brnk :D:D ale už se začali pomalu ukazovat tak snad se to bude zlepšovat :) zkoušel jsem to jak na červy , hnojáky, burizony tak aj housku a absolutní nezájem :)

                                    NVYDRA33 - Profil | Pá 4.4.2014 12:34:10

                                    Dnes na čumendu na přehradě vedle potoka seděli tři a prý to nebere,tak jsem šel dál tam seděl jeden a nestíhal na dva pruty ale pouze násadáci tak zítra asi pojedu s dcerou.

                                      Nhantís - Profil | St 2.4.2014 19:15:23

                                      na mělčinu už najeli i kapři v sobotu tři kusy

                                        Nchemikln - Profil | Út 1.4.2014 18:53:17

                                        lajdák >> dobrá práce a měl již vyrážku ? :)chystám se v pátek asi k potoku :)