Nechranice - aktuální stav

Kolegové rybáři, nevíte, jak to kouše na Nechranicích?
Autor diskuse: chemikln - Profil , 16.4.2013 všeobecné - revíry, cestování

NPoolBilly - Profil | St 16.4.2014 20:01:35

chemikln >> jak s tím povodí hospodaří tak podle toho to vypadá : -()

    Nchemikln - Profil | St 16.4.2014 20:00:44

    slavahagen >> já jsem byl v pátek v bělušících na rybníku a chytil jsem dvě malý oukleje :D kapři se ukazovali ale ven se jim nechtělo

      Nchemikln - Profil | St 16.4.2014 19:59:27

      PoolBilly >> jo minulej rok bylo abnormálně hodně vody na přehradě aj na řece :) letos zase není v řece voda :D

        Nslavahagen - Profil | St 16.4.2014 19:56:12

        chemikln >> Určitě,my jedeme 29.4. na soukromák Sedlec na Doupov na 5 dní.Tak jsem zvědavý jak to půjde.Jedu tam poprvé tak snad se bude dařit.:o)

          NPoolBilly - Profil | St 16.4.2014 19:55:58

          chemikln >> a takle bylo v ohři vody loni v červnu při povodni, to je focený pod čerpačkou,rozdíl je velkej

            Nchemikln - Profil | St 16.4.2014 19:52:51

            slavahagen >> uvidíme jak to pujde dál :) sna se rozjedou i větší kusani :)

              Nslavahagen - Profil | St 16.4.2014 19:50:41

              chemikln >> Tak tady na rybnících docela to jde,nejdou velký ale aspoň si člověk zachytá a nesedí tam jak utl :o)))

                NPoolBilly - Profil | St 16.4.2014 19:50:09

                chemikln >> to je úspěch :-))

                  Nchemikln - Profil | St 16.4.2014 19:48:21

                  PoolBilly >> :) myslím že moc ne za 2 dny to stouplo a jeden velkej centimetr :D

                    Nchemikln - Profil | St 16.4.2014 19:47:39

                    slavahagen >> chystám se na přehradu příští týden :) tento týden dost foukalo a byla zima tak sem šel radši k nám na rybníky taky nic moc :)

                      NPoolBilly - Profil | St 16.4.2014 19:46:52

                      snad trochu vody přibyde po tom deštíku,ale velkou šanci tomu nedávám

                        Nslavahagen - Profil | St 16.4.2014 19:46:11

                        chemikln >> Já byl v sobotu u přítoku a jen to párkrát popotáhlo a jinak nic.Je to u přítoku dost ještě studený.Před deseti dny jsme taky tahaly prcky a cejny.Nic velkého nebylo...

                          Nchemikln - Profil | St 16.4.2014 19:42:31

                          PoolBilly >> přesně tak

                            Nchemikln - Profil | St 16.4.2014 19:42:19

                            slavahagen >> byl jsem minulý týden dvakrát poprvé parádní chytačka po druhé absolutní nula :)

                              NPoolBilly - Profil | St 16.4.2014 19:37:36

                              chemikln >> tak tam se můžem jenom domnívat jak se tam dostal

                                Nslavahagen - Profil | St 16.4.2014 19:36:58

                                hantís >> Ahoj,chybí hodně vody.Ryby moc nekomunikují.

                                  Nchemikln - Profil | St 16.4.2014 19:35:00

                                  PoolBilly >> jen mi tam moc nesedí ten špaček ,,, viděl bych asi lepší osobnosti pro jeho roli :)

                                    NPoolBilly - Profil | St 16.4.2014 19:30:31

                                    chemikln >> jo to je osobnost,měl to vzít dřív

                                      Nchemikln - Profil | St 16.4.2014 19:27:45

                                      PoolBilly >> jo to jo to je uplně něco jiného než za lojzy :)Růža je po Ivanovi další náš velkej trener

                                        NPoolBilly - Profil | St 16.4.2014 19:23:02

                                        chemikln >> ta změna trenéra měla přijít dřív,sem myslel,zatím tu přípravu hrají dobře s tím Norskem