Fan club Sportex

cokoliv od této značky....fotky jistě potěší....
Autor diskuse: vundu - Profil , 12.4.2013 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik že prutů od této značky vlastníte???

A) nemám žádnej...polepším se...20%

B) jsem na začátku...1-2 ks44%

C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%

D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%

E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%

F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%

Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.

Čík - Profil | Po 31.8.2015 17:27:01

Čík >> Oprava: Ne bez olova,ale bez koule!!!

    Čík - Profil | Po 31.8.2015 16:46:54

    Mr.Doctor >> Letos jsem si tyhle pruty pořídil v korku,Mám na ně odchytáno zatím jenom 10 dní,ale jsem velmi spokojený.Mám na nich Shimano baitrunner medium.Co se týče vzdálenosti,tak jsem je testoval s 70,80,90,100,110g olovem.Nejvíc mi to lítá s 90g olovem,montáž helikoptéra,vlasec 0,30mm+koule 20mm.To jsem schopen těch 130 m dát.Bez olova jsem to poslal na 150m a myslím si,že ten prut má ještě rezervu.Za mně můžu doporučit.

      Mr.Doctor - Profil | Po 31.8.2015 15:58:13

      Chlapi, poraďte, dosud jsem chytal na zdolávačky a chci pořídit něco pořádného na odhoz, cena +- 6,000,- Kč /kus, rád bych, abych to byl schopen poslat k 130 m s koulí.... Koukal jsem na Specimen NXT 12 ft, 3 lb, co vy na to, je to vhodný prut, jaké máte zkušenosti??

        Luger46 - Profil | Út 25.8.2015 20:36:40

        Píňas >> ty jo ted řeším, co k těm morionům dát za motadlo, mám 5500 xsc ultegry ale chci něco silnějšího, asi je střelím, přemýšlím mezi tou větší ultegrou, bigama nebo bigama v CI4

          Vaclav III. - Profil | Út 25.8.2015 20:30:55

          Pedro1 >>
          Ahoj , neznám Tě, už vůbec bych si nedovolil někoho soudit, nicméně navážet se nevybíravým způsobem do ženských dokáže skutečný,, charakter,, ať má k tomu důvody či ne, ale nehodlám tady řešit pitomosti kvůli věci, kterou stejně nemohu ovlivnit. Takže ať Ti ryby berou.

            vundu - Profil | Út 25.8.2015 20:08:51

            takze pro vsechny.....
            pokud si nekdo mysli ze nekvalitne zpracovany blank vydrzi pri beznem uzivani 10let (coz maji skopcaci sakra dobre politicky vymyslene), je na velkem omylu.... leda ze by ho mel dotycny pouze nekde v garazi na zdi
            nikdy se nestane, ze by klacek v uzivani rupl vadou materialu po 8-10let, vzdy se bude jednat o cokoliv jineho nez nekvalitni blank-ten by totiz rupl mnohem driv nez za rok bezneho uzovani... ja osobne vsemu co mam od Sportexu nakladam jak kdyby nemel prezit druheho dne.......

            jinak zdravim te bracho...mms mi zase nedosla..a od shimana uz jen navi :-))))))) (krome diaflashe :-))))))

              purkarak - Profil | Út 25.8.2015 19:47:08

              Píňas >> no já těm deseti letum taky nevěřim ,,,prej to dokážou zrengenovat a poznaj jestli to byla vada z výroby ,,,,mně se při náhozu roztrh zasouvací trn prakticky u novýho prutu,,,každej včetně prodavače mi řekl neboj to ti musí vymněnit a přišla strohá odpověd podepsaná paní caletkovou ,,že to se nemohlo stát běžným užíváním a kupte si za šedesát procent ceny prutu novej díl ,,,,,dost studená sprcha ne ?? u prutu za sedum tisíc

                Píňas - Profil | Út 25.8.2015 19:37:35

                Luger46 >> ja prave tvrdim ze ti to nevymeni ale nekdo tu psal ze se pletu

                  Luger46 - Profil | Út 25.8.2015 19:24:47

                  Píňas >> nevím tím bych si tak jistý nebyl, když prut do dvou let se nezlomí nějakou vadou tak pak podle mě už ne, vada na blanku se projeví rychle a ne až za 7 let. Pak už bych to viděl spíš na chybu uživatele. Podle mě to posuzují jestli to byla vada blanku nebo nevhodným zacházením. Ono stačí zlehka klepnout do šutru a mikro trhlinka je na světě. Sám mám Sportexi a moc by mě zajímalo jak to s těmi deseti lety je.

                    Píňas - Profil | Út 25.8.2015 18:42:07

                    purkarak >> jenze to je ten kamen urazu-mas deset let na blank ale ne na zlomeni a to je to co si spousta lidi plete a neuvedomuje,proto tvrdim ze kdyz si po sedmi letech zlames prut tak te poslou do kelu a ne ze ti s usmevem daji novej.

                      purkarak - Profil | Út 25.8.2015 17:32:38

                      Vaclav III. >> no taky nechápu proč bych si mněl kupovat novou půlku prutu za čtyřku když je prut tři měsíce starej a prasknul při náhozu ???,,snad to má pořešit záruka ne ??proto deset let na blank a máš na to prostě ze zákona nárok ,,,

                        Pedro1 - Profil | Út 25.8.2015 16:51:07

                        Vaclav III. >> To že se Ti nelíbí jak někoho nazývám je hlavně Tvůj problém,ne můj.
                        Níže jsem napsal,jaký přístup jsem u Mavepu zažil a jestli ti to připadá v pořádku,máš právo si to myslet.

                        Měj se

                          Vaclav III. - Profil | Út 25.8.2015 14:17:42

                          Pedro1 >>

                          Já jsem nadmíru spokojený, proto jsem to uvedl. Hádat se nehodlám a přesvědčovat kohokoliv o své pravdě také ne. To že označuješ lidi, kteří mi vyšli vstříc za dementní ovce se mi nelíbí , je to ale hlavně Tvůj problém Tvé úrovně. Takže mě ani nějaká ubrečená komunikace, kterou by jsi dohledal nezajímá. Ať se Ti daří.

                            Pedro1 - Profil | Út 25.8.2015 13:46:35

                            Vaclav III. >> To máš na mysli mně?

                            Hele já chtěl kupovat z Mavepu věci několikrát za poslední 3 roky.Vždycky to byl velký problém.Když jsem chtěl prut který nebyl skladem,bylo mi řečeno že není a nebude.Na odpověď na mail jsem čekal několik týdnů a musel jsem se třikrát připomínat.
                            Když jsem zjišťoval dostupnost nestandartního zboží (blank),bylo mi řečeno že není a nebude.
                            V Německu na skladě mi řekli,že zboží je a není problém.

                            Takže jsem byl v situaci,kdy jsem chtěl koupit zboží - platba předem,cenu bych respektoval,v německu na skladě bylo,ale nebyl v ČR nikdo kdo by byl ochoten mi to zboží prodat.Napřímo z německa mi ho taky prodat nechtěli,což je logické.Ani když jsem přřeposlal do Mavepu mail z Německa,že zboží skladem je a není problém,bylo mi odpovězeno že to nejde.
                            Strávili jsem ve dvou lidech 3 měsíce posíláním mailů po všech čertech,aby mi teda laskavě zboží přivezli.A když ho přivezli,byla cena o 450 Kč vyšší než byla původbě slíbená.Prý se při prvotní kalkulaci spletli.Neřešil jsem to,byl jsem rád že zboží konečně mám.

                            Všechnu tu komunikaci není problém dohledat.

                            Nechápu, jak může někdo takovýmhle způsobem fungovat.

                              Vaclav III. - Profil | Út 25.8.2015 13:24:53

                              Přidám také svůj názor.Komunikace s firmou Mavep je v mém případě již dlouhá léta příkladná a nemohu tomuto obchodu vytknout vůbec nic. Za celou dobu cca 11 ti let co výrobky Sportex používám jsem neřešil jedinou reklamaci. Jednou jedinkrát došlo ke zlomení feederu, no proč bych hrál komedii a hrál to na záruku ? Tak jsem si díl objednal a zaplatil...No a co. Když jsem si cokoliv objednával, vždy mi bylo zavčasu a mile vyhověno.
                              Nebudu soudit, ani hodnotit ne příliš slušné připomínky hrdiny od klávesnice počítače. Mám zkrátka zkušenosti jiné.

                                Píňas - Profil | Út 25.8.2015 10:13:42

                                Pedro1 >> kdyby jsi rekl prodaji tak tomu bych veril ale zadarmo ti ho urcite nedaji

                                  kabát - Profil | Út 25.8.2015 9:45:59

                                  no že by ti Němec dal dobrovolně a jen tak něco za darmo, to bych ho rád poznal.
                                  Ale zase pokud mám pruty třeba už tři roky, vím že jsem jim nakládal slušně a po tomto vyzkoušení se mi zlomí, asi bych neočekával nějakou záruční výměnu 10 let.
                                  Předpokládám, že výrobní závada se projeví podstatně dřív než za 5 let.

                                    Pedro1 - Profil | Út 25.8.2015 9:36:16

                                    Píňas >> Dají Ti nový díl.

                                    (v tom množství kolik toho prodají,jakou ty pruty mají kvalitu a jaké jsou výrobní náklady to je pro výrobce halířová položka)

                                      Píňas - Profil | Út 25.8.2015 9:32:51

                                      Pedro1 >> ok ale i kdyz ho zlomis pri nahozu tak neverim tomu ze ti to uznaji a po sesti letech jen tak vymeni nebo vrati penize

                                        Pedro1 - Profil | Út 25.8.2015 9:27:24

                                        Píňas >> To nemáš úplně pravdu.Ten zlomenej prut by se měl poslat do fabriky a tam je někdo,kdo se na to podívá,změří to a prut Ti pošle zpátky s tím,že to není lom způsobený vadou materiálu,ale špatným zacházením.

                                        Oni nejsou blbí a poznat jak ke zlomení asi došlo pro ně není problém.