Fan club Sportex

cokoliv od této značky....fotky jistě potěší....
Autor diskuse: vundu - Profil , 12.4.2013 všeobecné - náčiní, doplňky

Kolik že prutů od této značky vlastníte???

A) nemám žádnej...polepším se...20%

B) jsem na začátku...1-2 ks44%

C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%

D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%

E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%

F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%

Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.

Pedro1 - Profil | Út 25.8.2015 9:25:25

purkarak >> Komunikace s firmou Mavep je zhruba stejná,jako se slepou,hluchou a dementní ovcí.

    kkkarlos - Profil | Út 25.8.2015 8:30:27

    jurasoft >> To není míněno do konce života majitele, ale dané věci. Tak pokud se ta sluchátka rozbijí, tak záleží na výrobci, zda uzná že život těch sluchátek skončil nebo né...

      Píňas - Profil | Út 25.8.2015 8:28:32

      jurasoft >> dle meho nazoru vsechny desetilete a dozivotni zaruky jsou jen chytaky a lakadla na zakazniky protoze kdyby tyto zarucni doby mel nekdo dodrzovat tak v tu chvili by z nej nebyl prodejce ale pujcovna. Kdyz to vezmes logicky-mam prut sportex s desetiletou zarukou a sesti letech bych se rozhodl ze chci novy model,tak co udela cechacek? Zlomi ho o kolenoa jde si pro novy? Preci takoveto pohadce nikdo nemuze verit. A jestli je o tom nekdo tak skalopevne presvedceny ze to tak je tak at mi to ukaze.

        Píňas - Profil | Út 25.8.2015 8:18:27

        Jarda Bořek Stavitel >> po dvou vychazkach to beru ale me fascinuje ta desetileta zaruka,at mi nikdo nerika ze treba po sedmi letech chytani ho zlomis a sportex ti to uzna jako reklamaci,takhle naivni snad nikdo neni

          Jarda Bořek Stavitel - Profil | Út 25.8.2015 7:07:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Píňas >> Já přispěji svojí troškou do mlýna..
          Měsíc zpět jsem posílal svůj tvrdý vláčák prodejci... po dvou vycházkách povolilo koncové očko. Jednoznačně na kvalitním prutu špatně slisované očko. Stane se.
          Prodejce reklamoval u dodavatele, za týden byl prut zpět na prodejně. Já jsem to ani neviděl, ale můj prodejce mi volal, že jim to posílá zpět, že takhle zprasený by se mi to styděl vrátit.
          Výsledek je, že dostanu komplet nový horní díl.
          Takže jde to i u sportexu, samozřejmě né vždy a ve všech případech. Ale je to o přístupu prodejce. On jim dělá odbyt, on jim dělá jméno a je to právě on, kdo by si neměl nechat nasrat na hlavu, když to němec vpohodě pokryje ze svého. ;-)

            Píňas - Profil | Út 25.8.2015 6:44:49

            murphyy >> prosim te ta deyetileta zaruka se tyka ceho? Nechces mi snad rict ze kdyz zlomis po peti letech prut tak ti uznaji reklamaci

              murphyy - Profil | Po 24.8.2015 23:39:12

              purkarak >> seriozny predajca posle prut k dodavatelovi a on potom k vyrobcovi (sportex-zrejme do nemecka).
              od sportexu som potreboval riesit par-krat reklamaciu a vzdy som mal servis na 100%.

              zalezi potom asi od tvojho dodavatela/predajcu..
              ps (praveze na tom si zakaznik buduje doveryhodnost firmy, 10 rocna zaruka a kvalitny servis)
              aspon u mna to tak je..

                Píňas - Profil | Po 24.8.2015 23:19:13

                Shimano je shimano :-) promin braska ale znas situaci a nudim se :-)

                  purkarak - Profil | Po 24.8.2015 21:32:28

                  ještě jednou to skusim u mavepu ,,asi s obchodní inspekcí nebo soudním znalcem a pak uvidim ,,,ty němci mně taky napadli ,,,u mavepu má asi desetiletá záruka cenu papíru na vytření zadku ,,,

                    Čík - Profil | Po 24.8.2015 21:17:56

                    purkarak >> A což zkusit reklamaci přímo u Němců?

                      purkarak - Profil | Po 24.8.2015 21:13:26

                      ahoj ,,podařilo se mi při náhozu 80gr olova zlomit tři měsíce starý prut sportex specimen clasicc neštastně to prasklo v zasouvacím trnu ,,následovala studená sprcha od firmi mavep konkrétně nějaká chytrá dáma caletková mi zdělila že běžným použitím nemohlo dojít k poškození ,,,prut mi tedy hodili na hlavu s tím at si koupím u nich za čtyřku novej díl a navíc mi přišel prut ještě víc poškozenej ,,,vylámanej lak u velkýho spodního očka ,,,takže u nás již nikdy více hlavně u mavep ,,je to banda arogantních trhovců !!
                      ,

                        Luger46 - Profil | Ne 16.8.2015 23:39:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Přidám nový přírůstek :) Morion 12 ft 2.75 lb

                          Azeal - Profil | Čt 13.8.2015 22:46:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Black Pearl 270 20g... Kedze boli okolo popadane stromy, rybe som pustil max 2m snury, bol to uzasny boj :)

                            TOPR - Profil | St 12.8.2015 22:50:17

                            Marksman >> Ano , exlusive . Pruty výborné . Extrémě rychlé , lehké a přitom pružné a pevné . Zatím nej ryby kapr 76 , amur 80 na řece bez problémů . Při chytání menších ryb do 1 kg prut stále dost citlivý . Ale na chytání s forpasem 0,12 nebo 0,14 to není . Momentálně na prutech kmen 0,22 a 0,20 .Forpas 0,20 a 0,18 se zdá ideál . Zátěž minimálně 40 g pro možnost vyšponování nejjemnější jedničky špičky , a zatím nejtěžší chytaný krmelec 80 g + futro odhazuje s lehkostí a šarmem , stále na jedničce špičce .
                            Více nemohu napsat , nedostali zatím víc prostoru . Půjdou do boje pořádně až na podzim na říční kapry a parmy .

                              Marksman - Profil | St 12.8.2015 18:52:37

                              TOPR >> Ahoj, to máš tie nové exklusive, môžeš mi napísať, ako si s nimi spokojný

                                Čík - Profil | Po 10.8.2015 18:59:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tak jsem si taky udělal radost. Sportex specimen NXT classic 3,60/3lb.V kombinaci s mediem pro mně vyvážená sestava.

                                  TOPR - Profil | Po 10.8.2015 16:16:55

                                  Marksman >> Ahoj,medium 90 - 150 g , 3,9m .

                                    Marksman - Profil | Po 10.8.2015 16:12:40

                                    TOPR >> Ahoj!
                                    Môžem sa opýtať, aké to máš tie feeder prúty?

                                      Luger46 - Profil | Ne 2.8.2015 20:18:04

                                      vundu >> tak sem je dneska prubl, fotky sem zapoměl udělat, páč pršelo a půl chytačky prospal, na závěr sem je pěkně prošvihal a naložil jim do těla. Jsem fakt čučel jak to z nich lítá. Nejdelší hody se 100 gr olovem okolo 140 m včetně montáže s 20 mm kuličkou, s malým PVA za 100 m uplně v pohodě. Ty pruty snesou opravdu hodně. Elegantní dělníci :)

                                        Luger46 - Profil | So 1.8.2015 21:02:43

                                        vundu >> jdu až zítra ráno :)